PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sty 17, 2010 21:47 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Juuupi!!! :1luvu:

Duża von Focha

 
Posty: 1859
Od: Śro kwi 29, 2009 14:04
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 17, 2010 23:46 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Też się cieszę :!:

Ale to nie koniec zabawy z Bemowem.
Jak pisałam jest tam jeszcze jeden kocurek, zamarzający w zimie.
Nic w tym temacie jeszcze nie zrobiłam, ale jak czkawka, męczą takie sprawy strasznie... :cry:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 19, 2010 7:20 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Miauczy kotku, chwilowo mam sesję i nie mogę się tym zająć. Poza tym doktora leży i kwiczy. I zajęcia mam prowadzić od lutego.

Co do tego kotka, to ostatnio słyszałam, że ma 3 miesiące, a nie trzy lata :!: Chodzi o tego samego?

Duża von Focha - dziękuję za deklarację pomocy i wsparcie finansowe :1luvu:

Kotka, roboczo przezwana Klucha, w nowym domku dostała nowe imię - Fibi.

Po długim zastanowieniu jednak przygarnęła ją pani, która dokarmiała kociczkę razem z koleżankami z pracy - Fibi przychodziła na żarełko do biura przy ul. Lazurowej, tylko nigdy nie weszła do środka, mimo że zapraszana była ;)

W biurze mieszkać nie mogła, bo na noc włączane są czujniki ruchu. Ale pani Marta zdecydowała się kitunię przygarnąć do siebie. Domek na oko bdb, pani zna się na kotkach, ma jednego poza Wawą, u rodziny. A do kociny przywiązana bardzo.

Co do jednego tylko musiałam ją uświadomić. Że kotki nie muszą być co najmniej raz dopuszczone. Ale jak widać każdy z nas ma jakieś poglądy nie do końca aktualne ;)

Pani szuka jeszcze buraska dla kici do towarzystwa. Chyba lepiej, by był wykastrowany ;) Mam nadzieję, że skorzysta z polecenia i zajrzy na miau, by napisać, co u kotki.

Tak czy inaczej, miauczy kotku, możesz skorzystać z propozycji Dużej, o ile aktualna :)
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 19, 2010 21:39 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

:ok:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Wto sty 19, 2010 22:15 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Avild, ja na razie spasuję, szczegóły na PW.

Duża von Focha - wielkie dzięki za pomoc. Wiem, że zawsze możemy na Was liczyć :1luvu:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 19, 2010 22:21 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

:ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 21, 2010 14:11 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

:ok: :ok: :ok:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Czw sty 28, 2010 11:42 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Wracaj szybciutko do nas! :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 28, 2010 21:45 Re: PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

:ok: :1luvu: :ok: :1luvu:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron