WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budowniczy :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie paź 25, 2009 17:03 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

:dance: :dance: :dance:
Brawo Marzena!!
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Nie paź 25, 2009 17:06 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

super!

Obrazek

izydorka

 
Posty: 9465
Od: Śro lut 04, 2009 21:09
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie paź 25, 2009 17:34 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

A więc tak. To co na plus to to, że domek jest w Warszawie, bardzo blisko lecznicy na Białobrzeskiej, pod której opieką jest Szymuś. Poza tym ludzie Ci mieli koty szczególnej troski - jeden to kociak wzięty z parkingu koło śmietnika, z zakrwawionym łebkiem, ktory był u nich bodajże 7 lat i misł padaczkę, druga kocia przyszła do nich sama, wybrała ich sobie, w złym stanie i była z nimi 10 lat mając od początku problemy z nerkami. Dla nich kot wymagający opieki weterynaryjnej nie jest przeszkodą i nie budzi lęku. zresztą oprocz lecznicy na Białobrzeskiej mają od lat zaufanego i bardzo dobrego weta, który opiekuje się ich zwierzakami. W międzyczasie były też psy - wszystkie zwierzaczki wzięte skądś w złym stanie, odratowane u nich. Poza tym to ładni wewnętrznie ludzie - spokojni, pogodni :lol: wrażliwi.. Dziś byliśmy z Szymusiem u nich - kocur oczywiście maks zestresowany wlazł pod szafkę i w żaden sposób nie chciał wyjść, gdy go wyciągnęłam poszedł do nich na ręce, ale uciekł znow pod szafkę. W końcu pokazałam mu domek - spodobało mu się na parapecie i chował się za kwiatem, ale juz interesował się tym co za oknem. Jednak był bardzo zdenerwowany, bo jak wrociliśmy do domu to nasikal koło lodówki - co mu sie zdarzyło pierwszy raz. I to jest jedyna rzecz o którą się martwię - koty z fiv nie powinny mieć stresu - adopcja i zmiana miejsca i ludzi to dla niego megastres. Poza tym myślą o kastracji Szymusia (po okresie adaptacji u nich i ustabilizowaniu jego stanu zdrowia), wyjeżdżają i będą go zabierać ze sobą (nie wiem czy to dobrze?).
I nie wiem, co o tym myśleć.... chyba będzie dobrze, co??
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 25, 2009 17:44 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

:ok:

izydorka

 
Posty: 9465
Od: Śro lut 04, 2009 21:09
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie paź 25, 2009 18:24 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Musimy wierzyć, że będzie :ok:
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Nie paź 25, 2009 21:04 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

A oto dwa zdjęcia z dzisiejszej wizyty w przyszłym domku Szymusia:

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 25, 2009 21:27 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Marzenia11 pisze:A oto dwa zdjęcia z dzisiejszej wizyty w przyszłym domku Szymusia:

Obrazek

Obrazek


8O 8O - i to ma być zestresowany Szymuś 8O 8O :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Bardzo, ale to bardzo mocne kciuki za DOMEK Szymusia :ok: :ok: :ok:

Co do wyjazdów kota - moje wszystkie koty jeżdzą ze mną praktycznie wszędzie :mrgreen: Na urlop i na działkę a czasami na wizytę do znajomych :wink:

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Nie paź 25, 2009 21:33 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Obrazek Obrazek Obrazek

Temida75

 
Posty: 1756
Od: Śro sie 19, 2009 14:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 25, 2009 21:34 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Szymcio, powodzenia!!! :ok:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Nie paź 25, 2009 21:48 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Szymuś był bardzo zestresowany, choć parapet mu się podobał. Gdy wróciliśmy do domu zrobił siusiu kolo lodówki.
Martwię się o ten stres - Sxzymuś ma fiv i boję się, ze stres może wywołać jakąś chorobę. I nie wiem jak przeprowadzić tę adopcję. jesteśmy umówieni na piątek, ze go przywiozę, ale może jakoś za wcześnie, czy co... :cry:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 25, 2009 22:06 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Nie Marzena. I tak trzeba przez to przejść. Im szybciej, tym lepiej.
Pisze Ci to zapłakana mamuśka, która dziś oddała swoje ukochane i wypieszczone kociątko do DS.
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Nie paź 25, 2009 22:10 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Bo ktos mi doradził, żeby oni najpierw przyjeżdżali do mnie do Szymusia, a dopiero potem adopcja.. Ja nie bardzo mam na to mozliwosci - Szymuś siedzi w maleńkiej kuchni, gdzie tylko ja się mieszcze i nie był ani razu wypuszczany "na pokoje", gdyz mam dwie kotki. Poza tym wcale nie mam pewności, ze nie stresowałby się w nowym miejscu.. Ale mocno to wszystko przezywam, tym mocniej, że ma fiv i stres nie jest dla niego dobry. Ale może sobie jakoś poradzi, bez uszczerbku na zdrowiu, co?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 25, 2009 22:33 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Marzena - w mojej ocenie Szymuś w nowym miejscu zestresowany masakrycznie nie był :roll:

Parapet z pięknym kwiatem zdecydowanie lepszy niż Twoja kuchnia - znalazł się fajny domek Szymusia i Szymuś szybciutko tam musi trafić :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

A, że Ty płakać będziesz jak Szymuś do domku pojedzie - to już zupełnie inna para kaloszy :mrgreen:

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Nie paź 25, 2009 22:37 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Ja to tu najmniej ważna jestem, choć - przyznam-już mi lezki lecą :( najważniejsze jest dla mnie dobro kota i tym się kieruję. Przecież będę go odwiedzać - to już mam zagwarantowane :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 25, 2009 22:47 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Marzenia11 pisze:Ja to tu najmniej ważna jestem, choć - przyznam-już mi lezki lecą :( najważniejsze jest dla mnie dobro kota i tym się kieruję. Przecież będę go odwiedzać - to już mam zagwarantowane :1luvu:


No to sprawa klarowna jest :D :D :D :D

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości