OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sty 20, 2019 1:58 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

ASK@ pisze:Z innej beczki.
Józefów koło Legionowa ul. Objazdowa - mamy/znamy kogoś by ew zrobić wizytę PA? Strasznie daleko od nas. :cry:

Mogłabym próbować w przyszły weekend.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 20, 2019 7:53 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Mam nadzieję, że się nie forsujesz. Tak sobie myślę, co by Ci się przydało... witamina C 1000, tran, czosnek bezzapachowy w kapsułkach, witamina D3.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sty 20, 2019 9:45 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Na dobry ranek niedzielny fot kilka. DS-ek przysłał

Emirek, Oczy zwane Smoczycą :wink: .
Bubuś i Sułek rezydentami zwanymi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 20, 2019 10:21 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Eleganckie mebelki naścienne mają.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sty 20, 2019 13:27 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Asiu możesz się dopytać gdzie te mebelki naścienne nabyli? :mrgreen: i jak są mocowane ?
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie sty 20, 2019 17:23 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

meg11 pisze:Asiu możesz się dopytać gdzie te mebelki naścienne nabyli? :mrgreen: i jak są mocowane ?

Mogę. Zapytam.
Widziałam w necie jak szukałam półki do nas ale za diabła strony nie pamiętam (fera...allegro...?)
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 20, 2019 20:58 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Wiem, że kocie mebelki robi https://www.facebook.com/osiatkowaniabalkonow2/, ale nie są aż tak wypaśne.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie sty 20, 2019 21:43 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Nie sty 20, 2019 22:15 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Asiu, wiem, że kiedyś szukałaś:
viewtopic.php?f=1&t=184515&start=15
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon sty 21, 2019 5:15 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Emir taki piękny! W ogóle całe towarzystwo czarno - bure najpiękniejsze!

she's a witch

Avatar użytkownika
 
Posty: 161
Od: Wto paź 03, 2017 19:08

Post » Pon sty 21, 2019 7:45 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

gusiek1 pisze:
ASK@ pisze:Z innej beczki.
Józefów koło Legionowa ul. Objazdowa - mamy/znamy kogoś by ew zrobić wizytę PA? Strasznie daleko od nas. :cry:

Mogłabym próbować w przyszły weekend.

Dzięki :201494
Napisałam do pani. Zobaczymy co/kiedy odpowie.

U nas zimno. Minusówka
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon sty 21, 2019 7:52 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Uważaj na siebie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sty 21, 2019 12:53 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Staram się. Numerka nie dostałam. Przyjmuje 2 lekarzy w tym jeden tylko 2 godziny.
Rano zniosłam wodę ptakom. Miska rozbita. Kolejna. Wygląda tak jakby ktoś z buta walił w lód by go rozbić. Nie wiem po co skoro do samego dna jest tafla. I dziadyga popękała. A w wiaderku lód został aż wytrzepany do dna przez ptasie dzioby. W miarę jak mróz mroził wierzch dostawały się do płynu usilnie. Biedne te zwierzaki okropnie.
W pracy wodę też nalałam. Było wielkie ptasiorstwa zdziwienie ,że coś jest do przełknięcia. Nikt nie uzupełniał miski. Cała barierka tarasu w pobliżu wodopoju, obsadzona została gaworzącymi dziobami.
Biedne te stworzenia okropnie w taki czas. I nie w taki. Mróz, upał... gdy brak życiodajnego płynu umierają.
Smutny to czas. Nie znoszę tej pory roku okrutnie. Zastanawiam się nie raz kiedy to się stało. Że tak inaczej na świat patrzę.
Tak mi strasznie żal tych wszystkich wywalonych drzewek. Śmietniki, lasy, skwery są zawalone jeszcze pięknymi choinkami. Obdarte z ozdób, już nie potrzebne, drażniące ludzi spadajacymi w mieszkaniu igłami... z wielką radością są wyciepywane. Jeden zniesie. inny brutalnie zrzuca z okna. By nie trudzic się. Nie roznieść "brudu". To czas ich umierania.
Kiedyś bajka Andersena o choince co w ostatnim gorącu piecowego płomieni ziściła swoje marzenia o super blasku. Nie wiedząc ,że okrutnie umiera ,była tylko bajką. Kiedy jej sens, inny sens, dotarł do mnie? Kiedy w radośnie przyjmowanych w domach drzewkach zobaczyłam ... trupki? Ugaszczane z honorami, ustawiane w centralnym punkcie domu, oblekane w szaty świetliste już...umierają. Z pierwszym obsypem igiełek, co opadają brudząc mieszkanie, wydają na siebie wyrok. Gdy zamykają sie drzwi za ostatnim gościem już muszą sie szykować na wygnanie.
Z jaką wielką ulgą zakupiliśmy sztuczną choinkę. Dziecko było jeszcze małe. Dla niej, i to rozumiem, święta zaczynają się od świetlistego blasku. Tylko dla tej radości stawiane było drzewko. Ostatnie żywe jakie mieliśmy, to była jodełka. Wzbudzała w naszych gościach śmiech i zdziwko. Dlaczego? Janusz kupił najbardziej ułomne drzewko na straganie. Bo mu go żal było. Durne to okrutnie. Byłą w doniczce i miałą mieć korzonki. Chieliśmy by to one, przez swe istnienie, dały jej życie na działce. Wszystko okazało się płonne. Ktoś nas oszukał. Iglaka też. Brutalnie odciął od Matki Ziemi i wsadził pień w ziemię.
Sztuczna to sztuczna. Ja wiem, że są specjalne fermy gdzie hoduje się je masowo. Ale wcale nie jest mi z tego powodu lepiej. Jadąc do swego lekarza widziałam cichcem upchane w krzaluny i śmietniska nie sprzedane resztki. Jeszcze obleczone w całuny z foli i siatki. Może bardziej humanitarniej by było oddziać je i zostawić na powolne zwiazanie się z naturą. Byłyby piękną kryjówką dla małych ptaków, owadów i innych drobnych stworzeń szukających ochrony w ten trudny czas. Tak zachwalane, takie kosztowne... umierają bezdomne. Nawet nie daje im się z ziemią połączyć w ostatnim opadzie igiełki. By śnieg, mróż, słońce obmyły resztki gałązek.
Smutne to wszystko.
Ja wiem,że przesadzać mogę. Na pewno przesadzam. Ale ... to taka refleksja smutnawej blondynki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon sty 21, 2019 13:49 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Furtka przy moim domu. Jest już ich tam 5
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sty 21, 2019 18:03 Re: OTW19-Józefów k/Legionowa ul.Objazdowa-wizyta PA potrzeb

Czym starsza jestem tym głupsza i bardziej sentymentalna.
U nas jest cała góra choinek. Pod blokiem, w mini ogródkach, tam gdzie karmimy koty, niewielki las "spadł" na ziemię. O tyle pożyteczne, że osłoniły karmnik zrobiony ze starego wiadra. Do wiosny przetrwa chroniąc od wiatru i śniegu miseczki. Nie wierzę, że wyrzucacz przyjdzie i uprzątnie pobojowisko świąteczne.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Nul i 41 gości