U Gryzi koty3. Gala, Stefan, Mirmiłek, Wiki [']. tęsknię ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lis 30, 2009 8:38 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Domki, gdzie jesteście?

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 03, 2009 14:36 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Hop Hop na pierwsza strone! Kto pokocha Gale?
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw gru 03, 2009 15:03 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Ostatnio i niedawno
TZ mi kręci nosem, ze go mrożę rano, Gryzelda kręci nosem że jej nie chcę wypuścić rano... a rano jest czas dla Galanterii, która z gracją leci wprost do Gryziowej miski a potem głaski, wszystko przy otwartym balkonie :)

Za Galanterią przychodzi Młode. Płeć n/n, bo się dotknąć nie daje. Młode jest czarne, gruuuube i przerażone pomysłami mamusi. Niedawno Gala zjadła co było, i biegnie na głaski, a Młode patrzy. I robi taaakieeee wieeelkieee okraąąąągłe oczyyyy. Gala mizia się, barankuje, osiecra, ogólnie rozkosz, a Młode w takim szoku, że języka zapomniało schować... i siedzi taka czarna sirota w progu z otwartą buzią i językiem na wierzchu i się paaaatrzyyyyy.


Myślałam że zdechnę ze smiechu:) Tak zszokowanej kociej miny to ja dawno nie wdziałam :)

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Czw gru 03, 2009 17:15 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Melduje sie na wątku pięknej Damy :mrgreen:

P.S
Moj cudaczek pręgowany pojechal wlasnie do nowego zarąbistego domku :piwa: :mrgreen:

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Czw gru 03, 2009 17:22 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Gratuluje udanej adopcji :piwa:
Ja mojego tymczasika juz nie oddam :twisted: zreszta ja by go potencjalny domek mogl obejrzec skoro kot na widok obcych znika jak kamfora :roll:

Angel_ pisze:Melduje sie na wątku pięknej Damy :mrgreen:

P.S
Moj cudaczek pręgowany pojechal wlasnie do nowego zarąbistego domku :piwa: :mrgreen:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw gru 03, 2009 17:31 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Angel to jeszcze masz rudzielca do porwania:) Jakbyco mam silną ekipę ;P

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Czw gru 03, 2009 17:36 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

soso z PKDT oferuje mu dt coby go w dobre raczki potem wydac:)
Malego mi wydadza ale nie wczesniej jak tydzien - dwa;/
No trudno, wazne , ze przezemnie pojdzie w odpowiednie rece i znajdzie wtedy juz napewno super dom- a nie z ogloszen na anonsach Bog wie kto by sie napatoczyl i go dostal.. :roll:

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Czw gru 03, 2009 18:01 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

EEEJ ja moje bure tymczasowe dawalam w anonsach i sie fajne domki zglosily (choc swirow tez troche bylo, coz) ...wiec mi nie imputowac prosze w sumie ;P

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Czw gru 03, 2009 18:15 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Poker71 pisze:EEEJ ja moje bure tymczasowe dawalam w anonsach i sie fajne domki zglosily (choc swirow tez troche bylo, coz) ...wiec mi nie imputowac prosze w sumie ;P


Ha! Ale ty tych świrów odrazo odłowiłaś i odstawiłaś- a w takim przypadku gdzie kotka chce sie pozbyc jak najpredzej pierwszemu lepszemu by dano co nie? :evil: :wink:

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Czw gru 03, 2009 18:19 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

No jednego dziadka przygłuchego nie odłowiłam:(

ale mam przynajmniej swiadomosc ze taka ankiete cop wszystkim robiłam to az moj TZ sie lapal za glowe. Pytal czy ja dziecko oddaje, wiec mu powiedzalam ze wtedy bym tak nie pytala bo prawo chroni dziecko, a kota słabo.
Nie gadał do mnie przez pół dnia :)

A wracając do bohaterki wątku: Gala saię zadomawia. Kanapa jest rzeczą naturalną...

Więc na kanapie mam i białe i czarne kłaki, żeby równowaga w przyrodzie była
Obrazek

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Czw gru 03, 2009 20:29 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Prosze prosze! Bylam u weta z moimi bąblami a tam przepiekny plakacik o Galanterii :) Super!

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Czw gru 03, 2009 22:21 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Czy pięknota ma bannerek?

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Nie gru 06, 2009 12:52 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Nie ma bo poluję na jakies zdjęcie co w pełni odda Galę... a ta maupa ani mysli grzecznie usiąść. Wierci się, tańczy, sekundy nie usiedzi spokojnie.
Obrazek

Dziś KochanaGala raczyła nas zaszczycić siąściem na parapecie o godzinie 5tej rano. Skutkiem czego jak ją Gryza wypatrzyła, to miałam błyskawiczną pobudke w postaci kota biegającego od jednego okna do drugiego ... po mojej głowie.
Obrazek

Bijatyki z Młodym sa tradycją. Jezuuu dziewczyny alez to Młode ma futro! Czarne z pobłyskiem granatu, w zyciu czegoś takiego nie widziałam! Kruczoczarne takie.

Stan ostatni. Kotów na balkonie: 5. W tym dwa "stada". Jedno zagnieżdżone w domku styropianowym, to jest BiałoBura (mamusia) z przychówkiem z roku zeszłego (dwa piekne zielonookie koty, jeden tygrysi drugi marmurkowy). Druga banda to Gala + Młode, przychodzą kilka razy dziennie na papu plus głaski dla Gali. Dotąd się żarły jak się zobaczyły, od kilku dni się tolerują i nie odganiają wzajemnie! Znaczy żarcia dość, teren uzgodniony, wsio w pariadkie.

Codziennie po żarełku Gala chwilę grzeje tyłek na parapecie, po czym idzie na podbalkonowy trawnik i zaczyna się zabawa. Niemłoda już kicia, która codziennie walczy o przetrwanie, ma ochotę i czas i energi ena zabawe, i to jaką! Tarzanie, skakanie, ganianie, zaczepki, berek, coś pięknego. I to codziennie taki trening sobie robią:) Popłakałam się ze śmiechu jak wczoraj sobie podglądałam :D
Obrazek

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Śro gru 16, 2009 7:26 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Co tu taka cisza
Kolejka powinna się ustawić jak za dawnych czasów po kawę
Takie piękne koty na tych pięknych zdjęciach
Mruczek, Gapcio, Gucio, Filip, Filemon w jednym żyją domku!
viewtopic.php?f=46&t=80071&p=12585019#p12585019

jarekm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6255
Od: Pon sie 18, 2008 1:33
Lokalizacja: Reda

Post » Śro gru 16, 2009 17:08 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

PIĘKNE koty wywinęły mi ostatnio PIĘKNY numer

Młode raczyło się dwa dni z rzędu nie zjawiać na żarcie.
Ja już po osiedlu szukałam i pytałam w poinformowanych kręgach (mam o tyle fajnie, ze ustawilam sobie dzieci, ochroniarzy i robotnikow wiec najwazniejsi informatorzy).

Dziś się objawiło. Całe zdrowe i zadowolone z siebie, a jakże.

Wyłysiałam i osiwiałam, szukam dofinansowania na perukę.

Dowcipniś się znalazł.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości