kotek po kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 18, 2010 0:55 Re: kotek po kastracji

sunsetka pisze:Aż mi głupio kiedy czytam to forum i widzę z jakich ciężkich ran i choróbsk wychodzą kociaki,a ja tu panikuje z powodu małego nacieńcia.


Nie jesteś odosobniona viewtopic.php?f=8&t=37935&hilit=Najwi%C4%99kszy+panikarz
Nas - panikarzy - jest więcej :piwa:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Śro lis 24, 2010 14:38 Re: kotek po kastracji

felin pisze:Na razie to to jeszcze dziecko, więc nie ma co przesadzać z dietą. On ciągle rośnie i będzie rosnąć jeszcze z rok. Najszybciej przez pierwsze 6 miesięcy, potem wolniej ale też wyraźnie. Finalnych ksztaltów kot nabiera okolo drugiego roku życia :D Do tego napewno ciągle się bawi i biega, więc obaw o nadwagę nie musisz mieć.
Ale poczytać można zawsze, rzecz jasna. Podrap go za uchem ode mnie :D


Oj drapanki za uszkiem to on lubi :)
A jeżeli chodzi o dietę to masz rację,chciałam mu zmienić na RC dla kastratów,wybrałam się nawet do zoologicznego po jakieś małe opakowanie do spróbowania :) ale Panie sprzedające zaczęły odradzać :) później troszkę poczytałam i faktycznie zdania są podzielone.
Teraz dostaje Acanę na zmianę z Orijen plus surową wołowinkę i chyba zostanę przy tym,będę go tylko obserwowała czy się nie zaokrągla za bardzo :) bo jakoś specjalnego wzrostu apetytu nie zauważyłam,chociaż dziś waga pokazała równe 5kg :)

sunsetka

 
Posty: 72
Od: Czw lip 22, 2010 11:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 24, 2010 18:56 Re: kotek po kastracji

Będziesz mieć dorodnego kota :D Jakby się go zaczęlo robić za dużo, to napewno zauważysz.

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 301 gości