Kochani udało mi sie załatwić mięso bardzo dobrej jakości , takie co dla ludzi sprzedają a dla nas w atrakcyjnej cenie bo po 4 zł za kg . Bedzie pakowane po 2 kg paczki 20 kg tygodniowo to jest 80 zł tygodniowo . ale za to tyskie mruczki , piwniczne , koty w hoteliku , zwierzęta P.Lodzi i działkowe juz nie beda glodne tylko czy ktos sie dorzuci Bo na miesiąć wychodzi ponad 300 zł
A gotuje sie bardzo prosto , bo wystarczy mieso zagotować i dodać troszke ryzu i warzyw i za kilkanascie minut ma sie juz jedzenie bez obierania z kości , bez problemu ... bo mięso miekie bo juz zmielone
