PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sty 11, 2010 22:46 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Hmmmm, szukasz potwora do łazienki :?: :?: :?:
Dam Ci Szylkę :twisted:
Gwarantuję, że nie będzie wychodziła spod wanny :wink:
Ale będzie nią można straszyć dzieci, które co jakiś czas zobaczą jej wystający ogonek :mrgreen:

A tak na poważnie, to osobiście nie dam rady.
Jadę w sobote z trzema kotami do Warszawy, a za dwa tygodnie znów wyjeżdżam.

Ale może cioteczki coś wymyślą :?: :?: :?:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sty 11, 2010 23:52 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Duża von Focha pisze:Hmmm, a transport do Poznania dałoby radę załatwić? :wink:


Oczywiście że by dało :)

A jesteś chętna na mamuśkę?

Jest naprawdę śliczna, miziasta, na razie wychodzi zza pralki na chwilę, na mizianki, a potem wraca :)
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 11, 2010 23:56 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Bosh :!: następny potwór, tym razem zza pralki :mrgreen:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 12, 2010 18:59 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

W kotulni nam się zrobiło trochę miejsca, więc myślę, że mogłabym ją tam ulokować :D Ona jest sterylizowana, prawda? Zakładam, że też odpchlona i odrobaczona :D Coś jeszcze powinnam o niej wiedzieć? :D Potem będę szukać jej domku przez Fundację :D

Duża von Focha

 
Posty: 1859
Od: Śro kwi 29, 2009 14:04
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 12, 2010 19:01 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

W łazience nie mamy wanny, więc opcja Szylki odpada :wink:

Duża von Focha

 
Posty: 1859
Od: Śro kwi 29, 2009 14:04
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 12, 2010 19:09 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

:1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 12, 2010 22:25 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Duża von Focha pisze:W kotulni nam się zrobiło trochę miejsca, więc myślę, że mogłabym ją tam ulokować :D Ona jest sterylizowana, prawda? Zakładam, że też odpchlona i odrobaczona :D Coś jeszcze powinnam o niej wiedzieć? :D Potem będę szukać jej domku przez Fundację :D


Ma nawet testy na FIV i FELV zrobione.
Oba ujemne :D
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 12, 2010 23:00 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Avild, daj znać...
Wtedy zaczniemy szukać transportu :!:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 13, 2010 10:04 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Pojawił się cień, ale dosłownie cień szansy, że osoba, która karmiła koteczkę, jednak weźmie ją do domu. Wstępnie jestem umówiona na piątek, ale pani nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Więc, jeśli mogę, proszę o chwilę cierpliwości. Ta pani będzie zawsze mogła wziąć kotkę ze sobą do biura na Lazurowej, które ją dokarmiało. Zatem nie zmienia się miejsce, a dla kotki, która całe życie spędziła właśnie tam, to jest chyba lepsze.

Gdyby nie wypaliło, to chętnie skorzystam z oferty. Mąż tak ma dość nadmiaru ogonów, że zaoferował się, że sam zawiezie :mrgreen:

A kiciunia wyszła zza pralki, zwiedza mieszkanie, a że jest większa od wszystkich, prócz Maciusia, to nasze czują respekt :ryk:

Dziękuję za ofertę :1luvu: Jeśli nie wypali, to znam jeden jeszcze wątek na tym forum, który rozpaczliwie potrzebowałby takiego DT, więc dam znać :)
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 13, 2010 19:19 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Czekamy zatem na piątek :D

Duża von Focha

 
Posty: 1859
Od: Śro kwi 29, 2009 14:04
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sty 14, 2010 1:19 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Jakby się czarnuli udało, to mam innego kandydata.

Zamarzającego kota z Warszawy. Dobre wieści o naszej wspólnej pomocy szybko się rozeszły i nasz karmiciel z Lazurowej podał telefon do mojego narzeczonego jednej Pani, która zadzwoniła do mnie w sprawie kota, który zamarzał na ich osiedlu, i którego wspuściła do klatki. Niestety sąsiedzi są bardzo przeciwko. A pani wziąć go na tymczas oczywiście nie może.
Kto wie, czy nie został on już z tej klatki przepędzony :?: :cry:

Kocurek oczywiście wcześniej musiałby zostać wykastrowany, ale do tego zobowiązała się owa pani, i ja jej juz w tym przypadku bym nie popuściła.

Według pani kocurek oswojony w wieku 3 lat, ja go na oczy nie widziałam, więc różnie to może być.

Szukamy dla niego też pilnie tymczasu :!:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 14, 2010 20:23 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

:ok:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Nie sty 17, 2010 19:23 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

U nas obecnie siedzi w klatce czarne cudo o przedłużonym włosie i wielkich jajcach :? Mam nadzieję, że nie zacznie znaczyć :roll: Ale w następny weekend przewiozę go do kotulni, więc klatka znowu będzie wolna :D

A jak czarnula?

Duża von Focha

 
Posty: 1859
Od: Śro kwi 29, 2009 14:04
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 17, 2010 20:26 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

:!:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Nie sty 17, 2010 21:41 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Avild napisała mi krótką, ale szczęśliwą wiadomość, że czarnulka już w domu stałym :1luvu:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: korbacz9 i 184 gości