PILNIE POTRZEBNY DT lub DS. DLA CZARNEJ KOTKI -WARSZAWA/ŁÓDŹ

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt gru 18, 2009 11:01 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

:ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt gru 18, 2009 21:00 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

podnoszę, kotka i kociak szukają domów tymczasowych.

Pilne! Kotka wychodzi ze szpitala i jeśli się nie znajdzie DT, zostanie wypuszczona na taki mróz.
Szkoda, bo jest miziasta :1luvu:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt gru 18, 2009 21:35 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

OPIEKUJĘ SIĘ BEZDOMNYMI KOTAMI NA DZIAŁKACH OGRODNICZYCH,NIESTETY FINANSOWO JUŻ NIE DAJĘ RADY-POTRZEBNA SUCHA KARMA.PILNIE.JEŚLI MOŻECIE POMÓC-PRZYSŁAĆ KARMĘ LUB DAĆ NAMIARY NA KOGOŚ KTO NIEODPLATNIE TEJ KARMY MOŻE UZYCZYĆ PROSZE DAJCIE ZNAĆ. KONTAKT 502 366 096
JEŚLI KTOŚ OFEROWAL BY DOM,BYŁOBY PIĘKNIE-DO PRZYGARNIĘCIA JEST 5 NA OKO CZTERO-PIĘCIOMIESIĘCZNYCH KOCIĄT
BOLESŁAWIEC ŚLĄSKI.

seremka

 
Posty: 22
Od: Pt gru 18, 2009 21:21

Post » Pt gru 18, 2009 23:36 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

Nikt nie chce koteczki przetrzymać w domu. Nadal pytamy.

Jeśli coś się nie znajdzie, pojedzie do Konstancina, żeby przeczekać w cieple i izolacji od innych kotów - jeszcze nie została zaszczepiona.

Jutro rano łapiemy burasa. Trzymajcie kciuki!
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 18, 2009 23:44 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

Bardzo mocno życzę złapania :ok:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 19, 2009 23:48 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

Biało-bury złapany :D Już mieliśmy się zbierać, gdy maluch wlazł do klatki ;) Wystarczyło poczekać, aż się za nim zamknie...

Karmiciel twierdzi, że może być z innego miotu.

Stan na dziś: na Lazurowej błąka się duży buras, prawdopodobnie z działek, wychodzący - tatuś kociaków. Może trzeba powiadomić właścicielkę, że jeśli go nie wysterylizuje, wystąpimy o alimenty :twisted:

Burasek dostał robocze imię Cykor lub Cykoria, nie znamy płci, bo bardzo się przestraszył i wetka nie chciała już bardziej go stresować.

Przebywa na Modlińskiej i ma trafić do szepta lub zostać zabrana przez miauczy kotka :)

W szpitaliku na Powstańców nadal jest wysterylizowana kotka. Potrzebny chociaż DT aż kotka się wyliże po sterylce...

Jutro wrzucę zdjęcia.
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 19, 2009 23:58 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

:ok:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Nie gru 20, 2009 17:07 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

Szukamy DT lub domu stałego :!: w Warszawie lub w Łodzi

dla kotki matki

i kociaka
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto gru 22, 2009 23:05 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

Fotki buraska, który przebywa w lecznicy na Modlińskiej. Na oko jest zdrowy. Jeśli chłopak, będzie Cykor, jeśli dziewucha, Cykoria :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

miauczy kotku, może wrzuć zdjęcia matki i synka na pierwszy post?
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 22, 2009 23:06 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

przypomnienie,

maluch znalazł DT u szept :D

Dzięki szept za pomoc :D

Z kotką hmmm, wstyd, ale nie wiem co sie dzieje, czy została już wypuszczona :?:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto gru 22, 2009 23:11 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

Najnowsze fotki Izumiego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 22, 2009 23:12 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

miauczy kotek pisze:przypomnienie,

maluch znalazł DT u szept :D

Dzięki szept za pomoc :D

Z kotką hmmm, wstyd, ale nie wiem co sie dzieje, czy została już wypuszczona :?:


A wiadomo, kiedy szept go odbierze? No i czy to dziewczyna, czy chłopiec ;)

Kotka nadal w szpitaliku, rachunek 190 zł na razie. Jutro będzie miała zdejmowane szwy. W drodze wyjątku można ją zaszczepić, ale to dopiero pierwszy raz. Nikt jej nie chce :(
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 22, 2009 23:15 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

avild pisze:Najnowsze fotki Izumiego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


o ja cię... ale miziak :1luvu:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto gru 22, 2009 23:21 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

avild pisze:
miauczy kotek pisze:przypomnienie,

maluch znalazł DT u szept :D

Dzięki szept za pomoc :D

Z kotką hmmm, wstyd, ale nie wiem co sie dzieje, czy została już wypuszczona :?:


A wiadomo, kiedy szept go odbierze? No i czy to dziewczyna, czy chłopiec ;)

Kotka nadal w szpitaliku, rachunek 190 zł na razie. Jutro będzie miała zdejmowane szwy. W drodze wyjątku można ją zaszczepić, ale to dopiero pierwszy raz. Nikt jej nie chce :(


Szept odbiera kociaka we wtorek po świętach, to kotka :D
Jedyna z całej czwórki :D Dobrze, że się w końcu złapała :D

A co do kotki, to myślę, że nadal są wszyscy nieźle zakoceni.
Trzeba będzie ją chyba wypuścić, chociaż straszna szkoda, bo kotka miziasta... :cry:

Ale na szczęście mróz zelżał...

Jedyne pocieszenie...

Potrzebny jakiś bazarek, czy cuś na te koszty? Ja na razie mam na zbyciu przypinki, których już nikt na forum nie chcę :twisted:
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro gru 23, 2009 0:16 Re: OCAL KOTKĘ I KOCIAKA PRZED MROZEM! DT PILNIE POTRZEBNE WAWA

miauczy kotek pisze:Szept odbiera kociaka we wtorek po świętach, to kotka :D
Jedyna z całej czwórki :D Dobrze, że się w końcu złapała :D


Cudownie :1luvu: To co, może być Cykoria? :D

No to trzeba będzie spytać, ile wyjdzie za szpitalik. Zostawiłam trochę karmy, a szept ma zniżkę, ale i tak byłoby honornie :)

miauczy kotek pisze:Potrzebny jakiś bazarek, czy cuś na te koszty? Ja na razie mam na zbyciu przypinki, których już nikt na forum nie chcę :twisted:


Wszelkie refundacje mile widziane, bo zaczęliśmy kasą szastać na prawo i lewo - patrz, leczenie Kaczuszki u Never, odławianie, wyprawki, weci, szpitalik. I koszty zrobiły się niezłe. Ale głodem nie przymieramy :wink:

Ja na razie mam na zbyciu przypinki, których już nikt na forum nie chcę :twisted:


Jak to nikt, a ja? :D

PS: Jeśli możesz jakoś pomóc, to rzuć okiem na wątek kociąt z Prostej - drugi link w podpisie. Potrzebna mi pomoc w podrzucaniu, bo ostatnio dużo podróżowałam ;)
.:: Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ::.

Obrazek

avild

 
Posty: 1119
Od: Wto lis 17, 2009 23:28
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości