Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie gru 17, 2023 12:20 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

pyma pisze:13.12 środa


Antoś miał częściowo rozwolnienie, dostał diadoga. Moim zdaniem on jednak widzi i to całkiem dobrze.


Iza, on widzie, z tym nie było problemów. Tyle, że oczka uszkodzone przez koci katar. On już taki trafił do nas z Sokolnik, miał najgorsze oczy z całej piątki.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13158
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto gru 19, 2023 22:31 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

DYŻUR 18.12.23 (poniedziałek)
Szpital: Antoś siku duże, kupa luźna, dostał pół diadog (zamiast stoper), apetyt ma. Słowacki - po usunięciu zębów, kupa i siku ok 20. NOWY - kuweta czysta, zjadł ładnie gourmet (mus), mega biegunka - dałam mu 1/2 diadog i flore. Frodo - siku, apetyt ok. Solka - 1/2 diadog, luźna kupa, apetyt ok. Charczek - siku, je whiskas. Zapomniałam jedynie spisać co u boksyta - nic podejrzanego się nie wydarzyło, ładnie jadł.
Ogólny - spokój, koty z apetytem, kocia wojna - zuzia prawdopodobnie z fusią. Przyjechały dary ze SP149 - wręczono dyplom, fotka zrobiona z kiciusiami, dary schowane do kuchni.
Pokój Luby wysprzątany, lampa włączona na ok 40min, zdezynfekowano płynem wszystkie powierzchnie które mogłam, koce w pralce
Marcelina - kupa i siku, ładnie je
Renata po 12:00 napisała : kupska i siki u Charczka(3) i Froda(2). Były ok. U Antosia chyba pusto - spał w kuwecie. Boksyt był na zero. Siki ściągnięte do badania w Seidlu. Dostal wcierkę w ucho na apetyt i chyba działa, bo dałam mu gourmeta i ładnie jadł. Klatka jest wyłożona białą poszwą, bo mamy obserwować czy nie posikuje. Ma kryształy w pęcherzu. Leki dla niego są w białym pudełku na klatce.

Poza tym wszystko w porządku, wzięłam 2 kalendarze - jeden dla mnie a drugi poszedł na sprzedaż (przelew 30zł zrobiony)

go.śkaaa

 
Posty: 4
Od: Wto cze 20, 2023 16:49

Post » Śro gru 20, 2023 18:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 19.12 wtorek
Na ogólnym apetyty ok. W kuwetach w porządku.
Przyjechały 4 nowe koty, zakwaterowane w pokoju po Lubie. Humory mają dobre, apetyty też.
Marcelinka zjadła i została bez misek, bo jutro weterynarz. Mieliśmy jej dokwaterować Zuzię, ale ona jej ewidentnie nie lubi. W związku z tym Słowacki dostał obrożę i wrócił na ogólny, a Zuzia trafiła do klatki po nim.
W szpitalu rano sprzątała Renatka:
"Posprzątałam kuwety w szpitalu. U Boksyta brak kupy, siku było. Antoś, Charczek i Frodo ok, a Nowy ma megasraczkę. Tam poleciało nawet pod kuwete bo nie trafił, ale już nie miałam czasu tego myć. W zewnętrznej kuwecie jedna kupa normalna, druga średnio. Słowacki z oczywistych powodów kupy nie miał. Dostał Dolinę Noteci - pełną miskę, więc oceń jego apetyt. "
Po południu Boksyt też nie miał kupy! Leki mu podałam. Nowy nie miał sraczki, za to chętnie zjadł pełną miskę Doliny Noteci. Charczek też pięknie jadł. Pełniutką miskę i dokładkę, a na koniec dyżuru ładny kupal. Słowacki miał apetyt w miarę, kupy brak. U Frodo wszystko ok.
Antoś odrobaczony Cestalem. Apetyt i kuweta ok.
Podłogi pomyte. Prania nie robiliśmy. Rzeczy z wanny, klatka łapka umyte.
Była Alex, Wars dostał piłeczkę.
Bawił się przez siatkę z Geraldem. Warsik. Chyba brakuje mu kumpla.
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Czw gru 21, 2023 7:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 20.12

Rano była Renata:
"Ogarnęłam kuwety w szpitalu. Boksyt bez kupy, ale z dużym sikiem. Antoś ok. Gwiazdor kupa już lesza, ale kuweta była osrana więc wymieniłam. Charczek bardzo dużo sika. Wszystko było do wyrzucenia. Obie kuwety moczą się w wannie w virkonie z łopatkami. Frodo ok. W zewnętrznej kuwecie kupy nie było.
Na ogólnym ktoś ma rozwolnienie"

