WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budowniczy :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie paź 25, 2009 22:54 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Moje wątpliwości budzi tylko stres u kota z fiv. O,każdego innego zdrowego bym się nie martwiła. Ale chyba stresu nie da się uniknąć - a może macie pomysły na jakieś jego złagodzenie?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 25, 2009 23:07 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Nie paź 25, 2009 23:12 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

To jest strona www ryśki z miau

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Pon paź 26, 2009 5:25 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

albo feliway

izydorka

 
Posty: 9465
Od: Śro lut 04, 2009 21:09
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 26, 2009 15:54 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Wczoraj po powrocie Szymuś zrobił siku koło lodowki (pierwszy raz..) a dziś bardzo mało zjadł.. i tylko by siedział na rękach i tulił się i mruczał.. nawet już zabawa go tak bardzo nie interesuje...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon paź 26, 2009 15:57 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Marzena... Zmiana jest trudna na początku. Ale potem cały własny dom, a nie ciasna kuchnia. Będzie dobrze! :ok:
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon paź 26, 2009 21:19 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Proszę o kciuki za powodzenie adopcji ! :ok: :ok: :ok:

no i za mnie, cholewka, bo nie wyrabaiam też... :oops:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon paź 26, 2009 21:23 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Marzena!! Nieustająco :ok: :ok: :ok: i na maksa :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pt paź 30, 2009 10:48 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

to juz dziś :D :ok:
spójrz na to inaczej :D
Szymuś w dużym mieszkaniu ma gdzie się schować i bez innych zwierząt więc i stres mniejszy
:ok: :ok:
Obrazek

basset2

 
Posty: 106
Od: Pon gru 03, 2007 21:11
Lokalizacja: legionowo

Post » Sob paź 31, 2009 9:29 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Najpierw Szymuś był niezmiernie szczęśliwy, że prawie od razu po przyjściu do domu wypuściłam go z kuchni z zaciekawieniem obwąchiwał torby i różne rzeczy, ktorych wcześniej nie było oraz puste miejsce po koszyku. Buntował się przed wejściem do transportera, bo przecież się nie bawiliśmy! Całą drogę zaczepiał mnie, bądź Elę kierowcę łapą, bo chciał się bawić. Wystawił na chwilę łeb z transportera i rozglądał się po kolorowej Warszawie. Najbardziej zdumiewająca była jednak jego reakcja w domu. Zupełnie inny kot niż ten z niedzielnej wizyty!! Od razu wyszedł z transportera, rozglądał się, właził, zwiedzał, chodził, wskakiwał... no, przecież trzeba był wszystko obwąchać. Poszedł do łazienki i przespacerował się przez kuwetę, zajrzał do pozostałych pokoi, drapnął w wiklinowy drapaczek, a co... śmieszne była jego reakcja na feliway, ktory zgodnie z zaleceniem wetki był włączony już od środy - podszedł, powąchał i odskoczył ze swoją marsową, czekoladową minką . Jak już wszystko obejrzał to znów musiał obejrzec jeszcze raz po kolei od początku wszystkie kąty. Najbardziej frapujący był DRUGI, DOKŁADNIE TAKI SAM I ROBIĄCY TO SAMO KOT! Szymuś nie mógł tego pojąć i pewnie zajmie mu to jeszcze trochę czasu :ryk:
Po jakimś czasie przyszedł do mnie na kolana, przytulił się, pomruczał... może chciał mi powiedzieć, że jest fajnie? :1luvu: i poszedł się bawić - non stop przez prawie godzinę, aż otworzył pysk tak się zasapał (trochę przesadziłyśmy, trzeba było robić przerwy, bo on sam nie zrobi sobie ) i najważniejsza sprawa - zjadł.
Mogłam wyjść... nie przyszedł się pożegnać, bo właśnie coś oglądał..
A teraz od rana już czekam na telefon z najnowszymi wieściami.

I wiecie co jest jeszcze fajne? Szymuś będzie miał kumpla za jakiś czas, po powtórzeniu testu.

A tu pierwsza zabawa:
Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 31, 2009 10:16 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Bardzo się cieszę!
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Sob lis 21, 2009 1:44 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Marzeniu, strasznie się cieszę :mrgreen:
Wróciłam po miesiącu (choć miało być kilka dni :oops: ) i od razu mi się humor poprawił :D
Kilka wątków z moimi "ulubieńcami forumowymi" zakończyło się sukcesem... i Szymusiowy też :dance2: :dance:
A tak się martwiłam, że FIV'ka nie będzie nikt chciał...
Gratulacje, mam nadzieję, że info z nowego domku będą tylko jak najlepsze...
Głaski dla koteczka :kotek:
" Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś... "

Draugia

Avatar użytkownika
 
Posty: 796
Od: Nie gru 23, 2007 1:25
Lokalizacja: Warszawa / Suwałki

Post » Nie lis 22, 2009 10:41 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

Szymuś miał problem z uszkami (podejrzenie grzybicy), ale chyba już jest ok, albo przynajmniej "na dobrej drodze". Przytył, urósł i pani wetka powiedziała mi że to już "bydlak" się z niego zrobił :evil: (jak można o moim kochanym Szymusiu powiedzieć bydlak??? :wink: ). Generalnie towarzyski chłopak jest i każdego gościa w domu wita i spędza razem czas przy stole bądź w pobliżu, w jednym pokoju. W tym tygodniu został zaszczepiony.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lis 22, 2009 10:54 Re: WAW Szymuś (Fiv+), mój kochany MA DOM !!!

:D
Hip hip... Hurra!
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pt gru 11, 2009 2:09 Re: WAW Szymuś FIV UJEMNY!!!, mój kochany MA DOM !!!

nic dodać, nic ująć... tylko się cieszyć :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
We wtorek Szymuś miał zabieg kastracji i przy okazji została pobrana krew do badań w laboratorium w kierunku fiv oraz obejrzane uszy i kocur został zaczipowany, gdyż podróżować będzie za granicę samolotem. Wczorajsza wieczorna informacja była cudowna i szokująca - badania w laboratorium wykluczyły fiv!!! nie wiem co to za badania, ale trwały dobę i na pewno nie był to ten szybki test paskowy. No i można być pewnym wyniku.
Ale numer :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :ryk: :ryk: :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 163 gości