OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto gru 11, 2018 11:29 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Mocne :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto gru 11, 2018 12:48 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Za Ulisia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


I za znalezienie mamusi z maluchem :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto gru 11, 2018 14:05 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Wulkan ze psią :1luvu: :1luvu:

Apsa

 
Posty: 1030
Od: Wto mar 11, 2008 12:20
Lokalizacja: W-wa

Post » Wto gru 11, 2018 15:57 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

:ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto gru 11, 2018 16:06 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Najcieplej myślę
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto gru 11, 2018 16:13 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Kciuki za Ulisia. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto gru 11, 2018 16:43 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto gru 11, 2018 16:59 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Było tak 07.12.18 roku
ASK@ pisze:...
Czasem są jakieś urocze przerywniki. Jak dzisiaj. Zamówiłam żwirek. Miał dziś "przyjść". Ale przyszedł mail, że z powodu mojej nieobecności w domu 8O kurier nie miał szans dostarczyć przesyłki. Mam udać się do punktu odbioru. Z dowodem osobistym. No żesz orzeszku przechlapany. :strach: Siedzę w chałupie. Tyłka nie ruszam bo padam na nosek zgrabny. A firma nie mogła trafić na mą skromną osóbkę. :roll: Obdzwoniłam obie. Kurierską i zooplusa. Pytając czy mam im dostarczyć ksero zwolnienia. Oraz potwierdzenie sąsiadów i córki ,żem w domu zaległa. Prosiłam o wyjaśnienie jak to możliwe ,że ani telefon ani domofon nie był w użyciu. Na jakiej podstawie stwierdzono moją nieobecność. Zapytałam słodko, czy żwir poczeka do 18 ? Dopiero kończy mi się zwolnienie i ew może dochtory mnie puszczą w świat. Wcześniej nie da rady bym w miasto ruszyła. O targaniu nie wspomnę.
Dziad pitolony z góry założył ,że mnie nie będzie. Łatwiej zatargać pakun do sklepu gdzie mają mi go oddać. Niż na 4 piętro. Ponoć mają mi dostarczyć w przyszłym tygodniu. Ręce opadają.


To się przypomnę z wydarzeniem powyższym i pytaniem czy można dwa razy zrobić ten sam numer? MOŻNA!
Siedzę cały dzionek w domu. A dziś wyjątkowo źle się czuję. Otwieram pocztę po południu a tam info, że kole 12,45 nikogo w domu nie było 8O a kurier tak się starał. :placz:
Takich numerów to jeszcze nie grali. :placz: Zero info, że akuratnie dziś trefną pakę dostarczą. Niby skąd mam wiedzieć kiedy ruszyć zamierzają? Ale akuratnie to obojętne bo i tak nie wychodzę. Choć miło by było. Oczywiście zero telefonu. Zero domofonu. Mam się teraz sama martwić skoro latamcijasejakolatawica. Znowu sterczenie przy telefonie. GLS zeszło na psy! Więc podziękujemy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto gru 11, 2018 17:02 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

ASK@ pisze:Było tak 07.12.18 roku
ASK@ pisze:...
Czasem są jakieś urocze przerywniki. Jak dzisiaj. Zamówiłam żwirek. Miał dziś "przyjść". Ale przyszedł mail, że z powodu mojej nieobecności w domu 8O kurier nie miał szans dostarczyć przesyłki. Mam udać się do punktu odbioru. Z dowodem osobistym. No żesz orzeszku przechlapany. :strach: Siedzę w chałupie. Tyłka nie ruszam bo padam na nosek zgrabny. A firma nie mogła trafić na mą skromną osóbkę. :roll: Obdzwoniłam obie. Kurierską i zooplusa. Pytając czy mam im dostarczyć ksero zwolnienia. Oraz potwierdzenie sąsiadów i córki ,żem w domu zaległa. Prosiłam o wyjaśnienie jak to możliwe ,że ani telefon ani domofon nie był w użyciu. Na jakiej podstawie stwierdzono moją nieobecność. Zapytałam słodko, czy żwir poczeka do 18 ? Dopiero kończy mi się zwolnienie i ew może dochtory mnie puszczą w świat. Wcześniej nie da rady bym w miasto ruszyła. O targaniu nie wspomnę.
Dziad pitolony z góry założył ,że mnie nie będzie. Łatwiej zatargać pakun do sklepu gdzie mają mi go oddać. Niż na 4 piętro. Ponoć mają mi dostarczyć w przyszłym tygodniu. Ręce opadają.


To się przypomnę z wydarzeniem powyższym i pytaniem czy można dwa razy zrobić ten sam numer? MOŻNA!
Siedzę cały dzionek w domu. A dziś wyjątkowo źle się czuję. Otwieram pocztę po południu a tam info, że kole 12,45 nikogo w domu nie było 8O a kurier tak się starał. :placz:
Takich numerów to jeszcze nie grali. :placz: Zero info, że akuratnie dziś trefną pakę dostarczą. Niby skąd mam wiedzieć kiedy ruszyć zamierzają? Ale akuratnie to obojętne bo i tak nie wychodzę. Choć miło by było. Oczywiście zero telefonu. Zero domofonu. Mam się teraz sama martwić skoro latamcijasejakolatawica. Znowu sterczenie przy telefonie. GLS zeszło na psy! Więc podziękujemy.

Asiu nie załatwiaj sprawy z GLS, ale pisz od razu do zooplus.
GLS ma się tłumaczyć przed swoim usługodawcą, ze się nie wywiązał z zadania.
To naprawdę skutkuje.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto gru 11, 2018 17:05 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Już zooplus też powiadomiony. Wszystko doniosłam :placz: . Bo to szlag trafia. Siedzi się na tyłku , opanowuje zawroty głowy, cipi nadstawiając ucha a oni wmawiają ,że nikogo nie ma.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro gru 12, 2018 1:11 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Swego czasu zadzwoniłam do kuriera po znalezieniu wpisu, że "usiłował się skontaktować ze mną" z pytaniem czy próbował telepatii, bo jakoś ani nie mam nieodebranego połączenia, ani smsa na komórce, nie mówiąc o mailu w skrzynce. Podobno witriol obficie tryskał z mych ust :wink: . Po czym pan, bojąc się problemów, przyjechał do mnie grzecznie już po pracy. Co śmieszniejsze, gdyby rzeczywiście spróbował dowiedziałby się u których sąsiadów może zostawić paczkę (bo nawet kasę zostawiłam).
Generalnie maile do GLSa z zażaleniem i zooplusem w CC dość dobrze działają :twisted: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro gru 12, 2018 9:47 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Napisałam "pochwalny post" na ich stronie. Krótki opis sytuacji. Podałam dane dot transakcji. A co mi tam.
Czekam co dalej z jedną paczka żwiru i miskami się zadzieje.
Takie wydarzenie mikołajkowe w ramach reklamy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro gru 12, 2018 17:22 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

U nas już strzelają. Dziady cholerne. Dzieciory nudzą się. Mają rekolekcje i szukają wrażeń.
W lesie zostały zniszczone miski i zabezpieczenia. Pobite w drobny mak. Dobrze, że Janusz budke głęboko w chaszczach postawił i się ostała. Kotów nie ma. Takie wieści mi chłop przyniósł z wyprawy pokarmowej.
Co roku to samo. Ale ja nie nawykłam nigdy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro gru 12, 2018 17:26 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Rekolekcje to i po bożemu dziatwa spędza czas :evil:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw gru 13, 2018 20:32 Re: OTW19- w naszym "magicznym",porypanym domu ;)

Nie mam siły pisać. Sprawa kotki zakończona :placz: Na budowę wejścia nie ma, kotów nie widać. W sporej odległości są działki. Pani była tam 2 razy ale są zamkniete, nie wiadomo czy kotka tam poszła. Pani nie ma tam jak dojeżdżać ponieważ nie jeździ tam żadna komunikacja a jest niezmotoryzowana. Mąż woził ją do pracy jak jeszcze tam mieścił się jej zakład pracy, teraz pracuje blisko domu i nie ma interesu tam jeździć, tym bardziej, że nie ma jak. Sprawę nalezy uznać za zakończoną, nie udało się. Ta koteńka z małym nie może mi wyjść z głowy, tak przykro, że nie udało się pomóc. A Pani dała kartki z prośba o telefon jakby ktoś zobaczył kotkę i/lub małego do powieszenia na terenie budowy jakiemus robotnikowi ale jej chyba tam nie ma bo tam panuje hałas, rozjezdzają teren ciężkim sprzętem. Jest mi tak źle jak dawno nie było.....A pozostałe kotki 2 maluchy w swoim domku ok, łobuzują ale nie dadzą się dotknąć na razie choć biegają po całym domu.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości