Dramat kotów z Trzebiatowa-potrzebna pomoc w sterylizacjach!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto kwi 03, 2018 12:39 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa- idą święta...

Dzięki Madie Pan Franciszek był mega wzruszony bukietem,który dostał "w imieniu kotów" w Wielką Sobotę. Bardziej jednak niż same kwiaty wzruszyły Go słowa podziękowań za opiekę ,które Madie pięknie zredagowała :1luvu:
Było mi niezmiernie miło znów słyszeć Jego radosne wzruszenie w głosie.

Madie :1luvu:

A ja nadal będę przynudzać.
Rudy zamiast zmniejszenia kreatyniny po sanacji,ma wzrost.Teraz już 4,7 :strach:
Obrazek
Kroplówki codzienne i moja rozpacz,że go sukcesywnie,powoli tracę :( A tak go pokochałam!
Jak nie jest zamulony mocznikowo potrafi się bawić,biegać,polować na myszkę,wywalać wszystkie zabawki z drapaka (ulubiona zabawa :twisted: ),gonić biało-czarnego.

Poniżej rachunek za same leki Nefrokrill,kroplówka Ringer z mleczanami (potrzebna była na już,reszta kupiona taniej w aptece,ale musiały być zamawiane i sprowadzane na następny dzień),3saszetki Renala.
Nie mam pojęcia dlaczego zamiast leki wpisana jest usługa wet.(byłam sama tylko po leki,bez kota). Na wizytę zapisano nas na 19.04.-wcześniej nie ma miejsc do dr Neski. Nie ogarniam recepcyjnych rządów,a w nieścisłościach zwykle orientuję się za późno,już w domu. W lecznicy jestem tak zdenerwowana,że niczego ,poza zdrowiem kota,nie ogarniam.
Obrazek

A to świąteczny kocurro białaczkowy w DS.
Pani napisała,że to "Kotnik szuwarek,którego bukszpan kręci :mrgreen: "
Obrazek
Obrazek

tabo10

Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Adopcje: 1 >>

Post » Śro kwi 04, 2018 12:30 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa- po świętach

I jeszcze Biało-czarny kocurek od p.Franciszka. Niedobrota ponad 6kg :twisted: Ale jak sobie przypomnę jak leżał zaśliniony,cierpiący na poboczu parkingu w Trzebiatowie (na pierwszej str.wątku są),to takie zdjęcia są miodem na serce.

Obrazek

Obrazek

Jedyne co kocha to JEŚĆ. Wszystko,wszędzie ,zawsze. Dziś rano wszystkie koty wyszły powitać wiosnę na balkon,a on został przy MICHACH :twisted: Tylko to go interesuje :strach: Na nic zapachy dworu,ptaki,polowanie,powiew wiosny,balkonowanie. Wszystko lipa.Wylizać talerz człowieka,ukraść cokolwiek Z WIDELCA,Z TALERZA,Z GARDŁA to jest sens życia :strach:
Obrazek

tabo10

Post » Śro kwi 04, 2018 13:40 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa- po świętach

Może za jakiś czas zmienią mu się priorytety. Za rok, dwa, jak już odbije sobie czas głodowania :)

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Wto kwi 10, 2018 8:44 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-potrzebna pomoc w sterylizacj

Pilnie potrzebna pomoc w sterylizacjach w Trzebiatowie!!! :201494 :201494 :201494
Obrazek

tabo10

Post » Wto kwi 10, 2018 9:22 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-potrzebna pomoc w sterylizacj

tabo10 pisze:Pilnie potrzebna pomoc w sterylizacjach w Trzebiatowie!!! :201494 :201494 :201494

:!:
Obrazek Obrazek
Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Od: Czw gru 04, 2008 12:45

Adopcje: 18 >>

Post » Pon kwi 16, 2018 15:17 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-potrzebna pomoc w sterylizacj

Czarny Białaczkowiec z Mrzeżyna :1luvu:

Obrazek

Pani co rusz podsyła zdjęcia szczęśliwego kota. I pomyśleć ,że tej zimy koczując w deskach na dworzu na -20st mrozie mógł przy białaczce już nie przeżyć...

Proszę niech ktoś pomoże w sterylizacjach w tamtych okolicach :201494 Ile takich cudownych kotów ma jeszcze tam zginąć :crying:
Obrazek

tabo10

[poprzednia]