U Gryzi koty3. Gala, Stefan, Mirmiłek, Wiki [']. tęsknię ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lis 21, 2009 14:54 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

dziewczyny jestescie kochane

szczegolnie mamy z Galą w sercU Bazyliszkową:) która pilnuje watku Galanterii jak nikt:)

Jak na kolejnym tymczasie (pewnie dopiero nextyear) znajdzie mi sie jakis kocurro, to go nazwe na cześć
BAZYLISZEK
(Chyba ze mi sie uda dorwac ostatnie mlode gali, plochliwe jak niewiemco, i sie okaze kocurkiem, to on bedzie bazylim)

(no co w skrocie bazyl, bomba imie ;P)

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie lis 22, 2009 9:03 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

hop do góry piękna Galo
Obrazek

"Nigdy nie jesteśmy tak bardzo bezbronni wobec cierpienia jak wtedy, gdy kochamy, nigdy nie jesteśmy bardziej narażeni na nieszczęście niż wtedy, gdy utraciliśmy ukochany obiekt"
Teodor 1997 (?) - 02.03.2013

Ewaa6

 
Posty: 11202
Od: Sob paź 30, 2004 14:37
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lis 22, 2009 9:13 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Poker71 pisze:szczegolnie mamy z Galą w sercU Bazyliszkową:) która pilnuje watku Galanterii jak nikt:)

Aż się zarumieniłam :oops:

Czy Galanteria ma ogłoszenia?

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 22, 2009 20:36 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Wracamy na górę! :D

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 23, 2009 8:09 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Gala nie ma ogłoszeń, bo nie wiem jak się zachowa w domu... a trauma typu ktoś ją weźmie a potem po tygodniu odda bo dzikawa będzie wystraszona .... wtedy dopiero może być dramat :( Dlatego zdecydowanie szukam jej DT lub DS forumowego, coby miała kogos kto zna kocia psychike i nie spanikuje.

Mam problem z robieniem jej zdjęć kurde. Futro ma tak błyszczące ze jarzy mi się na fotach jak choinka! Do tego jak mnie widzi to z miejsca marsz po głaski a wez głaskaj kota i rób foty, no rąk brakuje.

Więc jedyne co mi się udało to takie... a ona DUZO ladniejsza jest ...
Tańczymy, tańczymy Obrazek

Ira... ups, Galasiad! Obrazek
Widok codzienny czyli Mrrrau.... głaskać... mrrrauuuu Obrazek

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon lis 23, 2009 10:00 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

właśnie mam stan przedzawałowy

mój TZ miał dzis isc z Gryzeldą do weta (mimo szczepienia kilka miesiecy temu ni stad ni zowąd się pochorowala). ZGADNIEJCIE CO WYMYSLIL


nie, nie zgadujcie


ZAWIOZL KOTA MOTOCYKLEM

przeciez ja mu pourywam to i owo! i w motocyklu na wszelki wypadek tez!

niby Gryza jest glucha wiec nie histeryzuje z powodu halasu, fakt ze na dworzu zachowuje sie BAAARDZOOOO SPOKOJNIE, na smyczy chodzi przy nodze jak pies, samochodem uwielbia jezdzic (sadowi sie na tylnej polce i oglada swiat, nawet nie drgnie), wzial ja w plecak przed soba i leb tylko wystawiala, niby sie nie szarpała tylko patrzyła i luz (fakt ona tak ma), niby jechali wolno 30/h...


no ALE! ZABIJE GO jak tylko dojde do siebie.


No wez chlopu daj kota, no.


"Weterynarz miał dziwną minę jak nas zobaczył"

jakoś się nie dziwię. ja bym po psychiatrę zadzwoniła jak bym zobaczyła.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon lis 23, 2009 11:46 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Hahaha, co za!!! :x te chlopy to sa bez wyobrazni, skad ja to znam!!!
ale wazne ze nic sie nie stalo!!! ;)

Poker71 pisze:właśnie mam stan przedzawałowy

mój TZ miał dzis isc z Gryzeldą do weta (mimo szczepienia kilka miesiecy temu ni stad ni zowąd się pochorowala). ZGADNIEJCIE CO WYMYSLIL


nie, nie zgadujcie


ZAWIOZL KOTA MOTOCYKLEM

przeciez ja mu pourywam to i owo! i w motocyklu na wszelki wypadek tez!

niby Gryza jest glucha wiec nie histeryzuje z powodu halasu, fakt ze na dworzu zachowuje sie BAAARDZOOOO SPOKOJNIE, na smyczy chodzi przy nodze jak pies, samochodem uwielbia jezdzic (sadowi sie na tylnej polce i oglada swiat, nawet nie drgnie), wzial ja w plecak przed soba i leb tylko wystawiala, niby sie nie szarpała tylko patrzyła i luz (fakt ona tak ma), niby jechali wolno 30/h...


no ALE! ZABIJE GO jak tylko dojde do siebie.


No wez chlopu daj kota, no.


"Weterynarz miał dziwną minę jak nas zobaczył"

jakoś się nie dziwię. ja bym po psychiatrę zadzwoniła jak bym zobaczyła.
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lis 23, 2009 11:56 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Marea pisze:Hahaha, co za!!! :x te chlopy to sa bez wyobrazni, skad ja to znam!!!
ale wazne ze nic sie nie stalo!!! ;)


przyjmowane są propozycję co mam mu urwać.

na razie mam plan: linkę od gazu

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon lis 23, 2009 12:38 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Poker71 pisze:
Marea pisze:Hahaha, co za!!! :x te chlopy to sa bez wyobrazni, skad ja to znam!!!
ale wazne ze nic sie nie stalo!!! ;)


przyjmowane są propozycję co mam mu urwać.

na razie mam plan: linkę od gazu



Liczymy na twoja inwencje tworcza :ok: ale badz co badz glowe mu zmyj porzadnie i daj wyklad o odpowiedzialnosci :)
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto lis 24, 2009 13:44 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Hop :ok:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 25, 2009 11:19 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

TZ obiecal ze wiecej takiego numeru nie wywinie. Ale, oczywiscie, jest DUMNY z kota, no coz.

Przedwczoraj Galanteria stwierdzila, ze troche mi da popalić i przyszła.... GODZINĘ PÓŹNIEJ. Mało nie osiwiałam przez ten czas, co za baba jedna!

Normalnie to ona przychodzi jak w zegarku. Wcześniej robi obchód okolicy, więc TZ jak idzie rano do sklepu mówi, ze widział Galę koło sklepu i za pół godziny będzie u nas, taka jest obowiązkowa:)

Pewnie jakiś podryw robiła, kokietka jedna. Niby damie wypada się czasem spóźnic, no ale!

Wczoraj był na chwilę Jarek z Redy z kicią z Kuźnicy. Galanteria po 10 minutach była na parapecie i bezczelnie się do niego zalecała przez pół godziny. Jak otworzyłam balkon weszła, ale jak to dama, na pierwszej randce trzymała dystans :)

Obrazek
Ostatnio edytowano Pon lis 30, 2009 8:09 przez Poker71, łącznie edytowano 1 raz

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pt lis 27, 2009 15:33 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Pozdrowienia dla pięknych dam od chłopaków z Łąkowej
Mruczek, Gucio, Gapcio i Filip
Mruczek, Gapcio, Gucio, Filip, Filemon w jednym żyją domku!
viewtopic.php?f=46&t=80071&p=12585019#p12585019

jarekm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6232
Od: Pon sie 18, 2008 1:33
Lokalizacja: Reda

Post » Sob lis 28, 2009 8:32 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Hopsamy do góry, po domki!

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 29, 2009 8:46 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

:!: :kotek:

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 30, 2009 8:10 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala PILNIE szuka DT/DS

Rozwieszone kilka ogłoszeń... cisza :(
Ostatnio edytowano Nie gru 06, 2009 19:09 przez Poker71, łącznie edytowano 1 raz

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 43 gości