Łódź 167+315+330 - bezsilność - koci szkielecik...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 07, 2009 12:32 Łódź 167+315+330 - bezsilność - koci szkielecik...

Poprzedni wątek pora już zamknąć - dużo się w nim działo i mamy nadzieje, że ten będzie podobny, jednak będzie więcej dobrego - więcej dobrych domów, więcej sterylizujących karmicieli, jeszcze więcej mądrych ludzi gotowych do pomocy, więcej sponsorów i dużo dużo mniej kociego i psiego nieszczęścia.

W 2008 roku powstał pomysł kastracji i sterylizacji jako najważniejszego i podstawowego działania - najbardziej efektywnego w zapobieganiu kociej bezdomności. Zaczęliśmy na przełomie lutego i marca, do końca grudnia udało się poddać zabiegom 167 kotek i kocurów.

W tym roku zaczęliśmy w styczniu - na tegorocznym liczniku zbliża się ćwierć tysiąca - średnio 1 zabieg dziennie. A to nie koniec roku, chcemy sterylizować dalej. Ciągle mamy zgłoszenia potrzeb sterylkowych, kilka klatek-łapek jest w akcji w różnych częściach miasta.
Pomagamy też w leczeniu wolnożyjących kotów. Karmiciele stadek przez nas kastrowanych dostają regularnie fenbenat na odrobaczenie.
Wysterylizowaliśmy i wykastrowaliśmy też kilka psów i suk, znaleźliśmy dla nich domy.

Potrzebujemy głównie łapaczy i sponsorów, miejsc w Łodzi, w których można postawić puszki na zbiórkę publiczną, przydałaby się też osoba do wstawiania ogłoszeń i ktoś z poczuciem stylu do robienia zdjęć ;)

Sterylizacja wolnożyjących jest naszym głównym celem, ale zawsze mamy też koty do adopcji
Aktualnie w domach tymczasowych jest ok.30 maluchów i całkiem spora grupa dorosłych kotów, kilka dojrzałych osobników świetnie sprawdziłaby się w gospodarstwach kotolubnych.


ROK 2010 - 188 sterylek, 142 kastracji, razem - 330
Sterylki - 177 (ze środków FFA, sponsoringu pozyskanego przez Mariję i środkow prywatnych) + 11 (talony miejskie)
Kastracje - 127 (ze środków FFA, sponsoringu pozyskanego przez Mariję i środkow prywatnych) + 15 (talony miejskie)


ROK 2009 - 217 sterylek, 98 kastracji, razem - 315
Sterylki - 171 (ze środków FFA i prywatnych) + 46 (talony miejskie)
Kastracje - 88 (ze środków FFA i prywatnych) + 10 (talony miejskie)


ROK 2008 - 108 sterylek, 59 kastracji, razem - 167
Sterylki - 72 (ze środków prywatnych) +36 (talony miejskie)
Kastracje - 37 (ze środków prywatnych) +22 (talony miejskie)Poprzedni wątek: viewtopic.php?f=1&t=72736 :!:
Ostatnio edytowano Pon sty 03, 2011 11:25 przez kalewala, łącznie edytowano 261 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 12:33 SZYBKA POMOC, ALARMY

PILNE


Koty po zmarłej… ich pani zmarła, a one mają bardzo niewiele czasu na znalezienie domu..
Zenobiusz
- ma ok.4 lata i lubi towarzystwo - i kocie, i ludzkie. Już gotów do adopcji - jest po pełnym serwisie medycznym - przebadany, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i książeczką zdrowia.
Pimpuś Sadełko - lubi kocie jedzono i kocie towarzystwo, co widząc po potężnej i zaokrąglonej figurze Urodzony na początku 2009, jest gotów do adopcji - jest po pełnym serwisie medycznym - przebadany, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i książeczką zdrowia mariaceleste@poczta.onet.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Montes pisze:
Tekla to zwykła kotka o niezwykłym charakterze. Mieszka w centrum Łodzi pod 15 piętrowym biurowcem. Tekla miała kiedyś dom, swoje prawdziwe imię i swojego psa - nie byle jakiego pięknego owczarka niemieckiego, miała też człowieka.... niestety to wszystko przeszłość.
Pani wyprowadziła się, a kotka została. Tekla jednak zapewniła sobie pożywienie. Przyszła w miejsce, gdzie codziennie przychodzi dużo ludzi, a część z nich przejęła się losem kota, nakarmiła, odrobaczyła, zaczęła dbać Pojawiła się nawet szansa na dom. I życie znów mogłoby być piękne, ale niestety chętni ludzie wycofali się, a Tekla zaczęła przeszkadzać. Tam gdzie dużo ludzie znaleźli się i tacy co nie lubią zwierząt i denerwuje ich widok kota. Tekla znów mimo, że bezdomna traci swoją przynależność. Tekla jest bardzo miziasta i proludzka. Nie boi się innych zwierząt (co dla kota w centrum miasta jest niebezpieczne) Ma piękne biało - czarne futerko i już nieco się zaokrągla
Może znajdzie się cichy kąt, kawałek stajni, albo kolana?"[/i]

Dodam, że to piękna i bardzo mila kotka, bardziej na kolana niż do stajni…
To pilna adopcja, tam nie jest bezpiecznie – samochody, no i ludzie……
Kontakt - montes@o2.pl

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pon sie 09, 2010 13:56 przez kalewala, łącznie edytowano 17 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 12:33 Do adopcji - koty, kotki, kocięta

DO ADOPCJIPonieważ z zasady wszystkie kocięta są odrobaczane, wyleczone i zaszczepione, a starsze wysterylizowane, nie piszę o tym. Jeśli tych zabiegów nie wykonano, potencjalny ds będzie poinformowany w trakcie rozmów przedadopcyjnych. Kot "kosztuje" 1zł, ale wszelkie datki są mile widziane :wink:Ulica Lodowa, wiatr i pustka i maleństwo pod stosem gałęzi – czarno-biała Rozetka . Głodna, zmarznięta, znalazł ją do pies. Jak długo tam była ? Głodna? Wystraszona? Zmarznięta? Z pełnym brzuszkiem śpi w ciepłym koszyczku i śni o własnym dobry domku, pełnej miseczce, cieplych kolanach.
Urodziła się w październiki, jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia ansk@infoclean.pl
Obrazek
Eia i Pancio – czarnuszki bez mamy
Marzły, głodowały chorowały pod krzakami… przetrwały dzięki wolontariuszce. Lubią towarzystwo kotów, psów i ludzi - szukają kochającego domku.
Eia jest wszędobylska, niezmiernie towarzyska, uwielbia mizianie i zabawy. Jest zielonooka, z białą plamka na brzuszku.
Pancio to obserwator z miodowymi oczyma, sam nie wchodzi na kolana, ale wzięty pięknie mruczy.
Urodziły się w sierpniu, są odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki
zdrowia dunque@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek
Jestem Kiciunia Ewunia. Pewnego dnia zgubiłam domek i teraz poszukuję nowych opiekunów. Jestem śliczną 3-miesięczną buraską o niebanalnym charakterku:) Uwielbiam małe pieski oraz kotki wszelkiej maści:) Kocham zabawy, bieganie po drapakach i wylegiwanie w pościeli. Jestem zdrowa, odrobaczona i zaszczepiona - legitymuje się aktualną książeczką zdrowia. montes@o2.pl
Obrazek
Narcyzek - kociak z przedwiośnia.
Są dni kiedy rozpiera go energia, bawi się i biega. Są takie, że jest leniwym śpiochem. Narcyzek jest delikatny i wrażliwy, lubi ludzi i ceni ich pieszczoty na równi z zabawą z innymi kotkami. Szuka domu bez możliwości wychodzenia, gdzie nie ma pieska i małych dzieci, gdyż potrzebuje łagodnego otoczenia.
Urodził się wczesną wiosną Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, ma książeczkę zdrowia.. dorotka1314@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Szarotka - złotooka, srebrna kocia piękność o nietypowym umaszczeniu ufnie patrzy na świat. Jest łagodna, przyjazna, nie stroni od kontaktu z człowiekiem, towarzyska w stosunku do innych kotów. Ma 12 miesięcy. Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zachipowana. Szuka swojego miejsca na ziemi. Kotka jest wyjątkowej urody i charakteru, wymagania wobec nowego opiekuna są wysokie edyraszubska@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Piękna - na parkingu przy szpitalu pojawiła się nowa kotka w ciąży - pewnie uciekła z domu w rujce - albo ją ktoś wyrzucił.... Panowie parkingowi dokarmiali ją własnym śniadaniem, ale ruchliwy parking to nie miejsce dla domowego kota..
Piękna jest już po zabiegu, na razie w dt. szukamy dla na cito ds. Jest bardzo miziasta, spokojna, lubi dzieci.
Urodziła się jesienią 2009, jest wysterylizowana jolantabuk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mały Władek po jakimś urazie miał bezwładną łapkę i uraz odbytu. Dziś ma łapkę sprawną i kontroluje kupkę, chociaż zdarza mu się nie trafić do kuwety, albo zostawić mały ślad na podłodze. Musi mieć dietę zapobiegającą rozwolnieniu. Jest 6-mies. rozkosznym, proludzkim, miziastym kociakiem, uwielbia się bawić, lubi inne koty. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony. Szuka domu raczej niewychodzącego, zdolnego wybaczyć drobne wpadki jolantabuk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zeus, Atena i Nike -spali pod blokiem - bez żadnej budki, czy pudelka. W któryś chłodny poranek wypatrzyła ja Maga. I teraz trójka bossskich kociąt szuka przytulnych domków - chętnie z innymi zwierzakami.
Kocięta urodziły się we wrześniu 2010, są odrobaczone, mają książeczki zdrowia i bordo@autograf.pl
Obrazek Obrazek Obrazek
Słodki Pino - co robił mały kotek na cmentarzu? Jak długo biegał za ludźmi, płakał i prosił o pomoc, coraz bardziej przerażony, głodny, zmęczony i zziębnięty? Teraz szuka swojego prawdziwego domu, ciepłego i kochającego, takiego, który go znów nie oszuka.. Jest bardzo grzeczny, miły i delikatny, lubi się przytulać, bawić, pokocha w nowym domu ludzi i zwierzątka.
Urodził się w latem 2010, jest zaszczepiony, odrobaczony, z książeczką zdrowia ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Piracik – kot z dobrego domu
Dobry dom nie zostawił go na działkach ot, tak sobie, dobry dom zadbał o maluszka. Piracik dostał wyprawkę – miseczkę z garstką karmy i kocyk, starannie umieszczone pod krzaczkiem…. Ale Piracik nie umie żyć bez na dworze, to domowy kociak, boi się wolności, nie umie chodzić po trawie, znaleźć sobie ciepłego kącika do spania…. Jest kochany, rozbawiony, miły i grzeczny. I szuka domu
Urodził się latem 2010, jest zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia
ansk@infoclean.pl 506 418 750
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zuza ostatnio mieszkała pod paletami, gdzie była wcześniej - nie wiadomo…. Była szczenna, szybko została wysterylizowana. Zgadza się z innymi psami jest łagodna i kochana – jedyną jej wadą jest brak sympatii do kotow… . Dom jest bardzo pilny. Pani która zaopiekowała się nią tymczasowo sama ma już trzy psy i nie może jej dłużej zatrzymać. Zuza ma ok.5 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Zuza jest pod opieką Fundacji Medor, ogłoszenie zamieszczamy na prośbę FM. Kontakt - 783 464 513
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Willy ma dopiero 6 miesięcy, a poznał już najgorsze strony życia i najgorsze oblicze człowieka. To człowiek porzucił go na polnej drodze w pobliżu działek rekreacyjnych. W końcu znalazły go dzieci, które przyprowadziły go na jedną z działek. Przeszukano całą okolicę w nadziei, że właściciel szuka psiaka. Okazało się, że maluch błąka się tam od dwóch dni ...i nikt go nie szuka. Willy jest słodkim, kochanym psiakiem. Uwielbia się przytulać, rozdawać całuski i nigdy nie ma dość. On pokocha Cię na zabój!Willy jest średnim pieskiem sięgającym prawie do kolan. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Jest gotowy do adopcji.Jest nauczony chodzenia na smyczy. Lubi zabawy piłeczką, lubi koty i inne psiaki montes@o2.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zziębnięte maleństwa - zimne podwórko, stary brudny kosz, a nim trzy okruszki z matką - chudziutkie, brudne, chore, zziębnięte. Troskliwa koteczka bardzo się stara dbać o swoje dzieci, ale bez pomocy nie da rady - może ktoś ma bezpieczny kącik dla nich, może ktoś zechce podarować ich mamie trochę pożywniejszej karmy? Pomóc w leczeniu? ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Trzej Kloszardzi znalezieni w brudnej i zimnej piwnicy, brudni, zapchleni i wygłodzeni czekają na swoją szansę - koci katar ładnie się leczy, pchły już pożegnane, zaraz rozstaną się z robaczkami, zaraz domyją futerka - już szukają dla siebie przytulnych domków.
Urodzili się na początku sierpnia, mają większe od siebie książeczki zdrowia i bardzo proszą o kawałe poduszki i serduszka. Chętnie też przyjmą sponsora na szczepienia, leczenie i tuczenie lucynakorowajczyk@gmail.com 50 308
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Burasia i burasięta - ktoś domową młodziutką kotkę z dwójką paluszków zamknął w piwnicy - bez wody, jedzenia… Płacz paluszków ściągnął dobrą duszę - teraz cała trójeczka w bezpiecznym miejscu czeka na dobre domki
Kotka ma około roku, będzie przed adopcją wysterylizowana, kocięta urodziły się w lipcu. Cała rodzinka ma książeczki zdrowia, jest odrobaczona, wkrótce będzie zaszczepiona, a mamusię czeka sterylka. ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pora pokazać czwóreczkę Spedytorów Marijii – wygarniętych z podłódzkiej wielkiej bazy transportowej. Oto oni – figlarna Avia, nieśmialy Daf, bysty Forman i urocza Scania. Dzieciaki urodziły się 16 kwietnia, są cudownie mruczące i rozrabiające, pilnie i skutecznie pozbywają się robali i równie pilnie rozglądają za domkami – chętnie w parach, rodzeństwo jest bardzo ze sobą zżyte. A na razie radośnie dewastują pokój pod adresem mariaceleste@poczta.onet.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Trojaczki - maluszki zabrane z komórki z kocim katarem i chorymi oczkami - nieleczone umarłyby, jak ich rodzeństwo, a w komórce leczyć trudno. .. Dokarmiane były smoczkiem i kocim mleczkiem. Oczka udało się uratować, ale u dwóch kociątek pozostalo po jednym oczku nieco mętnym.
Spokojny i godny Pan Ripley, ciekawska Meggie i ciapowaty Lesio.
Urodziły się na początku maja, już pilnie rozglądają się za swoimi domkami, są odrobaczone, mają książeczki zdrowia - przyjmują ciekawe propozycje :D na ręce montes@o2.pl
Meggi juz ma dom :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dymna Ciutkotka - trafila do nas od starszej Pani, która ją znalazła na ulicy i nie mogłla utrzymać kociaka i butelki zreamatyzowanymi palcami,. Maleńka chorowała na kk, na szczęście już jest zdrowa, rośnie i rozrabia. Ma przybraną siostrzyczkę – Ciutkrówkę, która na razie leczy resztki kk i groźnie fuka i napełnia brzuszek. W przerwach między tymi czynnościami zapomina, że jest dzikim kotkiem, bawi się i mruczy głaskana – po czym znów fuka. Ociupinki urodziły się 15 maja, są odrobaczone, mają książeczki zdrowa i chętnie przeprowadzą się do własnych domków w końcu czerwca dorotka1314@wp.pl
Ciutkotka już w domu :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Nelsonek urodził się bez przedniej łapki. To pogodny kociak lubiący towarzystwo ludzi i innych kotków. Kalectwo nie przeszkadza mu w zabawie i kocich psotach. Potrzebuje domku bez wychodzenia na zewnątrz, chętnie z innym kotem,. Odrobina wyobraźni nowych opiekunów pozwoli Nelsonkowi bezpiecznie żyć i dawać wiele radości domownikom.
Urodził się późną jesienią 2009, jest odrobaczony, zaszczepiony wykastrowany, ma książeczkę zdrowia dorotka1314@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejne trojaczki Dusia, Tadzio i Michasia - maluszki wyrzucone do śmietnika, gdzie spędziły zimna noc - są przeziębione. Leczymy, zakraplamy oczka, karmimy smoczkiem i kocim mleczkiem, szukamy sponsorów.
Urodziły się w końcu kwietnia, do swoich domów będą mogły pójść na początku czerwca, już przyjmujemy zapisy, będą wtedy odrobaczone, zaszczepione, będą miały książeczki zdrowia joanna.miodalik@wp.pl
Tylko Dusia czeka na domek......
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Milo - piękny pingwin białowąsy
„Urodziłem się jesienią 2008, zimą przytulałem się do mamy. Ale mama nagle zniknęła, a ja byłem głodny, chory i słaby i już nie mogłem uciec… Choć jestem dzikim kotkiem.” To Milo mógłby powiedzieć o sobie …
Kociak został znaleziony z silnym zapaleniem płuc, przemarznięty i wygłodzony. Pozostały mu niedrożne kanaliki łzowe - trzeba czasem umyć buzię z łezek. Jest przepięknym pingwinkiem z mięciutkim futerkiem. To kot samodzielny, nie lubi głaskania, za too lubi siedzieć w pobliżu, spać przytulony do nóg człowieka.. Uwielbia się bawić, bardzo lubi inne koty. Potrzebuje kociego towarzysza i domu, który pozwoli mu spędzić pierwsze dni w kryjówce, i zaakceptuje kocią niezależność Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia - ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pufffcio - tłuścioszek. Przyszedł nie wiadomo skąd. Zamieszkał na podwórku a na zimę wprowadził się do korytarza. Oswoił się. Wszystko zrobił sam. Bardzo chce być domowym pieszczochem, głaskanym, przytulanym. Raczej jedynakiem. Jest grzeczny, delikatny, spokojny - nadaje się do dzieci. I straszliwie gruuuuuby… Czeka w korytarzu na odpowiedzialny domek, który będzie umiał go mądrze kochać i odchudzić.
Urodzony w 2007 roku, wykastrowany, zaszczepiony. odrobaczony, ma książeczkę zdrowia.
ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kajtek - ok. 2-letni kocurek błąkał się po piwnicach pustych, przeznaczonych do wyburzenia domów. Ludzie wyprowadzili się do nowych mieszkań, a tam widocznie nie pasował "stary" kot... Kajtek jest oswojony, wykastrowany, nieagresywny wobec innych kotów. Szuka pilnie domu, bo przebywa w mieszkaniu z 14 innymi kotami i jeśli szybko nie znajdzie nowego domku, będzie musiał wrócić na ulicę.
jolantabuk@gmail.com Kajtek 723 513 003
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mrusia - przesłodki miziak, śliczna, drobna, nie boi się ludzi, ale trochę syczy na inne koty, jeśli - w jej odczuciu - odbierają jej uwagę Dużej. Bo Mrusia musi być najważniejsza i najbardziej kochana, miziana przy każdej okazji, zabawiana myszkami i piórkami. Mruczy bardzo głośno, tuli się (uwaga - włazi pod nogi!). Pieęnie kuwetkuje, jest zdrowa i radosna.
Urodzona latem 2009, sterylizowana, odpchlona, odrobaczona, z książeczką zdrowia - jolantabuk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Proletariusze przebywający w areszcie tymczasowym u Mariji - przystojny Ludwik Waryński, zdecydowana Róża Luxemburg i subtelna Hanka Sawicka. Kociaki zostały podrzucone na czyjeś podwórko, między psy – są domowe, miziaste, już się domyły, i bardzo chcą dostać dożywotnio domki stałe. Urodziły się w połowie stycznia, Są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane, mają ksiiążeczki zdrowia mariaceleste@poczta.onet.pl
Hanka Sawicka i Ludwik Waryński już w domu.
Obrazek
Las Sherwood to groźne miejsce nawet dla kocich śmiałków. Coż z tego, że jest tam bajecznie pięknie, kiedy brzuchy puste, zimno i brak bezpiecznego kąta.
Robin z Locksley to przywódca energiczny, dzielny lecz nieco porywczy, za to Mały John to pieszczoch i przytulak. Piękna Marion wie co to odwaga i potrafi kochać nad życie. Szkarłatny Will to łobuz i zawadiaka, za to lojalny względem przyjaciół. Kociaki głośną mruczą i są skore do zabawy, ale względem obcych zachowują leśną czujność. Trzeba im chwili na poznanie. Słodka kompania urodziła się zimową porą, kociaki są odrobaczone i zaszczepione; wyrosną na wielkie i piękne koty.
ansk@infoclean.pl
Marion i Szkarłatny Will i Robin z Locksley juz w domach - czeka Mały John
Obrazek Obrazek
Fiesta Latina, czyli wystrzałowy kwartecik urodzony na początku lipca, zaszczepiony, odrobaczony, rozrabiający - montes@o2.pl
- tak teraz wyglądają Donna Margarita, Don Mojito:
Donny Tequila i PinaColada już w ds.
Obrazek Obrazek Obrazek
Maleńka Wandzia
Uratowana wraz z braciszkiem w ostatniej chwili... Brat bardzo bronił swej malutkiej siostrzyczki, kiedy była chora i słaba, bolało ją chore oczko i nie widziała na nie...
Dziś kociaczki są bezpieczne i zdrowe, chłopczyk ma wlasny dom, a dziewczynka szaleje nie zwracając uwagi na brak jednego oczka, i czeka na wspaniały dom.
Ma ok.3,5-4 miesiecy, jest zaszczepiona, odrobaczona, ma książeczki zdrowia.
kontakt: ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Von Kafel – siła spokoju
"Nazywam się Kafel. Von Kafel
Jestem duży, spokojny, lubię spać, jeść, lubię głaskanie po głowie. Miałem kiedyś dom - ale ciężko chory i pogryziony umierałem na ulicy, zanim przyszła pomoc. Teraz szukam domu prawdziwego. Zajmuję dużo miejsca, i trochę sapię po zapaleniu płuc - ale nie szaleję, nie psocę, nie potrzebuję dużo uwagi, chętnie po porostu podrzemię przy Tobie. Jestem wykastrowany, zaszczepiony, mam książeczkę zdrowia. Znajdziesz dla mnie fotel?"

Kontakt annskr ansk@infoclean.pl
A cala historia zaczęła się tu: viewtopic.php?f=1&t=88305&hilit=kafel
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Miszczu - złapany w klatkę-łapkę w mroźną noc na kastację - stwierdził, że chce być kotem domowym. Szybko odkrył, że przyjemnie jest spać na kanapie, kuchnia to miejsce dobre dla kota i punktualnie zjawiał się na kolację. Pogłaskałam - zaczął mnie sam zaczepiać, delikatnie łapać moją rękę ząbkami. A teraz muszę uważać, by nie rozdeptać kota przy chodzeniu… Będzie z niego wielki miziak :D
Urodził się jesienią 2009, jest wykastrowany, odrobaczony, ma książeczkę zdrowa,
abet@vp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Milusia Pusia – ok.2-2,5 letnia kicia, która kiedyś miała swój dom, swój fotel, miseczkę i swojego Pana lub Panią. Nie wiemy w jaki sposób znalazła się na ulicy, nie wiemy dlaczego musiała się błąkać, odganiana przez inne bezdomne koty, by w końcu zamieszkać w stercie kartonowych pudelek. W DT odnalazła się natychmiast. Jest bardzo grzeczna i niekłopotliwa kicia. Czysta, kuwetkowa, niewybredna jeśli chodzi o jedzenie. UWIELBIA mężczyzn, i chlopców – podstawia główkę do głaskania, wystawia brzuszek, chce się bawić. Nie przepada za innymi kotami, choć lubi małe kotki i ma wobec nich bardzo opiekuńczy stosunek. Calą sobą pragnie mieć dom.
Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
joanna.miodalik@wp.pl 609 030 283 http://www.foranimals-lodz.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Śro lis 10, 2010 12:35 przez kalewala, łącznie edytowano 216 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 12:33 LECZENIE

116. 2010.12.31 - bialo-bura mała koteczka z 3-go Maja, str.107
115. 2010.12.24 - nerkowapiwniczna, str,107
114. 2010.12.05 – bialo-bura półroczna dzika pięknotka z 3-go Maja, str.103
112-113. 2010.12.04 – dwa maluszki z 3-go Maja, dt u Aleksandty73, str.103
111. 2010.12.01 – pięknotka z Wawelskiej, w dt u Aleksandry73, str.103
110. 2010.12.01 – śniegowy kot znaleziony przez Aleksandrę73, nie iła już szans… str.103
109. 2010.11.25 – malutka pingwnka ze Smoczej, dt u Aga-lodge, str.102
108. 2010.11.02 – jednooki kot z działek – amputacja oczka, str.100
107. 2010.10.25 – 15-letnia Kasia, porzucona przy przeprowadzce, str.98
106. 2010.10.05 – kotka karmicielki, podejrzenie pp, str.91
105. 2010.10.26 - prawie biały z dzialek, str.98
101-104. 2010.10.18 - cztery chore czarnuszki - Skrzywana, str.94
96-100. 2010.10.17 - pięć kolorowych kociąt z Felsztyńskiego, jedno nie dożyło - str.93.
92-95. 2010.10.16 - kocia rodzinka - mama + trzy maleństwa - dwa czarne + niebieski - z ul.Popiela, str.93 i 94
91. 2010.10.12 - czarny szkielecik spod Światowida - zatrucie? nerki? nie udalo się - str.93
90.2010.10.10 - różnooki kocurek z dzialek, str.93
89. 2010.09.27 – kociak z cmentarza, str.91
88. 2010.09.27 – kotka piwniczna, str.91
87. 2010.10.11 – amputacja oczka półdzikiej kotki po zmarłym panu, p.Monika z Chojen, str.91
86. 2010.09.22 - wolnożyjąca kotka z krańcówki, od Lucynki - FIP - str.90
85. 2010.09.16 - kocurek znaleziony przy ul.Okrzei, znalazca zatrzyma go po wyleczeniu - str.90
83-84. 2010.09.07 - dwa maluszki z podwórka syna karmicielki, jeden z wynicowanym odbytem, str.87
81-82. 2010.09.05 - dwa podrostki i piwiny przy Lutomierskiej-Bazarowej, str.87
80. 2010.09.03 - niebieski kocurek z Politechniki
77-79. 2010.09.01 - trzy mlodsze maluszki z Piotrkowskiej 46, koszyk na dworze - str.87
74-76. 2010.09.01 - trzy starsze maluszki z Piotrkowskiej 46, dt - str.87
73. 2010.09.01 - kocurek katowany przez dzieci, str.86
72. 2010.08.28 - chory bialy kocurek z Julianowskiej, str.86
71. 2010.08.24 - chora mala burasa z Kochanówka, str.85
68-70. 2010.08.22 - mama krówka i dwa maluszki z Wólczańskiej 235, str.85
65-67. 2010.08.10 - 2 maluszki i mamusia z bloku przy Franciszkańskiej 133, str.82
64. 2010.08.02 - stary pies z paraliżem łap, odesłany do nas przez schronisko - str.81
62-63. 2010.07.29 - mała czarna Sawa - operacja oczek u dr,Garncarza, standardowy kk u jej braciszka Warsa - str.79
58-61. 2010.07.29-30 - cztery zasmarkane malce z Franciszkańskiej 53, str.79
57. 2010.07.29 - zagilany buras z Franciszkańskiej, zlapany na kastrację - str.79
51-56. 2010.07.15 - kolejne koty-ludojady, str.75
50. 2010.07.15 - kotka z Bazarowej, uśpiona, str.75i
48-49. 2010.07.08 - dwa kociaki (Wars i Sawa) prawie bez oczu, str.73
44-47. 2010.0626 - cztery maluszki z u.Struga, jeden nie przeżył - str.72
43. 2010.06.16 - rudy pers ze smietnika - Limanowskiego 201, str.68
42. 2010.06.15 - powypadkowy kot od Miodalik - uśpiony, str.68
41. 2010.06.15 - czarna poranina kotka z ZOO, str.68
39-40. 2010.06.14 - dwa malutke zabiedzone pingwinki z Makro, str.68
38. 2010.05.30 - mała tri ze złamaną nóżką, str.63
31-37. 2010.05.29 - siedem smoczkowych maluszów-Elciaków, str.63
28-30. 2010.05.28 - dwa maluszki z matką - u Bordo, piwniczniaki, str.62
25-27. 2010.05.25 - trzy maluszki smietnikowe od Bordo, w dt na smoczku u Miodalik, kk, jeden nie dał rady, str.60
21-24. 2010.05.22 - trzy 3-tygodniowe maluszki i dzika mama z Limanowskiego, kk, str.60
19-20. 2010.05.16 - dwa malutkie czarne kociaczki zagrożone ślepotą - z A.Politechniki, str.57
18. 2010.04.29 - młody domowy burasek z centrum miasta, łapka złamana z przemieszczeniem, amputacja, str.53
17. 2010.04.29 - biala kotka z Palacu Poznańskiego, strasznie zakatarzona, str.53
15-16. 2010.04.21 - dwa kociaki z Julianowskiej złapane przez p.Łucję - dt Aga-lodge, str.50 2010.04.18 - czarny kocur z Limanki, str.50 - wypszczony, z zadowoleniem wrócił na swoej podwórko
13. 2010.04. - starawy kocurro pokastracyjny tego wątku viewtopic.php?f=1&t=109954&start=45 - str.49
12. 2010.04.13 - młody zabiedzony kocurek z Nawrot, zabrany przez pania z Janowa - str.49, wylczony, szuka domu
10-11. 2010.03.21 - czarniutkie niespełna roczne rodzeństwo z Kochanowskiego, chore zabrane przez p.Łucję - zaawansowana białaczka, uśpione 2010.04.07 i 09
9. 2010.03.13 - biało-czarna kotka staruszka zabrana przez p.Halinę z krańcówki autobusowej na Radogoszczu ponad rok temu - przestała trawić, wychudła, leczona w kierunku trzustki - odeszła 2010.03.24
8. 2010.03.12 - 4-ro miesięczna szylkretka Marion z Ziołowej, dt - Lucynka, str.44
7. 2010.02.20 - 4-romiesięczny Budrysek z Żabiej, dt u Lucynki - str.38
6-8. 2010.02.16 - trójka kociąt z kk z Piotrkowskiej, dt u Miodalik, str.38
5. 2010.02.09 - czarno-biały pogryziony kocurek od bezdomnych, str.36, zdrowy, wrócił na działkę
4. 2010.02.04 - kotka wydobyta z studni, z punktową martwicą, str.36, uśpiona
3. 2010.02.03 - dzika trzyzębna Buba z Radogoszcza, str.36 - teraz w pralni i p.Eli
2. 2010.02.01 - 4-ro miesięczna kotka z poranionym okiem, str.36
1. 2010.01.15 - Drużek-Gucio, kociak z piwnicy - zapalenie płuc, bardzo chudy i słaby - str.33, już zdrowy i piękny zostaje w dt


Myślę, że tu wpisywać będę tylko leczenie kotów wolnożyjacych i ciężkich przypadków tymczasów. Stan zdrowia naszych tymczasów podawany jest w wątkach. Ilość kotów leczonych jest liczona dopiero od dziś, przedtem ich nie zapisywałam w ten sposób.


38.2009.12.08 - prośba o pomoc (czyt sfinansowanie) zdjęcia rtg koteczki od nas wyadoptowanej - koteczka mieszkała przed adopcją w rezydencji przy Franciszkańskiej, zawsze przechodziła przez jezdnię, kilka razy potrącił ją samochód.... str.27
37. 2009.11.30 - pomoc w leczeniu jednookiej kotki przygarniętej przez bardzo biednych ludzi, str.25 - uśpiona, FIP - str.26
36. 2009.11.29 - czarna kotka z Rysowniczej, kk + żółtaczka - str.25, FIP - uśpiona
35. 2009.11.27 - czarny 5-miesięczny domowy kocurek z potężnym kk - Anita i Zbyszek, str.25
34. 2009.11.23 - biało-rudy kocur z "ruchomymi" zębami - wypadl z okna? skopany? - str.23, 25
33. 2009.11.14 - biało-bury kocurek w tragiczym stanie - pp.Barbara i Łucja, leczą, kroplówkują - str.21, 24
32. 2009.11.10 - czarno-biały kocurek z Franciszkańskiej-Czarnieckego - niewładna łapka, FIP - kocurek uśpiony, pozostają koszty diagnozy - minimalne, i utylizacji.... str.18
30-31. 2009.11.10 - Bella i Edward, szylkretka i rudasek - zakichane, str.18
28-29. 2009.11.05 - kociaczki z magazynu wypatrzone i złapane przez Bordo, jeden uśpiony, dwa w lecznicy u CC - str.16
27. 2009.11.04 - bardzo chora, wychudzona, odwodniona i wyziębiona staruszka znaleziona przez p.Basię i Łucję - jutro badanie krwi i decyzja - str.16, kotka w ds - str.21
26. 2009.11.03 - działkowa kotka z kk - str.15
25. 2009.11.02 - działkowy kot z poharatanym ogonem, amputacja - str.15
24. 2009.10.27 - podblokowy kot z Broniewskiego, leczony pól roku temu, znow chory - str.13
23. 2009.10.22 - maleńka kociczka z kk i wypadnietym odbytem - nie udało się... str.13
22. 2009.10.20 - straszliwie zakatarzona dziewczynka od Justyny-ebe - str.13
20-21. 2009.10.16 - dwa pozostałe przemarznęte maluszki - Bordo, str.11, 12
17-19. 2009.10.14 - trójka przemarzniętych maluszków z chorymi oczami - Bordo, str.11, jeden już nie żyje, drugo ma usuniete oczko, szukamy ds
16. 2009.10.13 - biało-dymna maleńka dziewczynka z torów tramwajowych, chudziutka, biegunka, oczka w strasznym stanie - u Olek73, str.10
15. 2009.10.12 - biaro-bura kotka z centrum miasta, złapana na sterylkę - załzawione oczy, kaszel - str.10, wyleczona i wysterylizowana, już u sienie - str.12
14. 2009.10.10 - młody czarny kocurek ciężko chory,dzikus u CC - str.9, wyleczony i wykastrowany wrócił do siebie - str.12
13. 2009.10.08 - młody kocurek znaleziony przez AiZ, w lecznicy - str.8, już zdrowy szuka dt/ds, str.12
12. 2009.10.06 - kotka z Aleksandrowa z silnym kk
11. 2009.09.30 - mała koteczka z Urzędniczej - zapalenie gardło, silny katar
10. 2009.09.29 - młoda kotka z Kochanowskiego, z silnym kk i biegunką - FiP...
9. 2009.09.28 - mała koteczka z urwaną w kolanku tylną łapką - na razie bez dalszej amputacji
8. 2009.09.25 - tri z lasu, zabrana z adopcji - objawy neurologiczne, płaczą się łapki, kot się "zawiesza". Na razie w szpitaliku w trakcie diagnozowania, krew w normie - zatrucie już wykluczone. Kotka u mnie, spokojna, z apetytem, ciągle na lekach.
7. 2009.09.22 - domowy kocurek, który się przybłąkał do sklepu przy Emilii Plater - świerzbowiec, niby drobiazg, tylko stronhold+oridermyl, a koszty są..
6. 2009.09.21 - syjamkowaty kocurek z rezydencji, przyszedł dziś z obdartym ze skóry ogonkiem - już w lecznicy, str.5. Ogonek obciety, kocie u karmicielki, próby oswajania
5. 20090.10.18 - kotka z cmentarza z amputowanym oczkiem - powikłania.....
4. 2009.09.14 - kotka z Aleksandrowa, staruszka z wielkim brzuchem wyrzucona z domu - usunięto nowotwór, przy okazji wysteryylizowana. Kotka niestety uśpiona - przerzuty do płuc.
2-3. 2009.09.14 - dwie kotki z rezydencji przy Franciszkańskiej, podejrzenie zatrucia - jedna już ok, druga - starsza cierpiała przez ząby, uporządkowane, przy okazji wysterylizowana.
1. 2009.09.07 - po tygodniowej hospitalizacji i leczeniu silnego kk wypuszczony czarny kocurek z krańcówki autobusowej na Radogoszczu.

Cały czas leczony jest piesek Maxio - zneleziony w stanie skrajnej anemii, po kilkukrotnej transfuzji, na długofalowo podawnym epo. Właściwie od początku nie miał szans - żyje tylko i wyłacznie dzięki poświęceniu i uporowi pań z Radogoszcza, które w znacznej części finansują leczenie.
Ostatnio edytowano Pon sty 03, 2011 11:20 przez kalewala, łącznie edytowano 92 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 12:34 STERYLIZACJE 2010 - 2009

STERYLIZACJA


ROK 2010 - 188 - 177 (ze środków FFA, sponsoringu uzyskanego przez Mariję i środków prywatnych) + 11 (talony miejskie)
ROK 2009 - 217 - 171 (ze środków FFA i prywatnych) + 46 (talony miejskie)
ROK 2008 - 118 - 72 (ze środków FFA i prywatnych) + 36 (talony miejskie)

1. 2010.02.09 - duża sunia w ciąży - dzięki Aga-lodge, str.37
2. 2010.04.06 - mloda suczka w ciąży - dzięki Aga-lodge, str.47
3-4. 2010.04.15 - dwie sunie - dzięki Aga-lodge, str.50

183-184. 2010.12.18 - dwie kotki podrzucone do pani bojącej się kotów, str.105
182. 2010.12.16 - trzecia kotka z 3go Maja, str.105
180-181. 2010.12.05 – dymna dzika i czarno-biala bezogonka z 3-go Maja, str.103
179. 2010.12.04 – czarna kotka z piwnicy przy Łagiewnickiej, str.103
178. 2010.12.03 – czarna oswojona kotka z Helskiej, str.103
177. 2010.12.02 – czarna oswojona kotka z cmentarza na Szczecińskiej. str.103
176. 2010.11.14 – pingwnka Kita, stracila dom, bo para się rozstała, str.102
174-175. 2010.11.01 – dwie małe kotki z Urzędniczej, str.100
172-173. 2010.10.29 – dwie nowe kotki z piwnicy p.Łucji str.100
171. 2010.10.22 – szylkretka z Kochanówka, str.96
170. 2010.10.21 – czarno-biala kotka z Felsztyńskiego, str.95
169. 2010.10.18 – buro-biala kotka z Felsztyńskiego, str.94
167-168. 2010.10.16 – dwie kotki z ŁKS - Bordo, str.93
165-166. 2010.10.15 – dwie kotki z Felsztyńskiego, str.93
163-164. 2010.10.15 – dwie kotki z Popiela, str.93
160-162. 2010.10.11 – trzy półdzikie kotki po zmarłym panu, p.Monika z Chojen, str.92
159. 2010.10.10 – mama boskiej trójki, Bordo, str.92
158. 2010.10.03 – kotka z Bałuckiego Runku – Ceglanej, str.91
157. 2010.10.02 – niebiesko-bura kotka z Bałuckiego Runku – Ceglanej, str.91
155-156. 2010.09.26 - dwie kotki działowe z Aleksandrowi, str.91
152-154. 2010.09.22 – trzy bure kotki z Bema, str.90
151. 2010.09.21 – kotka z Bema, str.90
148-150. 2010.09.20 - trzy kotki ze szpitala Sterlinga, Bordo + p.Aniceta, str.90
147. 2010.09.20 – kotka z Zamenhoffa od trudnej karmicielki, str.90
145-146.2010.09.20 – mama i starsza siostra retkińskiej czarniszków Borso, str.90
143-144.2010.09.19 - mama czarnuszków i ich starsza siostra - Retkinia Bordo, str.90
141-142. 2010.09.19 - dwie koteczki-podrostki z Baluckiego Rynku, str.90
139-140. 2010.09.15 - dwie półdomowe kotki z Bazarowej, str.89
136-138. 2010.09.12 - trzy czarne kotki z Felsztyńskiego, str.89
135. 2010.09.10 - kolejna kotka z Lotniczej, Beatka - str.89
134. 2010.09.10 - druga podrośnięta koteczka z Lutomierskiej, str.89
131-133. 2010 09.08 - czarnidełka mama i dwie córeczki z Lotniczej, Beatka, str.88
130. 2010.09.06 - podrośnięta koteczka z Lutomierskiej, str.87
129. 2010.09.04 - kotka z Lotniczej, Beatka - str.88
128. 2010.09.03 - ostatnia z Perścienia i Róży, Sokolniki - str.88
127. 2010.09.01 - czarna kotka z Piotrkowskiej 46, str.87
126. 2010.09.01 - piękna zgierzanka, str.87
125. 2010.08.30 - koteczka z Legionów, str.86
124. 2010.08.30 - koteczka podrzucona na działki z maluszkami, str.86
123. 2010.08.30 - druga zamknięta w piwnicy przy Franciszkańskiej 135 mała burasia, str.86
122. 2010.08.29 - Kochanówek, jeszcze jedna bura kotka, sama wsiadła do samochodu -str.86
121. 2010.08.28 - Kochanówek, kolejna bura kotka, str.86
120. 2010.08.23 - Kopernika, ciężarne sreberko - ta "nie karmicielki", z Mariją, str.85
119. 2010.08.22 - Wólczańska 237 kotka krówka, z Mariją - str.85
118. 2010.08.22 - Kochanówek, bura kotka, z Dobrą Panią - str.85
117. 2010.08.21 - Wiklinowa, mała krówka - str.85
116. 2010.08.20 - Kopernika, kotka, Marija, str.85
115. 2010.08.15 - zamknięta w piwnicy przy Franciszkańskiej 135 mała burasia, str.84
114. 2010.08.13 - przypadkowa czarnulka spod drzewa przy Drukarskiej - str.84
113. 2010.08.13 - ciężarna niełapalna spod Biedronki-manufaktury, MartaK - str.84
112. 2010.08.04 - malutka szylkretka złapana przez Dorotkę, dt u Olek73, str.81
111. 2010.07.30 - Femczyna kotka w zaawansowanej ciąży, str.80
108-110. 2010.07.29-30 - 3 kotki z Franciszkańskiej, razem z Mariją, str.79
102-107. 2010.07.25-30 - 7 kotek z osiedla Energetyków, razem z Mariją i Miodalik, str.79
93-101. 2010.07.15-22 - 9 kotek ludojadów z tego wątki - razem z Mariją viewtopic.php?f=1&t=114260
88-92. 2010.07.15-18 - kotka i cztery córeczki - Łagiewnicka 98, str.75
82-87. 2010.07.11 - 6 szylkretek w ciąży od nierozsądnych ludzi, Dobra Pani, str.74
81. 2010.07.09 - biała kotka, matka domowych kociąt, str.73
80. 2010.07.08 - zagrzybiona mamusia kociąt z Limanowskiego, str.73
79. 2010.07.07 - czarna kotka spod mojej klatki, str.73
78. 2010.07.03 - ciężarna tri z działek, dzięki Dobrej Pani - str.72
76-77. 2010.06.27 - czarna i srebrna z przypadkowej akcji pod Kiściołem Św, Mateusza, str.71
75. 2010.06.26 - czarna chudziutka Majka, zwrot z adopcji, str.71
74. 2010.06.11 - pingwinka ze Świerkowej, matka trojaczków, str.67
73. 2010.06.11 - kolejna kotka z Piotrkowskiej-Zamenhoffa, str.68
71-72. 2010.06.06 - dwie kotki ze Zgierza, Dobra Pani, str.66
70. 2010.06.05 - Graficia z Piotrkowskiej-Zamenhofa, str.66
69. 2010.06.03 - mamusia z pracy Aga-lodge, str.65
68. 2010.06.01 - jedna z trzech nówek z rejonu dzialania Dobrej Pani, str.63
67. 2010.05.30 - szylkretka spod starego szpitala, skutek uboczny łapania połamańca z Łagiewnickiej - str.63
66. 2010.05.30 - kotka z magazynów, mama czarnych maluszkow - Marija, str.63
65. 2010.05.28 - kotka z Gdańskiej, mama 4-ech maluszków - str.62
63-64. 2010.05,27 - panny Proletariuszki, Marija, str.62
62. 2010.05.17 - czarna mama półślepinek z A.Politechniki - str.57
61. 2010.05.15 - ciężarna kota z Makro, str.57
58-60. 2010.05.14 - trzy ciężarna kotki zapane przez Dobrą Panią, str.56
57. 2010.05.10 - Kobra - dzika-dzika mama maluszków w dt u Bordo - str.55
56. 2010.05.08 - nielapalne kotka z Łagiewnickiej-Małopolskiej, p,Basia i Łucja, str.55
55. 2010.05.02 - mamusia maluszków spod Łodzi
54. 2010.05.01 - Szara Dama z Pałacu Poznańskiego str.53
52-53. 2010.05.01 - biała dzicz i domowa burasia z calici - str.53, Jolabuk
50-51. 2010.04.30 - dwie ciężarne kotki-staruszki, Marija, str.53
49. 2010.04.30 - szylkretka w ciąży, złapana przez Dobrą Panią - str.53
48. 2010.04.29 - kotka-niespodzianka z Pałacu Poznańskiego, str.53
47. 2010.04.29 - pierwsza kotka z Tuszynka - str.52
46. 2010.04.28 - ciężarna szylkretka, dzięki Dobrej Pani, str.52
45. 2010.04.26 - śliczna młodziutka kotka z Julianowskiej, p.Łucja - str.51
44. 2010.04.23 - kotka z Julianowskiej, matka Sopla i Śliskiego, p.Łucja - str.51
43.2010.04 - Barbórka - tymczaska Mariji
42. 2010.04.22 - Milady - tymczaska z Piotrkowskiej u Miodalik, str.51
41. 2010.04.21 - ciężarna kotka z Gdaskiej, dzięki Dobrej Pani - str.50
31-40.2010.03-04 - kotki ze Szpitala Ojców Bonifratrów, Marija - str.50
30. 2010.04 - ciężarna spod sklepu Groszek na Rudzie Pabianickiej, Marija - str.50
28-29. 2010.04.18 - dwie ciężarne kotki z rejonu Manufaktury - koleżanka i siostra MartyK, str.50
27. 2010.04.17 - biała szylkretka z rezydencji przy Inflanckiej, ciężarna - str.50
26. 2010.04.17 - sliczna dymna koteczka z tego wątku viewtopic.php?f=13&t=109984&p=5862943#p5862943, ciężarna - str.50
25. 2010.04.16 - ciężarna pingwinka z Rubinowej, alarm Dulencji - str.49
24. 2010.04.13 - ciężarna kotka z wadliwymi płodami - MartaK, str.49
23. 2010.04.09 - czarnulka zprzyczepiona do Eli - str.47
21-22. 2010.04.06 - dwie młode kotki - dzięki Aga-lodge, str.47
20. 2010.03.31 - starsza czarna kotka s[pod śmietnika przy Kochanowskiego - str.46
19. 2010.03.29 - biala kotka od Justyny_ebe, str.46
18. 2010.03.26 - kotka Tola z dzialek przy Kreciej, str.46
17. 2010.03.24 - kotka-uciekinierka z Julianowskiej, już wysterylizowana, p.Łucja - str.46
15-16. 2010.03.23 - dwie kotki z cmentarza przy Lodowej, str.46
14. 2010.03.15 - trikolorka z Ziolowej, str.44
13. 2010.03.06 - dymna kotka z Piotrkowskiej, matka maluszków spod pizzerii, str.43
12. 2010.03.01 - czarno-biała kotka z Julianowskiej, p.Łucja, str.42
11. 2010.02.27 - pierwsza kotka z Piotrkowskiej / Zamnehofa, str.41
10. 2010.02.22 - kolejna kotka z działek w Slowiku, str.40
9. 2010.02.08 - kotka z działek w Slowiku, str.36
8. 2010.02.01 - 4-ro miesięczna kotka z poranionym okiem, str.36
7. 2010.01.27 - kotka błąkająca się przy Stadionie Startu - str.35
6. 2010.01.26 - półdzika kotka z Tesco, tymczasowana przez p.Halinę, str.34
5. 2010.01.25 - koteczka z działek w Słowiku, str.34
4. 2010.01.18 - bura jednooczka wyciągnieta ze schronu w Bełchatowie przez Justynę_ebe, str.33
3. 2010.01.12 - "dzika" burasia z Kochanowskiego, mama Makity i Czikity - p.Łucja, str.32
2. 2010.01.11 - "dzika" koteczka od Olek73, str.32
1. 2010.01.05 - półroczna szylkretka z działek w Słowiku, str.31


1. 2009.12.20 - sunia od bezdomnych - str.29

216. 2009.12 23 - kolejna koteczka od Modalik
215. 2009.12.22 - koteczka od Miodalik
214. 2009.12.21 - moja tymczaska Nana
211-213. 2009.12.11 - trzy kotki spod Łodzi, str.28
210. 2009.12.10 - kotka od Miodalik
208-209. 2009.11.27-29 - dwie kotki z dzialek sąsiada p.Haliny. str.25
207. 2009.11.25 - kotka ze Złotna z chorymi jelitami, nie przeżyła - Bordo, str.25
206. 2009.11.24 - kotka z magazynu, matka trzech kociąt, z których jedno nie przeżyło - Bordo, str.25
205. 2009.11.23 - biała dzikunka spod Hotelu Mazowieckiego, pewnie starsza siostra Belli i Edwarda - Bordo i p.Ela, str.24
204. 2009.11 22 - kotka spod kościoła na Retkini, złapana przez Bordo, str.23
203. 2009.11.22 - kotka z Radogoszcza, mama czarnych wścieklaków - pp.Lucynka i Lusia, str.23
202. 2009.11.21 - kotka z Chopina, mama pęczka kociaków - pp.Basia i Łucja, str.23
201. 2009.11.21 - szylkretka spod Hotelu Mazowieckiego, mama Belli i Edwarda - Bordo i p.Ela, str.23
200. 2009.11.17 - ciężarna kotka z ul.Legionów, str.21
198-199. 2009.11.16 - dwie kolejne kotki z Sokolnik od pana na wózku, str.21
195-197. 2009.11.13 - trzy kocice z Sokolnik od pana na wózku, str.19
194. 2009.11.06 - przedostania kotka z działek w Łagiewnikach, str.16
193. 2009.11.02 - kotka z działek w Łagiewnikach, str.15
192. 2009.10.28 - kotka z działek w Rzgowie, z maluszkiem - str.14
191. 2009.10.21 - biało-bura kotka z centrum miasta, po wyleczniu - str.12
189-190. 2009.10.10 - dwie czarne kotki z centrum miasta - matki siedmiorga kociaków - str.9
187-188. 2009.10.10 - dwie kotki z Dworca Kaliskiego viewtopic.php?f=1&t=98304&start=150, str.9
186. 2009.10.02 - śliczna burasia z Łagiewnickiej, zostaje u mnie na dt
185. 2009.09.27 - bura znajdka spod sklepu, dt u mnie
184. 2009.09.26 - kotka z Kopernika, str.6
183. 2009.09.23 - kotka ze stacji benzynowej - Montes i TŻ, str.5
181-182. 2009.09.22 - dwie kotki z Kochanowskiego, p.Łucja i Barbara, str.5
180. 2009.09.16 - kotka z cmentarza z okiem do amputacji, od Dobrej Pani - str.4
179. 2009.09.16 - młoda kotka z Kochanowskiego, str.4
178. 2009.09.16 - starsza chora kotka z rezydenecji - sterylka + ząbki, str.3
177. 2009.09.15 - kotka z Niemojewskiego, str.3
176. 2009.09.15 - kotka bura, mama 4 scurków u Bordo, str.6
175. 2009.09.14 - starsza kotka z Aleksandrowa, str.3
174. 2009.09.12 - ciężarna kotka z Aleksandrowa, str.3
172-173. 2009.09.11 - kotka czarna i beżowa w typie syjamki z lasu, Bordo, str.6
171. 2009.09.10 - kotka od chorego człowieka, Aleksandrów, str.2
170. 2009.09.09 - niełapalna koteczka z Inflanckiej/Franciszkańskiej, matka czwóreczki, str.2
169. 2009.09.08 - koteczka z ul.Mokrej - Dobra Pani, str.1
168. 2009.09.09 - kotka trikolorka z lasu, Bordo, str.6
167. 2009.09.07 - kotka czarna ze Złotna - psy zagryzły jej dzieci, Bordo, str.6
166. 2009.09.07 - pingwinowata wyrzucona koteczka z Teofilowa, str.1
165. 2009.09.02 - kolejna kotka z Bema
164. 2009.08.27 - pierwsza kotka z Radwańskiej, ciężarna
163. 2009.08.26 - kotka ze starego cmentarza, Dobra Pani
162. 2009.08.25 - druga kotka z Niemojewskiego
161. 2009.08.25 - kotka z Elsnera, pierwsza z czwórki
160. 2009.08.19 - kotka z Niemojewskiego
159. 2009.08.19 - szylkretka z Bema, mama Fiesta Latina
158. 2009.08.18 - szylkretka z Retkini, mama 5 glutów - Bordo
157. 2009.08.17 - kotka spod Teatru Wielkiego
156. 2009.08.10 - Iskierka z Ziołowej
154-155. 2009.08.05 - kotka z córeczką ze Zgierza, złapane przez Dobra Panią
152-153. 2009.08.03 - dwie kotki z Radogoszcza - jedna ciężarna
151. 2009.07.29 - kolejna kotka z Pojezierskiej 90 dzięki CC
146-150. 2009.07.28 - pięć kotek z Pojezierskiej 90, dzięki CC
145. 2009.07.23 - kotka z ul.Krokusowej
144. 2009.07.22 - kotka z ul.Długosza
143. 2009.07.21 - czarna kotka z Niemojewskiego
142. 2009.07.21 - cieżarówka Plama z Aleksandrowa
141. 2009.07.19 - czarna kotka z rezydencji przy Inflanckiej
140. 2009.07.18 - kotka z kociej rezydencji przy Inflanckiej - jeszcze na talon miejski
138-139. 2009.07.17 - dwie kotki z działek w Łagiewnikach, sektor A
136-137. 2009.07.17 - dwie kolejne kotki - Pepek i Milcząca - z Aleksandrowa,
135. 2009.07.16 - podrostek z Aleksandrowi
134. 2009.07.14 - kotka z retkińskiego ogródka, Bordo
133. 2009.07.06 - trzecia kotka z Kilińskiego 117
131-132. 2009.07.03 - dwie buałe kotki z Retkini, Bordo
129-130. 2009.07.03 - dwie kotki z Kilińskiego 117
128. 2009.07.01 - kotki pingwinka z Retkini, Bordo
127. 2009.06.30 - kotka z Politechniki, dzięki Iwci
125-126. 2009.06.28 - dwie wiejskie kotki od Justyny_ebe
124. 2006.06.26 - pingwinka z Profesorskiej,
123. 2009.06.24 - mama Szyszki – Bordo
122. 2009.06.21 - bura kotka z Tybury, Aga-lodge
121. 2009.06.19 - czarna kotka z piwnicy, Femka
119-120. 2009.06.15 - dwie kolejne kotki z Aleksandrowa, Anita i Zbyszek
118. 2009.05.22 - mama szarego kociaka, Bordo
115-117. 2009.06.07 - trzy kotki z Piotrkowskiej 223
113-114. 2009.06.06 - dwie kotki z Kilińskiego 118
110-112. 2009.06.06 - trzy kotki z Aleksandrowa, Anita i Zbyszek
109. 2009.06.05 - kotka z ropomaciczem z dziełke przy Maratońskiej, Bordo
108. 2009.05.28 - kotka z Radogoszcza-Zachód
106-107. 2009.05.28 - dwie kotki z Piotrkowskiej 223
105. 2009.05.25 - Royal, retkińska kotka z ropomaciczem, Bordo
104. 2009.05.23 - kotka z Szewskiej
103. 2009.05.22 - biała kotka, mama piwnicznych, Bordo
101-102. 2009.05.17 - dwie kotki z działek pod Zgierzem
100. 2009.05.15 - kotka z Szewskiej, str.83
99. 2009.05.15 - mama kociego jedykana - Wiklinowa, Anita i Zbyszek,
98. 2009.05.12 - śliczne sreberko znalezione przez Bordo
97. 2009.05.12 - ciężarna kotka z Wiklinowej, złapana przez Anitę i Zbyszka
96. 2009.05.11 - mama pięciorga Wikliniątek, złapana przez Anitę i Zbyszka
95. 2009.05.09 - kotka z Rojnej , złapana przez Goskę_bs
94. 2009.05.07 - ciężarna kotka z Wiklinowej, Anita i Zbyszek
92-93. 2009.05.06 - dwie koteczki z alarmu Xagax
91. 2009.05.04 - biała wyrzucona z domu koteczka
89-90. 2009.05.02 - Asystentka i Stella z dt u mnie
88. 2009.05.02 - srebrna kotka z Kilińskiego 104
87. 2009.04.30 - niełapliwa Łaciatka z Radogoszcza
86. 2009.04.28 - trzecia kotka z Lodowej
85. 2009.04.27 - czarna mamusia z Profesorskiej
84. 2009.04.27 - czarna kotka z Brzeskiej
82-83. 2009.04.25 - kolejne dwie z Brzeskiej
80-81. 2009.04.24 - dwie kotki z Brzeskiej, dzięki Aga-lodge
78-79. 2009.04.24 - dwie młodziutkie koteczki ze Zgierskiej łapane z Agą-lodge
77. 2009.04.24 - dymna kotka z Kilińskiego
75-76. 2009.04.21 - trzy kotki z działek w Bukowcu, koleżanka Niki28,
74. 2009.04.21 - kotka z Gazowej
73. 2009.04.29 - bura kotka z Kilińskiego
72. 2009.04.16 - starsza kotka w ciąży, Bordo
71. 2009.04.16 - czarna kotka z Kilińskiego,
69. 2009.04.16 - jubileuszowa (setny zabieg) kotka złapana przez Montes, pierwsza ze stadka przy Limanowskiego
67-68. 2009.04.11 i 14 - dwie ciężarne kotki z Sokolnik z wątku Andorki
66. 2009.04.10 - kotka z Retkini, Bordo
65. 2009.04.08 - ciężarna kotka z balkonu - Bordo
63-64. 2009 04.07 - dwie kotki z Białej Podlaskiej, Nika28
62. 2009.04.06 - ciężarna z Tybury, Aga-lodge
61. 2009.04.06 - ciężarna z Retkini, Bordo
59-60. 2009.04.02 - dwie kotki z Radogoszcza, p.Halina
58. 2009.04.02 - ciężarna kotka z osiedla Botanik, Retkinia – Bordo
57. 2009.04.01 - kotka Salsa z cmentarza przy Lodowej
56. 2009.03.30 - kotka z ul.Łucji, złapana przez karmicielkę
55. 2009.03.27 - kotka z Radogoszcza - działek przy Kreciej
54. 2009.04.24 - ciężarna uciekinierka z retkińskiej 20-tki - Bordo
53. 2009.03.23 - kotka z Radogoszcza, p.Lucynka
52. 2009.03.23 - kotka z działek na Złotnie, złapana przez Bordo
51. 2009.03.21 - kotka z Radogoszcza, p.Lucynka
50. 2009.03.19 - pierwsza kotka z Urzędniczej,
49. 2009 03 18 - kotka z Radogoszcza, od p.Teresy
48. 2009.03.17 - kotka z Radogoszcza, p.Halina
47. 2009.03.17 - Retkinia, stado 20 Bordo
46. 2009.03.16 - szylkretka od Niki28
44-45. 2009.03.06 - dwie kotki z Retkini, dzięki Bordo
43. 2009.03.06 - półroczna burasia u Jolibuk5
41-42. 2009.03.02 - dwie ciężarne kotki z działek przy Drewnowskiej
40. 2009.03.01 - kotka z Wawelskiej
38-39. 2009.02.28 - dwie kotki z Adwokackiej, jedna w ciąży, druga z cystą
36-37. Nela i Trawnik, dwie kotki z OWiN - p.Jadwiga
35. 2009.02.24 - kotka z Radogoszcza Zachód, nieuchwytna przez dwa lata
34. 2009.02.23 - pierwsza koteczka z cmentarza przy Lodowej
33. 2009.02.20 - koteczka z Górniczej/ Próżnej
31-32. 2009.02.19 - 2 kotki z Szewskiej
30. 2009.02.16 - kotka z Górniczej / Próżnej
28-29. 2009.02.15 - dwie kotki z Okulickiego
27. 2009.02.13 - koteczka Kaja z Julianowskiej niestety nie dzika
26. 2009.02.10 - kotka-znajdka - z Tuwima
25. 2009.02.10 - kotka z Ghandiego
24. 2009.02.10 - kotka z Retkini -
23. 2009.02.09 - czarna 4-miesieczna koteczka z Długosza
21-22. 2009.02.09 - koteczka od Jolibuk5, i wieczorem druga
20. 2009.02.08 - kotka z działek przy Świętojańskiej
19. 2009.02.08 - dymna kotka z parkingu przy Górniczej
18. 2009.02.07 - bura ciężarna koteczka z Wólczańskiej, do Jolibuk5
17. 2009.02.03 - kotka z Zachodniej / Limanowskiego
16. 2009.02.02 - kotka z Warszawskiej
14-15. 2009.02.02 - dwie kotki z Górniczej / Próżnej
13. 2009.02.02 - kotka z działek w Słowiku
11-12. 2009.02.01 - dwie kotki z działek przy Świętojańskiej
10. 2009.01.31 - kotka z działek przy Świętojańskiej
9. 2009.01.31 - kotka z działek przy Rzgowskiej
8. 2009.01.31 - czarna koteczka z Radogoszcza, p.Lucynka
7. 2009.01.30 - łaciata kotka-matka z Adwokackiej
6. 2009.01.29 - młode białe z Adwokackiej, zostaje u mnie na dt -
3-5. 2009.01.23 - trzy kotki z Jeziornej
2. 2009.01.17 - bura dzika kotka, złapana przez Nikę28, Chojny
1.2009.01.10 - czarna, na razie dzika kotka, 6-mcy, złapana przez Nikę28,Chojny
Ostatnio edytowano Pon sty 03, 2011 11:54 przez kalewala, łącznie edytowano 117 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 12:34 KASTRACJE 2010 - 2009

KASTRACJA


ROK 2010 - 142 - 127 (ze środków FFA, sponsoringu uzyskanego przez Mariję i środków prywatnych) + 15 (talony miejskie)
ROK 2009 - 98 - 88 (ze środków FFA i prywatnych) + 10 (talony miejskie)
ROK 2008 - 59 - 37 (ze środków prywatnych) + 22 (talony miejskie)[/quote]1-2. 2010.04.15 - dwa psiaki - dzięki Aga-lodge, str.50
3-4. 2010.10.20 – dwa psy, Aga-lodge, str.94

137-138. 2010.12.31 - dwa moje tymczasiki, Wars i Fabrycy
136. 2010.12.15 - kocurek wyrzucony na działki - Piracik, str.105
134-135. 2010.12.12 - dwa koty-zwroty z Gdańskiej, str.104
132-133. 2010.12.06 – dwa kocury – bury i dymny - z 3-go Maja, str.103
131. 2010.11.02 – jednooki kot z działek, str.100
130. 2010.11.01 – mały kocurek z Urzędniczej, str.100
129. 2010.10.28 – czarny kot z pudełka na schodach, str.99
128. 2010.10.25 – biały z ciemnym ogonkiem kocurek z działek, str.98
127. 2010.10.23 – bury kocur z Urzędniczej, str.96
126. 2010.10.23 – czarny nowy kocur z piwnicy p.Łucji str.96
126-128. 2010.10.22 – trzy kocury z Kochanówka – rudy i czarne, str.96
123-125. 2010.10.15 – trzy kocury z Felsztyńskiego, str.93
122. 2010.10.03 – biały różnooki kocurek z działek, str.92
121. 2010.10.03 – biało-bury kocurek z Wólczańskiej Jolabuk5, str.91
118-120. 2010.10.02 – trzy bure kocury z Bałuckiego Runku – Ceglanej, str.91
117. 2010.10.01 – czarny kocurek z Bema, str.91
116. 2010.09.22 – bialo-bury kocurek z Bema, str.90
114-115. 2010.09.18 - tata z synkiem z Bałuckiego Rynku, str.90
113. 2010.09.12 - krówek Miś z Felsztyńskiego - str.89
112. 2010.09.11 - "gościnny" bur-bialy z Lutomierskiej, str.89
111. 2010.09.10 - kocurek ze Zgierza, dowieziony przez Fufu - od razu Fufu znalazla mu dom, str.89
108-110. 2010.09.10 - trzy kocurki z Lotniczej - jeden chory, jeden wnętr - Beatka, str.89
107. 2010 09.08 - czarnidełko złapane z mamą i siostrzyczkami, Beatka, str.88
106. 2010.09.06 - piekny młodzian pingwinek z Lutomierskiej, str.87
105. 2010.09.03 - wielbiciel ostatniaj z Perścienia i Róży, Sokolniki - str.88
104. 2010.09.05 - czarno-biały domowy "gość" z Piotrkowskiej 46, str.87
103. 2010.09.02 - trzylapy wielki buras z Piotrkowkiej 46, str.87
100-102. 2010.09.01 - mały pingwinek, czarnuszek i krówek-bandyta z Piotrkowskiej 46, str.87
99. 2010.09.01 - piękny marmurek z Chojen, str.87
98. 2010.08.29 - Kochanówek, młody krówek, sam wsiadł do samochodu - str.86
97. 2010.08.29 - biały chory kocur z Julianowskiej, str.86
95-96. 2010.08.28 - Kochanówek, kocurek buro-bialy i pingwinek spod ławeczki - str.86
94. 2010.08.26 - kocurek ze zgierskiego stadka, str.86
93. 2010.08.24 - Kochanówek, rude kocurro - str.85
92. 2010.08.22 - Wólczańska 237 kot bialy w łaty, z Mariją - str.85
91. 2010.08.22 - Kochanówek, czarny młody kocurek, z Dobą Panią - str.85
90. 2010.08.20 - Kopernika, kot, Marija, str.85
89. 2010.08.02 - zaniedbany persik zgarnięty przez Beatkę, str.87
87-88.2010.08.02 - dwa kocurki z ul.Wschodniej, str.81
84-86. 2010.07.29-30 - 3 kocury z Franciszkańskiej, razem z Mariją, str.79
82-83. 2010.07.25-30 - 2 kocurry z osiedla Energetyków, razem z Mariją i Miodalik, str.79
75-81. 2010.07.15-22 - 7 kocurów ludojadów z tego wątki - razem z Mariją viewtopic.php?f=1&t=114260
74. 2010.07.17 - piękny wielki pingwn - Łagiewnicka 98, str.75
73. 2010.07.09 - kocurek z Zielonwej, Jolabuk5, st.73
72. 2010.07.02 - Szkarłatny Will, tymczasik
66-71. 2010.06.25-26 - dymny, srebrny, trzy bure i łaciaty - z przypadkowej akcji pod kościołem Św.Mateusza, str.71
65. 2010.06.26 - rudo-biały Jasień p zmarłej pani, str.71
63-64. 2010.06.23 - tymczasy Mały John i Robin z Locksley, str.70
61-62. 2010.06.22 - bury i czarny ze stadka dziczków Dorotki, str.70
60. 2010.06.02 - piękny pingwin ze Spacerowej, uboczny skutek łapania polamańca, str.66
59. 2010.06.01 - bury kocurek, uboczny skutek akcji w pracy Aga-lodge, str.66
58. 2010.05.27 - Proletariusz Ludwik Waryński, od Mariji, str.62
57. 2010.05.24 - czarny i wściekły z Uniwersyteckiej, od przyjaciół z pracy - str.60
56. 2010.05.22 - długo oczekiwany "gość" od Miodalik, str.59
55. 2010.05.22 - czarny piękny z Urzędniczej, złapany przy polowaniu na kłapouszkę, str.60
54. 2010.05.21 - chudy wyleniały czarno-biały z Urzędniczej, złapany przy polowaniu na kłapouszkę, str.60
53. 2010.05.15 - kocurek z krzywą łapką z Julianowa, str.57
51-52. 2010.05.14 - dwa kocurki z Makro, str.57
49-50. 2010.05.10 - da kocurki z ul.Kopernika - Marija, str.55
48. 2010.04.30 - dlugowłosy buras z Pałacu Poznańskiego, str.53
47. 2010.04.30 - piękny buras z Urzędniczej, str.53
45-46. 2010.04.29 - dwa pierwsze kocury z Tuszynka, str.52
44. 2010.04.28 - bury potężny młodzian z Łagiewnickiej, p.Łucja i Basia, str.52
42-43. 2010.04.24 - srebrny i krówek Zorro z Limanki, str.51
38-41. 2010.03-04 - Lulejko, Horejszio, Figo i Fago - dt Mariji, str.51
35-37. 2010.04.22 - czarny, biało-bury i biały z Julianowskiej, p.Łucja - str.51
34. 2010.04.22 - Gapcio Waleczny - tymczasik z Piotrkowskiej u Miodalik, str.51
33. 2010.04.16 - młody kocurek z Kasprzaka, DObra Pani
26-32. 2010.03-04 - siedem kocurów ze Szpitala Ojców Bonifratrów - Marija, str.50
24-25. 2010.04 - dwa kocury z magazynu w Strykowie - Marija, str.50
21-23. 2010.04.18 - trzy kocury z Limanowskiego. str.50
19-20. 2010.04.16 - dwa kocurry z Rubinowej, alarm Dulencji - str.49
18. 2010.03.06 - półroczny burasek wciśnięty Dorotce, str.47
17. 2010.03.29 - czarny kocurek z Kochanowsiego, str.46
16. 2010.03.22 - długo leczony kot z Broniewskiego, str.46
15. 2010.03.20 - młody burasek z Piotrkowskiej, str.45
14. 2010.03.20 - czarno-biały kocurek od zagubionej suni, str.45
13. 2010.03.13 - bury kocur z Piotrkowskiej
12. 2010.03.06 - czarno-biały bandyta z Piotrkowskiej, str.43
11. 2010.02.25 - srebrny kocur spod pizzerii przy Piotrkowskiej, str.40
10.02.06 - Mojito z Fiesta Latina, dt u Malari
9. 2010.02.09 - czarno-biały pogryziony kocurek od bezdomnych, str.36/37
8. 2010.01.25 - kolejny kolega miotanego wiaterm, tym razme bury - Justyna_ebe, str.35
7. 2010.01.22 - słodki Leon - ten znaleziony odchuchany przez p.Łucję, str.34
6. 2010.01.15 - biało-rudy potwór, kolejny kocur złapany przez Justynę_ebe zamiast "miotanego wiatrem", str.34
5. 2010.01.19 - bury kocurek z ciemną brodką, "balkonowy" zwrot z adopcji, str.33
4. 2010.01.15 - czarny kocurek zła[pany przez Justynę_ebe zamiast "miotanego wiatrem", str.33
2-3. 2010.01.14 - dwa kocurki z Ciesielskiej, str.32
1. 2010.01.11 - kocurek od Miodalik, str.32


98. 2009.12.29 - kocurek od Miodalik
96-97. 2009.12.22 - Koksik i Don Gil, moje tymczasiki
95. 2009.12.18 - buro-biały tymczasik p.Haliny, str.29
94. 2009.12.11 - rudo-biały kocur "wypadnięty" z okna, nr 34 z listy leczonych - str.28
93. 2009.12.10 - piwniczny kocurek z Tymienieckiego
92. 2009.12.01 - chorowity kocurek z Broniewskiego - wyleczony, wykastrowany, przy okazji udomowiony - zostaje u karmicielki
91. 2009.12.01 - kocurek osiedlowy od Anity i Zbyszka
89-90. 2009. 11.27-29 - dwa kocurki z dzialek sąsiada p.Haliny. str.25
87-88. 2009.11.20 - dwa kocurki z Sokolnik od pana na wózku, str.22
86. 2009.11.19 - kocurek z Sokolnik od pana na wózku, str.22
85. 2009.11.04 - Maniuś - biszkoptowo-bury kocurek tymczasowany przez panie z Czarnieckiego - str.16
84. 2009.11.02 - działkowy kote z poharatanym ogonem, kastracja + amputacja - str.15
83. 2009.10.25 - kocurek z działek - złapany przy okazji łapania kota z rozharatanym ogonem, str.14
82. 2009.10.23 - czarny chory kocurek
81. 2009.09.22 - kocurek ze sklepu przy Emilii Plater, str.5
80. 2009.09.17 - kocurek z podwórza mojej mamy, str.4
79. 2009.09.11 - rudo-biały kocurek z lasu, Bordo, str.6
78. 2009.01.11 - przypadkowy kocurek od Kleksia, str.2 i viewtopic.php?f=13&t=99482&start=2251
77. 2009.09.10 - kocurek z Aleksandrowa, str.2
76. 2009.09.08 - kocurek z ul.Mokrej - Dobra Pani, str.1
75. 2009.08.22 - bury kocur z Łagiwenickiej / Rysowniczej
74. 2009.08.19 - kocurek Zelmer z cmentarza na Lodowej
73. 2009.08.17 - kocurek spod Teatru Wielkiego
72. 2009.08.16 - kocur-supermen z Piramowicza
69-71. 2009.08.11 - wielki rudy i dwa podrostki z Kolegium Pedagogicznego w Zgierzu, złapane przez Dobrą Panią
67-68. 2009.08.10 - dwa koty z Placu Zwycięstwa
66. 2009.08.10 - Rudy z Ziołowej,
65. 2009.08.04 - czarno-biały z Piotrkowskiej, z ząbkami
64. 2009.08.02 - nowy kocur z Łucji
61-63. 2009.07.29 - kolejne trzy kocury z Pojezierskiej 90, dzięki CC
58-60. 2009.07.28 - trzy kocury z Pojezierskiej 90, dzięki CC
57. 2009.07.26 - czarny ranny kocur z ul.Bema
56. 2009.07.26 - buro-biały zbój z ul.Bema
55. 2009.07.25 - pingwinek z ul.Bema
54. 2009.07.16 - podrostek z Aleksandrowa
53. 2009.06.10 - kocurek-niespodzianka z Piotrkowskiej 223
52. 2009.06.09 - kocurek-znajda z Radogoszcza Wschod
51. 2009.06.06 - rudo-biały kocurek z Kilińskiego 118
50. 2009.06.03 - kot z uschniętym ogonem
49. 2009.05.26 - srebrny kocurek z Rogów,
48. 2009.05.25 - kocur z Szewskiej
47. 2009.05.19 - kocurek-znajdka z Radogoszcza Zachód
46. 2009.05.17 - kocurek z działek pod Zgierzem
45. 2009.05.09 - kocurek z Chojen
44. 2009.05.08 - kocurek z Rojnej , złapana przez Goskę_bs
43. 2009.05.04 - "zakleszczony" kocur z Retkini - Bordo,
42. 2009.05.02 - buras bandyta, "gość" mojej mamy
41. 2009.05.01 - buro-bialy kocurek - Profesorska / Zgierska 110
40. 2009.04.29 - kolejna kotka z cmentarza przy Lodowej
39. 2009.04.27 - kocurek-krówek z Brzeskiej,
38. 2009.04.24 - mlody kocurek ze Zgierskiej łapany z Agą lodge
37. 2009.04.24 - kocurek bury z Kilińskiego
36. 2009.04.22 - kocurek z Lodowej
35. 2009.04.19 - Docent z Politechniki
34. 2009.04.19 - bura drobinka - kaszlący kocurek z Kilińskiego,
33. 2009.04.18 - kocurek z Kilińskiego - dymniaczek
32. 2009.03.29 - kocurek gruby z Retkini, Bordo,
31. 2009.03.24 - kocurek z ul.Łucji, złapany przez karmicielkę
30. 2009.03.23 - kocurek z działek na Złotnie, złapany przez Bordo
29. 2009.03.16 - Milo pingwin białowąsy, mój tymczasik
28. 2009.03.16 - bury z białym przytulak od Niki28
27. 2009.03.04 - kocurek z działek przy Rzgowskiej
26. 2009.03.04 - kocurek z Warszawskiej
25. 2009.03.02 - kocurek z działek przy Drewnowskiej
24. 2009.03.01 - kocurek z Wawelskiej
23.2009.03.01 - kocurek z Adwokackiej
22. 2009.02.21 - kocurek z działek przy Świętojańskiej
21. 2009.02.20 - kocurek z Górniczej / Próżnej
20. 2009.02.16 - kocurek z Górniczej / Próżnej
18-19. 2009.02.09 - dwa kocury z Dw.Kaliskiego
17. 2009.02.08 - kocurek z działek przy Świetojańskiej
15-16. 2009.02.06 - bury Kafel i czarny kocurek z Romanowa, Mama Genowefy
14. 2009.02.04 - kucurek z dziełk przy Kreciej, p.Irena
13. 2009.02.03 - rudy blokokrążca z Julianowskiej
12. 2009.02.02 - kocurek z Górniczej / Próżnej
11. 2009.01.31 - drugi kocur z działek przy Świętojańskiej
10. 2009.01.31 - kocur z Adwokackiej
9. 2009.01.31 - kocur z Radogoszcza, p.Lucynka
8. 2009.01.30 - kocurek z działek na Świetojańskiej
7. 2009.01.29 - bury kocurek z Adwokackiej
6. 2009.01.28 - biały kocurek z Julianowskiej, domowy wyrzucony
5. 2009.01.21 - dwa kocury z działek przy Kreciej, dzięki p.Irenie
4. 2009.01.19 - kocurek z Jeziornej, kastracja + amputacja ogonka
3. 2009.01.18 - kotka z działek w Rzgowie, która okazała się kocurem obustronnym wnętrem,
2. 2009.01.17 - piękny, wielki i na szczęście dziki kocur, złapany przez Nikę28, Chojny
1. 2009.01.12 - bury domowy kocurek, złapany przez Nikę28, Chojny
Ostatnio edytowano Pon sty 03, 2011 11:23 przez kalewala, łącznie edytowano 76 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 12:34 rezerwa

..
Ostatnio edytowano Pon wrz 14, 2009 9:21 przez kalewala, łącznie edytowano 4 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 13:30 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

Koniec rezerwacji to pozwolę sobie zaznaczyć nowy wątek. Tak się właśnie zastanawiałam kiedy powstanie bo to seteczka już dawno stuknęła. Oby był jeszcze bardziej optymistyczny...
Obrazek Obrazek

gosiaa

 
Posty: 22352
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 13:42 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

Mam nadzieję, że teraz będzie choć troszeczkę weselej :ok:
Obrazek

montes

 
Posty: 5888
Od: Śro lut 22, 2006 20:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 14:48 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

Witam Was i dzięki, że zauważyłyście :D :1luvu:

A optymizm - cóż, bez odrobiny optymizmu nie dałoby rady nic zrobić :wink:
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 15:32 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

Zaznaczam sobię :wink:

nika28

 
Posty: 6108
Od: Pt mar 21, 2008 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2009 19:30 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

ja też zaznaczam wąteczek
Puma tak sobie, martwię się, do środy jak się nie poprawi to badanie krwi,
biedna jest strasznie, bo i boi się nas i źle czuje
serce pęka
za to Nike szatan wcielony i luz blues , szuka już domu


chylę czoła przed annskr, która ma wiele sił :king:
"Niczego nie można cofnąć. Niczego nie można naprawić. Inaczej bylibyśmy wszyscy świętymi. W zamiarach życia nie leży nasza doskonałość. Miejsce doskonałości jest w muzeum"..

aga-lodge

 
Posty: 2581
Od: Wto paź 05, 2004 13:51
Lokalizacja: Łodź

Post » Pon wrz 07, 2009 19:46 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

Ladny nowy watek... jeszcze bez moich tymczaskow - ale tylko chwilowo :0 bo annskr zadzwonila... :1luvu:

Miodalik

 
Posty: 1893
Od: Śro lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 08, 2009 8:46 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

Aguś, z siłami to coraz cieniej...

Miodalik, wkleję, słowo daję :)


Moja ulubiona czynność - "poprawa" statystyki sterylkowej:
wczoraj do lecznicy trafiła ciężarna piękna i łagodna koteczka z Teofilowa, błąkała się od kilku dni, karmicielka umówiła sterylkę - koteczka potem musi wrócić na ulicę, a szkoda - może ktoś marzy o takiej łagodnej piękności?

Obrazek


A druga koteczka - bardzo mocno ciężarna z u.Mokrej - finansujemy ją na prośbę Dobrej Pani, to wolnożyjąca kotka pod opieką starszej i schorowanej karmicielki. I kocurek - braciszek chyba. Dopisane.
Ostatnio edytowano Pt wrz 11, 2009 8:11 przez kalewala, łącznie edytowano 1 raz
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 08, 2009 8:53 Re: Łódź - ćwierć tysiąca już blisko, nowy wątek czas zacząć

:oops:
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21078
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

[następna]Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Carmen201, Google [Bot], lucas 2014, Monika_Wolska, podczytywacz, taizu, Vi i 44 gości