U Gryzi koty3. Gala, Stefan, Mirmiłek, Wiki [']. tęsknię ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 21, 2010 8:49 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

:ryk: Shila nie lubi na smyczy i w szelkach, ona lubi swobodnie, czasem chodzimy na smyczy ale b rzadko, osttanio byliśmy za to na działce rodziców koło łapina, tam mogła swobodnie połazikować, na zawołanie przybiega jak piesek i duzo gada więc wiadomo gdzie sie znajduje..... ale daje radę, klatka schodowa jej starcza i balkon :roll:

jarekm pisze:Marea, nie tylko baby są uparte
Może chcesz do parki upartego kocurka?
Jakbyś poznała Mruczka przekonałabyś się jak uparty potrafi być chłopak
Czasami to mam go serdecznie dosyć
Wczoraj dwa spacerki, każdy po półtorej godziny
Czy ja nie mam nic do roboty tylko się z nim szlajać po dworzu
A spróbuj nie wyjść z nim wtedy jak on ma chęć na spacerek
Oj potrafi być wtedy upierdliwy

Ta propozycja oczywiście tylko tylko teoretyczna
Za nic nie oddałbym tego marudy
Ma inne cechy tak niesamowite , że.. ale jak bym miał wszystko opisać to tutaj za malo miejsca
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt maja 21, 2010 8:54 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Poker, ale dlaczego zaraz zdrajca
Dalej się będe zachwycał Delikwentem

Jakbym Miał takich 4 Delikwentów, w domu byłby może i spokój, byłby porzadek
Ale byłoby nudno
Przyzwyczaiłem się że po mieszkaniu lata tornado
Mruczek, Gapcio, Gucio, Filip, Filemon w jednym żyją domku!
viewtopic.php?f=46&t=80071&p=12585019#p12585019

jarekm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6257
Od: Pon sie 18, 2008 1:33
Lokalizacja: Reda

Post » Pt maja 21, 2010 9:05 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Mruczek na smyczy i w szeleczkach jak jestesmy blisko ulicy
Na łące nad rzeką to biega swobodnie
No a inna sprawa to są drzewa
Na widok drzewa to normalnie jak w amoku
Najpierw biegiem na sam szczyt a potem skakanie z konara na konar
czasami to i ponad godzinę stoję pod drzewem
Raz to znalazł sobie ładną , wygodna gałązkę, patrze z dołu a on leży i oczy sie zamykaja
Pospałby sobie na drzewie
Mruczek, Gapcio, Gucio, Filip, Filemon w jednym żyją domku!
viewtopic.php?f=46&t=80071&p=12585019#p12585019

jarekm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6257
Od: Pon sie 18, 2008 1:33
Lokalizacja: Reda

Post » Pt maja 21, 2010 9:30 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Marea pisze: :ryk:


jarekm pisze:Na meczach piłkarskich kibice krzyczą -JESZCZE JEDEN, JESZCZE JEDEN

:ryk:
Ja niczego nie sugeruję

Ale dlaczego masz mieć lepiej od innych



Zieew... jezu padam. Boję się o TZ on dzis motórem do pracy pojechal... chyba nie zasnie za kolkiem?

Malpiszony jestescie normalnie, zero wspolczucia. No bardzo smieszne :twisted:

TZ do mnie rano cos mowi, ja na niego patrze z czolem myślą nieskażonym "... co?"
- kawę zrobiłem
- .... co? (w glowie pustka jak na saharze)
dopiero jak mi pod nos postawil to zakumałam.

Tez bym sobie pospala. Moze byc na drzewie 8)

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pt maja 21, 2010 17:45 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Mlode mnie wykonczy. Mogę najwyzej godzinke posiedziec w pokoju, bo jak dluzej to drze ryja z sypialni. Kurka wodna, ani tv obejrzec, ani zjesc porzadnie:/
Jak z nim siedze to rozrabia na calego. Pic normalnie nie chce tylko strzykawka :roll: ale je normalnie. Byl juz kupal (poza kuweta), jak przenioslam go do kuwety to od razu siku zrobil gdzie powinien... ale drugie znowu poza. Gryzie mi kable od kompa jak znikne to wiadomo dlaczego :?
TZ wlasnie dostal opiernicz "gdzie sie szlajasz?!?!? dziecko w domu placze! do domu ale migusiem' :twisted:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie maja 23, 2010 7:24 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Mlode dostalo ksywke "Gaździna" (od gadziny). Darcie w nocy zamieniło na rozrabianie. Oczywiście: rozrabianie NA LUDZIACH. Mnie poddrapuje, TZta podgryza. Sąsiedzi jeszcze kilka wrzasków typu "ty mendo społeczna!" usłuszą w srodku nocy to nam policję naslą :roll:

Kuwetkuje już prawie bezbłędnie. Wie do czego służy drapak wspinaczkowy i drapak poziomy. Je, pije tylko ze strzykawki :roll: , mruczy, rozrabia, wydala i śpi, w kolejności dowolnej.

Wczoraj miało wycieczkę na kaszuby. Mnie cały dzien w domu nie było, ze sobą wziąść nie mogłam, a TZ uparł sie ze do domku na wsi musi jechac costam robic. Wiec oprocz zaopatrzenia wzial kociaka, jechali samochodem z kolega i jego dziecmi, dzieci zachwycone, kociak zachwycony wcale wracac nie chcial. Jak lyknal swiezego wiejskiego powietrza to cala droge powrotna spal tak, ze TZ sprawdzal czy oddycha.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie maja 23, 2010 7:28 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

:1luvu: To macie wesoło :lol:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie maja 23, 2010 13:37 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Fotozagadka
gdzie jest Delikwent oraz czemu go szukalam po calym domu
Obrazek

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie maja 23, 2010 13:38 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Zdegustowany kot czyli

"stara! posprzataj w tym domu bo cos mi się zalęgło w misceeeeee!!!!"
Obrazek

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie maja 23, 2010 14:12 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Anioł w kociej skórze szuka
Obrazek

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon maja 24, 2010 6:45 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Młode cs za bardzo podobne do Gryzeldy. Brak opcji kolanka. Jesli opcja człowiek to owszem głaskanie, ale połączone z poddrapywaniem lub podgryzaniem :evil:


Moj TZ ma święta cierpliwość do kompletu psujów.
Gryzelde za rozwalenie zlewu powinien z futra za kare ogolic, ale pełen luz.

Okazuje się ze nie tylko futrzaste mają zdolności.
W sobotę zaśmiardło mi się mięcho w mikrofali (chowam tam do rozmrozenia bo kociaste by nie przepuscily). Wpadłam na kocept ze nic tak smrodu nie wyciaga jak podpiekany chleb.
Podpiekany tak, palony nie. Siwy dym było widac z zewnątrz. Mikrofala z białej zrobiła sie żółta. Smierdzi (ale spalonym chlebem, miesem juz faktycznie nie) do dzis... TZ nawet pół godziny nie marudził tylko sie martwic czy kotki sie nie zaczadza 8O.
Przedwczoraj zrzucily maszynke do strzyzenia rozlozywszy na czesci pierwsze. Cudem uratowana ale docelowo trzeba kleic.
Wczoraj któres z gazety motocyklowej TZ zrobiło sobie kuwete. Nie na siku :evil:


Ciekawe kiedy wyczerpiemy limit.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Wto maja 25, 2010 6:24 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

No teraz nie wiem czy mam panikowac?
Mlode dzis wymiotowalo. Nie jakos szczegolnie mocno, ale jednak. Wymioty normalne, nie pieniące i nie żółte. Biegunki nie ma, bardziej lekkie zatwardzenie (dwa razy w kuwecie pomiaukujac, choc to nie wyznacznik bo to gadaltiwe jest, ale bez efektow).
Nie chce samo pic ale to od początku: tylko strzykawką NAN1 i już, nic innego nie wchodzi w grę. Do strzykawy się przypina jak smok.
Osowiałe nie jest. Biega (a raczej zasuwa jak maly perszing), bawi sie, zaczepia dorosłe. Myje się też ładnie. Oczka czyste. Chętniej je suche niż mokre, ale braku apetytu nie zanotowałam.

Kociak wg weta po pobieznych oględzinach ma dwa miesiące, ale tak naocznie styl biegania (takie troche jeszcze niepewne te łapiny), wzrost i wyglad to bardziej chyba bym się skłaniała ku 5-6 tygodniom.
Wzięty z dworu, mamusia najpewniej półdzikuska (okolice domków jednorodzinnych).

Czy mam się martwić?

Odrobaczany jeszcze nie był, trochę się tego odrobaczania boję bo miałam kociaka który był chory to go odrobaczanie wykonczylo. Chciałam odrobaczac jutro/pojutrze, jak się upewnię ze mu nic nie dolega.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Wto maja 25, 2010 7:15 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Z tym odrobaczaniem to poczekaj aż się załatwi. Bo jeśli ma problem z zatwardzeniem to po odrobaczeniu nie wydali tych robali. Jeśli woli suche to może powinien dostawać więcej pić. A może daj mu trochę normalnego mleka, czasami daje to dobry efekt. Jedne koty piją mleko i nic im nie jest, a niektóre po mleku mają objawy jak człowiek po pigułce na przeczyszczenie. Ale są i takie jak Gucio, ten czarno-biały, ma chyba uczulenie na mleko, na wszystko co mleczne.
Tylko nie panikuj, może młode poprostu za dużo zjadło
Mruczek, Gapcio, Gucio, Filip, Filemon w jednym żyją domku!
viewtopic.php?f=46&t=80071&p=12585019#p12585019

jarekm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6257
Od: Pon sie 18, 2008 1:33
Lokalizacja: Reda

Post » Wto maja 25, 2010 9:13 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

Poker71 pisze:Zdegustowany kot czyli

"stara! posprzataj w tym domu bo cos mi się zalęgło w misceeeeee!!!!"
Obrazek


ale fotka super
Mruczek, Gapcio, Gucio, Filip, Filemon w jednym żyją domku!
viewtopic.php?f=46&t=80071&p=12585019#p12585019

jarekm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6257
Od: Pon sie 18, 2008 1:33
Lokalizacja: Reda

Post » Wto maja 25, 2010 9:33 Re: Redziaki Gryzi. Gala [*]... Cudowny SREBRNY szuka DS

piszesz ża ładnie się myje. może lizak myje też Delikwenta, a ten mocno gubi włosy to młode może być zakłaczone
Mruczek, Gapcio, Gucio, Filip, Filemon w jednym żyją domku!
viewtopic.php?f=46&t=80071&p=12585019#p12585019

jarekm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6257
Od: Pon sie 18, 2008 1:33
Lokalizacja: Reda

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości