OTW21- czas Sorrunia :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw sie 06, 2020 17:36 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

meg11 pisze:https://allegro.pl/oferta/kuweta-transporter-bardzo-ladny-akcesoria-7598265458?utm_source=notification&utm_medium=platformMessageCopy&utm_campaign=message-center-notifications-platformmessagecopy&item=7598265458#zadaj-pytanie

Coś na wesoło,gostek ma kuweto-transporter, ubawił mnie setnie :mrgreen:

Tego typu oferty to zmora olxa. Allegro jakby mniej, bo tu bardziej pilnują kategorii. Na olx roi się od kuwet opisanych jako transportery.
Mnie to przeraża.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10705
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sie 06, 2020 18:53 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Stomachari pisze:
meg11 pisze:https://allegro.pl/oferta/kuweta-transporter-bardzo-ladny-akcesoria-7598265458?utm_source=notification&utm_medium=platformMessageCopy&utm_campaign=message-center-notifications-platformmessagecopy&item=7598265458#zadaj-pytanie

Coś na wesoło,gostek ma kuweto-transporter, ubawił mnie setnie :mrgreen:

Tego typu oferty to zmora olxa. Allegro jakby mniej, bo tu bardziej pilnują kategorii. Na olx roi się od kuwet opisanych jako transportery.
Mnie to przeraża.

Mnie też

Już się z tym spotkałam. Nawet prowokowałam pytania o to jak kot ma być zabezpieczony podczas przenoszenia. Czy wywierca się dziurki i na sznureczki zawiązuje? Czy są inne sposoby... robienia dziurek np rozgrzanym drutem ( od robótek) Pytałam, czy i ile "transporter" wytrzyma podnoszenie wraz z obciążeniem bo tylko słabe blokady po bokach są. Zablokowano mnie. :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55402
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 12 >>

Post » Czw sie 06, 2020 20:06 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Żeby było śmieszniej to napisałam do niego że to kryta kuweta a nie transporter to poprawił na kuweto-transporter, to mu jeszcze raz napisałam obrazowo czy jeżdząc swoim samochodem też jako WC go traktuje i żeby jeszcze jadłodalnię dopisał to będzie 3w1 jadalnia,szczalnia i transport :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19946
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw sie 06, 2020 20:42 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Jak kiedyś napisałam do jednego, że sprzedaje kuwetę a nie transporter, to mi odpisał, żebym spier...
Dlatego teraz po prostu zgłaszam oferty. Na olx nie widziałam interwencji, ale na allegro się zdarzyło.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10705
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sie 06, 2020 22:11 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Stomachari pisze:Jak kiedyś napisałam do jednego, że sprzedaje kuwetę a nie transporter, to mi odpisał, żebym spier...
Dlatego teraz po prostu zgłaszam oferty. Na olx nie widziałam interwencji, ale na allegro się zdarzyło.

Gdybyś dodała do zgłoszenia że jest wulgarny w odpowiedziach to ostrzeżenie by zarwał a to uczy kultury momentalnie :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19946
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw sie 06, 2020 23:01 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Dodałam.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10705
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt sie 07, 2020 5:12 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Toluś rośnie. Zrobił się taki sprawniak. Choć na blat dalej sam nie wskoczy. A na okienko by się chciało!
Po jego "odkryciu" wręcz domaga się podsadzania!

Miziak się z niego robi z jednej strony.
Z drugiej niezależny młodzik o swoim zdaniu.
Wzrusza mnie zadartym noskiem i proszącymi oczyskami.
Jest drobny i delikatny.
Uwielbia surowe schabowe.
Co dzień kupuje się 3 kotleciki. Bo i Solo na nie się łapie. Wszak to też rosnące dziecko jest.
W sklepie myślą, że nam się w tyłkach poprzewracało skoro co dzień schaboszczaki żremy.
By uniknąć głupich pytań i komentarzy zakupywana jest celowo taka liczba mięsiwa. Zgodna z liczbą ludziów u nas. :mrgreen:
Potem my "opychamy" się pomidorówką na gnatach gotowaną. A futra surowizną drobno pokrojoną. Serwowaną na porcelanie. No, prawie porcelanie. Na jakiś niedobitkach serwisowych pozostałych z dawnej świetności.

Tak się usypiamy. Gdyby nie ten brzuchol paniusi :roll:
Obrazek

Ekstremalne miejsca do drzemek też są fajne :strach:
Obrazek

Odkrył do czego służy fasolka szparagowa.
Którą można się bawić tylko w jedynym słusznym miejscu.
Obrazek
Obrazek

Pierwsze, nieśmiałe oblukiwanie okienka 8O
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55402
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 12 >>

Post » Pt sie 07, 2020 5:31 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Kiedyś, kupując schab, powiedziałam sprzedawczyni "ale najładniejszy, bo to dla kotów". Koleżanka mnie skarciła, a ja tylko prawdę powiedziałam. Spokojnego dnia.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46719
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt sie 07, 2020 22:49 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Duchota okropnista.
Nawet teraz w środku nocy.

Nie znoszę upałów. I pomyśleć ,że kiedyś tam gdy waga i wiek były lżejsze :mrgreen: wytrzymywałam je łapiąc hebana na młodej skórze.

Koty dopiero oddychają. Nawet maluszki nie ganiały jak zwykle.

Woda wylana zwierzynie i ptakom,znika w tempie zawrotnym. Stoją dwie spore miski, zakupione w sklepie. Nie żadne tam opakowania po lodach. Tylko konkretne i solidne , kilku litrowe pojemniki. Napełnione na full rano o 16 świecą dnem. Dziś młoda sroka nie mogła się doczekać uzupełnienia. Przychodzą też koty z okolicy. I jeże. Pewnie też inna drobna zwierzyna także.

Upał upałem a głupiej blondynce, czyli mnie :evil: , zachciało się robić schab karkowy z cebulką w ilości strasznie dużej i sosem. Tak ostrym ,że i ja to czuję. :strach: Gorąc :strach: By sobie ułatwić żywot kucharki , włączyłam piecyk by wsio w nim dochodziło. Wiadomo, górą futra chadzają na oknoning. A ja w tym czasie se mogę w neta zajrzeć. W kuchni sauna się zrobiła. Niestety, ten ruch gotowacza ujawnił ,że piecyk wykańcza się. Nie reagował na polecenia podłączenia grzania tylko na połowę mebla. Bo jest, a raczej była, taka możliwość. Próby ustawienia go pod danie, skończyły się fiaskiem. Trzeba było wsio rozkręcić. Zrobiła się Afryka. :smokin:
Co nie zawadziło rodzinie obeżreć się do wypęku bo tego rarytasu dawno nie było. Janusz nawet ostry sos przełknął.
Nie zgodziłam się tylko :wink: na pieczenie ziemniaków z serem. Taka twarda do córki jestem. :twisted: Chcesz, to sobie obieraj, krój, pilnuj , przekręcaj i rób.

Zaznaczę tylko ,że gar nadal ciepło trzyma :strach: Idę w brodzik wstawić i zimną wodę. Ubiję się własną ronczkom białom gdy tyle dobra skwasi się. Gdzie ja rozum miałam podczas smażenia ?!
Rozum? Jaki rozum 8O
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55402
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 12 >>

Post » Pt sie 07, 2020 23:25 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Dla jeża płaskie. Dobranoc!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46719
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sie 08, 2020 4:57 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

MalgWroclaw pisze:Dla jeża płaskie. Dobranoc!

Dzień dobry

Są i płaskie garnki. Ukryte w zaroślach. By ptaki nie wywaliły. I ludzie nie pokradli. Nie wywalili.
U nas wszystko się przydaje. A taki sprzęt to łakomy kąsek dla śmietnikarzy. Nagminnie są kradzione. A ostatnio są również kradzione wywieszone prania. Tak ludzie twierdzą. Dziadowski świat!

Upał dziś będzie wielki. Odziana w polar wyszłam nakarmić koty i wróciłam ugotowana. Mokra wręcz! Ale za to nie zeżarta przez komary. :mrgreen:

Dzionek fajniście się zaczął.
Pan Kioskarz, Piotrek, zaczepił mnie przy karmieniu Szyluni (tamtędy idzie do pracy). Nakazał przyjść do się. Co też uczyniłam.
I ... dostałam 10 puszek kociej karmy. :201494
To już któryś tam raz podarował bezdomniakom żarełko. Poślednia ta karma ale nie śmiem nawet narzekać. Doskonale nadaje się do nerek. Koty jedzą z apetytem. Strasznie mu dziękowałam. Aż mu się głupio zrobiło.

Takie gesty bardzo, ale to bardzo budują.
Nigdy wcześniej tego nie robił. Coś w tym roku się zmieniło. Może wpłynęło na niego to, że pomagał mi (przed chorobą jeszcze) łapkę nosić. Bardzo kibicował Gabryśkowej łapance. A potem łapance Solo. Janusz mówił ,że zawsze się zawsze dopytywał o efekty, gdy ten dulczył ze sprzętem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55402
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 12 >>

Post » Sob sie 08, 2020 5:48 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Fajny pan kioskarz. Nie sądzę, żeby krocie zarabiał na prowadzeniu kiosku, ale podzielił się z kotami.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46719
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sie 08, 2020 6:35 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Asiu to nie brzuch tylko podusia dla kotecków.....

aga66

 
Posty: 6183
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sie 08, 2020 6:57 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Fajna historia! Spokojnego, relaksowego weekendu i zdrowia :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35360
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 08, 2020 7:28 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

aga66 pisze:Asiu to nie brzuch tylko podusia dla kotecków.....


aaaaaa no i wszystko jasne, już wiem dlaczego ciągle mi kg przybywa, głównie na brzuchu.... bo mam dużo kotów do sadzania na podusi :ryk:

asigo

 
Posty: 249
Od: Wto sty 27, 2015 22:32
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: IrenaIka2 i 21 gości