Po południu w szpitalu, w kuwetach ok, kupa tylko u Charczka, Antosia I Chili zrobił przy mnie, Boksyt zrobił siku, kupy nie.
Apetyty bardzo dobre. Chili znowu się wycofał. Nie wiem czy go kociarnia przytłacza czy może tęskni za wsią
Na ogólnym ktoś ma rozwolnienie, Wars robił przy mnie i ma taka kupe pół na pół. Apetyty ogromne, Fusia tylko trochę marudziła.
Andromeda pochłonęła całą miskę gourmeta, potem wyluzowała koło koszyka z zabawkami, podejrzewam, że tam jakaś zabawka z walerianą była.
Nasikane było koło dużego drapaka i na ma mojej kurtce ,która wisząc trochę opierała się o komodę , także uważajcie 8)
Nowe koty są cudne, baaardzo spragnione człowieka Halina tylko jeszcze trochę wycofana. Apetyty dobre, któreś ma rozwolnienie.
Poza tym robią sajgon w pokoiku.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5804
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Nie gru 24, 2023 13:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 21.12 (czwartek)

----Szpital----
Boksyt - kupka i siku, jedna rzadka kupka
Frodo - kupka i siku, małe rozwolnienie
Charczek - kupka i siku, duże rozwolnienie, miszmasz w kuwetce, kupka poza kuwetą
Gwiazdor - tylko siku
Antos - kupka i siku, ok

----Ogólny----
Kupki i siku w miare ok, czasami brzydkie kupki
Pozamiatane.
Ptyś zjadł lek z rybką.
Wars śledzi co chwilę Andromedę.

k0rek

 
Posty: 11
Od: Śro cze 21, 2023 10:59

Post » Pon gru 25, 2023 14:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, sobota 23.12.2023

Szpital : Antoś i Gwiazdor rozwolnienie. Charczek, Frodo i Boksyt komplet ok Apetyty przyzwoite. Suplementy zjedli. Oczy Gwiazdora i Froda zaopatrzone. Gwiazdor zastrzyk dostał. Frodo ma otwartą klatkę, ale obejrzał pomieszczenie, wrócił do klatki i poszedł spać. Sola i Chili też malo aktywni. Może pogoda?

Marcelinka w blokach startowych - jedzie do domu z Oleną. Jej kuweta moczy sie w wannie. Pokój ogarnięty. Koce uprane.

Banda czworga z Zielonej Góry nudzi się i robi bałagan, ale są kochani. Kupy ok. Apetyty dobre.

Ogólny : 3 duże siki na podłodze! Pod koniec dyżuru Wars przy Olenie nasikał w posłanie. Coś jest nie tak. Ptyś - leki dostał w maśle. Słowacki zastrzyk dostał.

Były bardzo dużo ludzi - z prezentami dla kotów, po fanty, pozbawić się z kotami. Trochę zrobil się kocioł.

Podłogi pomyte, 2 prania zrobione, trzecie przygotowane.

Wesołych Świąt

Renata Żurawska

 
Posty: 52
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

Post » Pon gru 25, 2023 20:00 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur w poniedziałek 25.12

----Szpital----
W dużej kuwecie luzem dużo kup i sików
Boksyt - w kuwecie komplet, apetyt dobry
Frodo - apetyt w miarę
Chilli - apetyt ok, zjadł Feliksa i trochę Animondy
Solka - apetyt dobry
Charczek - kupka i siku, apetyt super -przeniesiony do pokoiku, klatka sprzątnięta, odkażona, umyta
Gwiazdor - dużo jednego i drugiego (kupy luźne), antybiotyk dostał przed 13
Antos - dużo jednego i drugiego (kupy luźne), trochę kaszlał i zwymiotował śliną

----Pokoik "gamonii"----
Sajgon i degrengolada ;)
W kuwetach dużo jednego i drugiego.
Apetyty i humory wspaniałe.

----Ogólny----
W kuwetach ładnie.
Apetyty u wszystkich dobre.
Pozamiatane.

Leki i suple każdy dostał.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8577
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto gru 26, 2023 15:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, wtorek 26 grudzień

Szpital

Gwiazdor, Antek i Boksyt - rozwolnienie. Duza kuweta na dole jedno rozwolnienie, jedna dziwna kupa i jedna normalna.
Boksyt bez apetytu dostał gourmet i carny. Dopóki bylismy nie zjadł. Reszta apetyty ok, Solka, Gwiazdor, Antoś i Frodo dostali katovit. Chili animode. Frodo wyszedl sam ba ogólny ale dostał lanie od Warsa. Siedział pod kanapą zjadl pozniej animode. Wars w klatce w obroży. Boksyt tez ma obroże. Klatka po Frodo zdezynfekowana pod klatka i za klatką też. Gwiazdor dostał zastrzyk od Renaty. Oczy zakroplone 3 razy. Frodo oczy zakroplone raz przeze mnie raz przez Renate.

Charczek pod kanapą a raczej w kanapie. Kuweta ok. Dostal animode cos zjadł.

Dzieciarnia z pokoju apetyty super, kuwety ok i humory super.

Ogólny kuwety ok, apetyty w miarę dostali pan miesko i animode. Zuzia Fusia w okienkach dostały. Ptyś zjadł leki w rybce. Do jedzenia dostał miamor Pranie schowane, nowe powieszone, w wannie wszystko umyte, podłogi zamiecione i umyte.

Dziękuję Renata i Piotr za pomoc :)

AgataPK

 
Posty: 53
Od: Czw paź 06, 2022 7:41

Post » Czw gru 28, 2023 9:51 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 27.12

Na ogólnym apetyty dobre, w kuwetach ok.
Wypuściłam Antosia i Chili na salony.

U Harrego, apetyt dobry, kuweta ok. Jak ktoś jest ucieka pod łóżko, ale jak ma zamknięte drzwi widać, że pod nimi stoi.
Od dziś 28.12 dostaje zodon 1/2 tabletki.
U czwórki apetyty ogromne, w kuwetach ok.

W szpitaliku Antoś i Gwiazdor kupy nadal luźne, Antosiowi rozpisałam węgiel na 3 dni, może to pomoże.
Wars, kupa zwarta ale brzydka, częściwo żółta.
Boksyt, kupy brak.
Apetyty u wszystkich dobre.

Dostaliśmy bardzo dużo darów.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5804
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt gru 29, 2023 12:12 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dyżur wspólny z Piotrkiem i Szymonem
Piotrek ogarnął kuwety, więc nie wiem co i jak.
Podłogi pomyte, wanna ogarnięta, schnie.

Gwiazdor dostał zastrzyk i krople, apetyt humor super. Boksyta puściłam, ale chciał wysadzić siatkę z ramki, a jak odpuścił siatce to na parapecie płakał. Wars bida w klatce.
Zuzia została zamknięta w szpitalu, nic nie zjadła. Kupa i siku na parapecie.

Charczek wszystko zjadł, antybiotyk dostał w maśle.

4 z ZG polatała po ogólnym, za to Frodo wprowadził się do nich. Tam mu chyba lepiej.

Antoś chodzi i syczy, denerwuje siebie i innych.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5243
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 29, 2023 18:04 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek 29.12 z Małgosią, Anetą i Tomkiem.
Dyżur pod znakiem przeprowadzek. Szarańcza z pokoiku przeprowadziła się na ogólny, Frodo do Harrego, Zuzia do pokoiku po szarańczy, a Wars został wypuszczony luzem na szpital(podczas dyżuru biegał tam Boksyt).
Kuwety ok tylko u Boksyta i Gwiazdora samo siku. U Zuzi nic.
Gwiazdor dostał zastrzyk, Wars do pyszczka syropek.
Charczek - była walka o podanie antybiotyku, w końcu dostał podajnikiem.
Kota i Andromeda chodzą i syczą na wszystko co się rusza bliżej niż metr od nich.
Ptys nie za bardzo chciał leki, w końcu zjadł w maśle z gourmetem.
Podłogi pomyte, większość z wanny też, została jedna kuweta do mycia.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16489
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 01, 2024 13:15 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, sobota 30.12.2023

Szpital : w kuwetach komplety bez sensacji. Wars zasikał pól szpitala: na parapecie, na oknie, na klatce Boksyta, zasikane pojemniki z suchym żarciem i podłoga. Zamknęłyśmy do klatki. Na szpital wyszedł Boksyt, ale on się wszędzie wspina i wisi na siatce na drzwiach. Trudno poszedl do klatki pi dyżurze. Wszyscy dostali suple i leki. Gwiazdor zastrzyk.

Zuzia: kuweta ok tylko nie wiadomo z czego, bo prawie nie je. Myśleliśmy, że felix z dorszem pójdzie, bo Staś wyszukał i zainteresowała się, ale za wcześnie się ucieszyliśmy... Ostatecznie Marta odkryła, że royal jest ok, ale tylo suche. Cóż, dobre i to. Syrop dostała.

Ogólny : bez sensacji. Kuwety ok. Apetyty dobre. Walk nie było. Ptyś nie chciał leków, ale ostatecznie po godzinie się udało, w maśle!

