WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budowniczy :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt gru 11, 2009 8:54 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!!

:ok: :ok:
Obrazek Obrazek

monika74

 
Posty: 3711
Od: Czw gru 25, 2008 14:45
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Pt gru 11, 2009 8:58 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!!

Wspaniała wiadomość :D
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku

barba50

 
Posty: 5015
Od: Nie kwi 03, 2005 12:01
Lokalizacja: Czarnów k/Konstancina

Post » Pt gru 11, 2009 11:59 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!!

Marzeniu, cudowna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!! I pomyśleć, że 1. wet chciał go uśpić ze względu na chorobę... :evil: Jeszcze raz - chylę czoła przed Twoją determinacją w walce o Szymusia i dziękuję za danie mu szansy na szczęśliwe życie!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 11, 2009 12:07 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!!

Też o tym ciągle myślę i zastanawiam się ile kotów w taki sposób zostało uspionych... I rzadko tak robię, ale tym razem doceniam samą siebie i czuję się fantastycznie i wiem, że było warto... I jeszcze myślę sobie, że to wspaniały prezent dla ludzi, którzy go wzięli - w końcu zdecydowali się dac choremu kotu dom, zdecydowali poświęcać mu swój czas, pieniądze przez wiele lat i za tę decyzję mają zdrowego kota :ryk: choć ciągle, z jakimś lękiem podskornym piszę, bo chyba cały czas jeszcze nie mogę w to uwierzyć..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon gru 14, 2009 23:16 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!!

woohoo!!! ale super :dance: :dance2: :dance:
Jeeeej...ale się cieszę :)
" Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś... "

Draugia

Avatar użytkownika
 
Posty: 796
Od: Nie gru 23, 2007 1:25
Lokalizacja: Warszawa / Suwałki

Post » Pon gru 14, 2009 23:22 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!!

Ja cały czas też :ryk: :ryk: i miło, że cieszysz się razem ze mną :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob mar 27, 2010 11:43 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!!

Szymuś niedługo przeprowadzi się do domu we Wrocławiu :lol: - na razie pojechał na prace wykończeniowe i ogólny rekonesans :mrgreen:

zwiedza i asystuje przy wierceniu dziur w łazience :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

a ponieważ super zniósł długą podróż z Warszawy do Wrocławia niedługo ... poleci do Włoch :piwa: :piwa: :piwa:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob mar 29, 2014 14:47 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budownicz

Witam, czy wykonano powtórny test? Kotek był plusowy przecież

Animus

 
Posty: 1653
Od: Nie wrz 30, 2012 18:12
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob mar 29, 2014 23:58 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budownicz

Animus pisze:Witam, czy wykonano powtórny test? Kotek był plusowy przecież

Witaj,
odkopałas wątek po 5 latach i bardzo mnie wzruszylaś tym..
Szymus był testowany dwa razy, drugi test był robiony 2 miesiące po pierwszym i był ujemny. Ten pierwszy był wątpliwie dodatni , moim zdaniem. Ja pamiętam tę kreskę, była, ale niewyraxna. To był pierwszy w życiu mój test, nie miałam porównania, ale teraz wiem. Przez te dwa miesiące szymuś był niezwykle intensywnie leczony. Poza tym to młody kot, więc to moglo też mieć znaczenie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie mar 30, 2014 9:22 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budownicz

Witaj :) za każdym razem ELisa? Kurcze, mój nie jest młody, bardzo się cieszę, że kotek zdrowy.
Jego przykład znowu mi da do myślenia :) Chociaż mój Szaruś ma zapalenie dziąseł, wezęł powiększony,
ma objawy FIV, straciłam nadzieję, że to pomyłka...:(

Animus

 
Posty: 1653
Od: Nie wrz 30, 2012 18:12
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie mar 30, 2014 9:31 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budownicz

Nie wiem jaki to był drugi test, bo byl robiony już w dsie Szymusia. Też miał zapalenie dziąseł. Ale jest w swoim dsie już 5 lat, ja nie mam teraz żadnych świezych wiadomości oprocz tych sprzed lat, gdy szymus podróżówał po Europie (Włochy, Turcja itp.).
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon paź 09, 2023 8:14 Re: WAW Szymuś ,mój kochany, FIV UJEMNY!!! Szymuś -Budownicz

Szymuś umarł w nocy z soboty na niedzielę...
Obrazek

To był Wyjątkowy Kot, mający wyjątkowy Dom i Miłość...
Wielki Podróżnik, zachwycał wszystkich, ktorzy Go spotkali na własnej drodze, a podróżował po Polsce i po Europie.
Bardzo chory, w marcu przeszedł zator - cudem przeżył, miał kardiomiopatię i ibd... tym razem choroby powoli wyłączały organizm kocurka... otoczony miłością ludzi i psiaków odszedł w swoim własnym domu, po prostu zasnął...
Mój pierwszy tymczas i w dodatku od razu plusik, który się okazał minusikiem..

Do zobaczenia ....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 162 gości