Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sty 01, 2010 12:04 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Witamy po miesięcznej przerwie :) (naszukałam się "naszego wątku"...ale znalazłam). Rejtanek urósł i waży już około 3,5-3,6 kg (skala na wadze kuchennej już mi się skończyła). Jest przewesołym, kochanym urwisem, szalejącym ze "swoim" wielokolorowym stadkiem kociej "arystokracji". Jest już po wszelkich szczepieniach i odrobaczony. Przez pewien okres borykaliśmy się z przywiezioną infekcją oczków (przy okazji wizyty u weta wyszły problemy z gardełkiem), ale dziś Rejtanek jest idealnie zdrów. Oto on, mały smok-odkurzacz (jest on dużo "grzeczniejszy" niż Kami moich Rodziców, ale może dlatego, że Kami jest sam i całą energię życiową koncentruje na kombinowaniu, gdzie to on jeszcze i jak wysoko nie był):
Początek grudnia ub roku
Obrazek
Całe stadko grzecznie "upakowane" na drapaku
Obrazek
Szczęśliwy maluch na drapaku z Diorkiem
Obrazek
Ciężko "to" było uchwycić, ale udało się (takie ewolucje są na porządku dziennym)
Obrazek
Oko Wielkiego Brata :lol:
Obrazek
I słodki sen z Przyjacielem
Obrazek
A to dzisiejsze zdjęcia Rejtanka AD 2010 :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[*]ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kropka 2310

 
Posty: 96
Od: Sob sty 17, 2009 20:12
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt sty 01, 2010 17:49 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

piekny krowek :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Nie sty 03, 2010 21:15 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

kawal kota z niego juz :D
zaloz mu watek na Kotach, bedzie pewnie mniej szukania ;)
wszystkiego naj naj w nowym roku Rejtanku :piwa:
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 20, 2010 17:41 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Dla ciekawych co u nas śpieszę donieść, że Rejtanek jest już w gronie szczęśliwych "wypestkowanych" :kotek: . Zabieg miał 18 lutego, wszystko poszło rutynowo i dziś pewnie już nie pamięta, że miał być...kocurem. Ma już około 9 miesięcy i wyrasta na przecudnej urody i charakteru zwierzaczka. Waży ok. 4.5 kg, ma gładką, aksamitną sierść. Jest troszkę inny niż zwykły dachowiec. Straszny z niego łobuz i prowodyr do szaleństw. Uwielbia się bawić (parami - raz z jednym mco, raz z drugim) i "załatwił sobie" wyłączność w zasypianiu ze mną i budzenie mnie rano. A jaki jest? Oceńcie sami:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uśmiecham się do Was i do wszystkich kotków z Miau :)
Obrazek[*]ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kropka 2310

 
Posty: 96
Od: Sob sty 17, 2009 20:12
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob mar 27, 2010 22:28 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

to pierwsze zdjecie mam na tapecie :)
pieknie rosnie kawaler :ok:
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon mar 29, 2010 7:59 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Zdjęcia mnie powaliły - są takie piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A Rejtanek jest zjawiskowy :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Przesyłam przegorące uściski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pon mar 29, 2010 8:01 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

śliczny Rejtanek :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pon sie 30, 2010 21:21 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Minęło już prawie pół roku, jak tu byliśmy. Rejtanek wyrósł na pięknego, długonogiego faceta z powalającym spojrzeniem zielonych oczek. Kocio chowa się zdrowo, szaleje ze swoim stadkiem. Ponad tydzień temu wrócił do siebie z "wakacji" kotek moich rodziców, z którym mój krówek robił przeciągi w chałupie, ot, czarno-biały, szalony duet. Czasem odwezwie się w nim kociątko (co widać na zdjęciu " z języczkiem"), ale przecież jest już z niego przecież ponad roczny gość. Oto moje małe :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Najbardziej rozbawiony i zdziwiony kocio na świecie
Obrazek
Obrazek
Mały ogrodnik
Obrazek
A tu zabawa z kotkiem rodziców, którym się opiekowałam ponad dwa tygodnie: STOP, koleś!
Obrazek
Ja tu rządzę:)
Obrazek
Polowanie na...
Obrazek
Na hamaczku od Rufiego
Obrazek
Jestem...
Obrazek
...bardzo poważnym kotem...
Obrazek
...ale czasem bezbronnym i rozkosznym koteczkiem
Obrazek

Pozdrawiamy z zapłakanego od deszczu Szczecina :1luvu:
Obrazek[*]ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kropka 2310

 
Posty: 96
Od: Sob sty 17, 2009 20:12
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 31, 2010 8:43 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Dziękujemy za wspaniałe wieści :D
Malec wyrósł na przepięknego kocurra :love: Serce rośnie gdy ogląda się te fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uściski dla całej gromadki :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Wto sie 31, 2010 9:56 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

mialam racje, jak sie zastanawialam, czy on czasem we krwi nie ma ciut ruska
ma bardzo podobna glowe do mojej Olki :)
pieknie rosnie :1luvu:
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 31, 2010 13:49 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Masz rację Kinus, to nie jest "standardowy" dachowiec. Do tego charakter rewelacyjny, straszny pieszczoch z niego, a jak szaleje, to na całego: zakosami, z wymykami. Teraz do tego został mu rudasek, bo Kami musiał wrócić do moich rodziców. Pod kołderką Rejtanek już rzadko zasypia, za to "zostało mu" podgryzanie delikatne ręki, gdy domaga się pieszczot i mizianka. Kocham to w nim. Idąc za ciosem (pobyt z kotami u nas w sierpniu) "załatwiłam" rodzicom drugiego, pokrzywdzonego przez los kociaka, który przyjachał do nich z zaprzyjaźnionej lecznicy. Jego mama , obrzucana przez Dobrego Człowieka kamieniami, wykociła się już w lecznicy i wraz z siostrą, również mamuśką, wychowała maluchy, które mają w tej chwili 3 mies. Mała jest cudną, drobniutką szylkrecią, jak z marzeń. Nad socjalizacją kociaczków czuwała w lecznicy wolontariuszka, ale dopiero teraz postepuje ona prawdziwie i zmierza we właściwym kierunku. Kami szczęśliwy - powoli i nieśmiało rozpoczyna harce z majusią. Rodzice szczęśliwi, bo jeden kot, to mało.
Kinus :1luvu: . Bardzo raz jeszcze dziękujemy Ci za to małe, łaciate CUDEŃKO i że zaufałaś mi. Rejtanio jest uwielbiany przez mco i naszą rodzinkę.
Obrazek[*]ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kropka 2310

 
Posty: 96
Od: Sob sty 17, 2009 20:12
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sty 08, 2011 17:33 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

I znów minęło "parę" miesięcy. W tym czasie pan Rejtan już chyba całkiem dorósł. Jest całkowicie zdrowy, rozbrykany i pozdrawia wszystkich :D . Czekamy na wiosnę :ok:

Minione lato, miniony rok 2010 - tak lubię się bawić
Obrazek

Słodki "maluch"
Obrazek

Z kumplem Diorem
Obrazek

Hmmm
Obrazek
Obrazek

Pozdrowienia!
Obrazek[*]ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kropka 2310

 
Posty: 96
Od: Sob sty 17, 2009 20:12
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sty 08, 2011 20:25 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

pieknie mu sie oczy wybarwily :1luvu:
eh chlopie Ty to masz szczescie
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob sty 08, 2011 20:50 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

Witaj Kinus :D . No oczęta to ma przecudne, zielone (zdjęcia tylko w części oddają ich barwę). Rejtanek jest kapitalnym kotem, dobrym, łagodnym... Przytulamy Cię serdecznie i obiecujemy fajne zdjęcia za jakiś czas :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek[*]ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kropka 2310

 
Posty: 96
Od: Sob sty 17, 2009 20:12
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sty 08, 2011 20:51 Re: Młodziutki kocurek krowek-Wiry k/Poznania, POZNAŃ - znalazl

fajny chłopak :) tylko główkę ma jeszcze takiego dzieciaka :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 152 gości