Charczek/Harry i Frodo : tu się działo! Złapanie Harrego na tabletki prawie niemożliwe. Ostatecznie udało sie przy pomocy rękawic i koca. Ugryzł Marzenę przez rękawice. Skończyło się kupa na podłodze i wyrwanym kłem. On tak szaleje z bólu nie ze złości. W pyszczku musi być tragedia skoro zęby wypadają przy ugryzieniu! Przeniosłyśmy go do klatki. Tam jest duzo spokojniejszy i bardziej obsługiwalny.
Frodo ok. Byl tylko wystraszony całą sytuacją.

Było kilka osób po fanty, był też "Mikołaj" u kotków z puszkami:)

Podłogi pomyte, pranie zrobione. Uwaga!!!! Gniazdko przy szafie koło kuchni 2x wywaliło nam korki. Jest uszkodzone.

Renata Żurawska

 
Posty: 52
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

Post » Pon sty 01, 2024 19:55 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur poniedziałek 1 stycznia

Szpital
Boksyt, Wars kuwety ok. Gwiazdor lekkie rozwolnienie, kicha i kaszle. Harry tylko siki. Boksyt brak apetytu dostał Dolinę noteci i Feliksa. Harry syropek i tabletka w odrobince jedzenia. Wars syrop do pyska. Gwiazdor apetyt ok, oczy zrobione i zastrzyk zrobiła Marta. Jadł katovit z klatki

Frodo kuweta ok, nie bardzo chciał jeść katovit dodałam mu troszeczkę doliny.
Oczy zrobione. Krople w pudełku u niego w pokoju.

Zuzia kuweta ok, nie chciała jeść dostała
. Syrop podany. W miskach gourmet i applaws.

Ogólny apetyt w miarę, jedli doline, Ptyś leki podajnikiem. Andromeda spina się z meliniarzam8. Antos trochę się bał ale wyluzował. Kuwety ok. Na koniec duży z meliniarzy miał rozwolnienie.

Książeczki Harryego, Gwiazdora i Boksyt w pudelku, mają założone teczki. Tablica w kuchni uporządkowana.

Podłogi umyte, pranie złożone, z wanny umyte. Ktoś nasikal na biurko.
Ostatnio edytowano Wto sty 02, 2024 10:37 przez AgataPK, łącznie edytowano 1 raz

AgataPK

 
Posty: 53
Od: Czw paź 06, 2022 7:41

Post » Pon sty 01, 2024 22:37 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 31.12

Bez niespodzianek w kuwetach - tylko u Gwiazdora sraczka. U reszty klatkowiczów komplety. Gwiazdor dostał zastrzyk i 2x krople, Harry tabletkę (widać, że bardzo boli buzia...). Frodo też 2x oczy zakropione, Zuzia peritol i syropek. Wars też dostał syropek. Chłopaki wyszli na szpital na zmianę Boksyt i Wars. Boksyt mokre z ciepłą wodą jako tako je. Suple do buzi.
Harry trochę pojadł, dostał różne rzeczy tak samo jak Zuzia, która każdym mokrym się interesowała przez chwilę i potem zostawiała. Suche Royal u niej w pokoju w miarę jej podchodzi. Ptyś zjadł leki w maśle.
Na ogólnym spiny Andromeda - meliniarze. Nie podoba się jej biała dziewczyna.
Podłogi wszędzie pomyte. W pralce brudy - nie nazbierało się. W wannie zalane pudełko klatkowe Franka.

OlaMak

 
Posty: 132
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto sty 02, 2024 22:42 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, wtorek 02.01.2024

Szpital : kuwety ok u wszystkich. Gwazdor - zastrzyk i oczy 2x, apetyt dobry. Wars nażarł się jak bąk i dobrze, bo ma zabrane jedzenie (jutro krew), Boksyt pospacerował po szpitalu, pojęczał i musial wrócić do klatki. Na szpital podszedł Antoś, bo wszczynał rozróby na ogólnym. Harry kiepsko. Jest osowiały. Leki zjadł w sosie, ale reszty jesc nie chciał...

Frodo : kuweta ok. Oczy zakropione tylko raz, bo schował się pod kanapę i pokazał środkowy pazurek.

Zuzia : załatwia się do obu kuwet. Zjadła całe suche i prawie całą porcję applaws z wczoraj. Dziś dostała to samo i dodatkowo fainstene mus z tuńczykiem i kurą Animondy. Całkiem ładnie jadła. Całą puszeczkę Januszowi zjadła:)

Ogólny : kuwety ok, apetyty dobre. Niestety doszło do kilku afer. Antoś przeskadowal czarne koty a Halina ma kosę z Andromedą. Wielka kałuża sików pod łóżkiem pietrowym.

Podłogi umyte, pranie zrobione.

FUNIA POJECHAŁA DO DOMU:))

Renata Żurawska

 
Posty: 52
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości