ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 30, 2011 16:17 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

hops :ok:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt maja 20, 2011 15:47 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

W pierwszym poście wklejono link:
Wątek: Co zrobić, gdy wspólnota nie zgadza się na zabezpieczenie balkonu?

Bardzo pożyteczne porady i interpretacje przepisów.
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Pt lut 24, 2012 19:34 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

Film na Youtube, co grozi kotu przy uchylnym oknie http://www.youtube.com/watch?v=aYrR6Lukxt8
(dodałam link w pierwszym poście)
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Śro maja 30, 2012 8:19 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

podniosę bo temat jak najbardziej na czasie
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 30, 2012 9:50 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

Znajoma wolontariuszka idąc ostatnio ulicą, zrobiła komórką zdjęcie kota przechadzającego się po balustradzie balkonu. 2 lub 3 piętro (nie pamiętam). Pokazała mi to zdjęcie :strach: :strach: :strach:
A potem, jak przyjdzie do leczenia połamanego kota, to nikt nie przyzna "zaniedbałam bezpieczeństwo kota" tylko powie "panie doktorze, no jakoś się kotu nóżka omskła" :evil:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Śro maja 21, 2014 18:31 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

Potrzebuje porady, do momentu remontu elewacji (ocieplenia budynku) miałam siatkę na balkonie. Z panami z ekipy remontowej rozmawiałam, że po remoncie z powrotem założą mi siatkę. Teraz się okazuje, że Pani ze wspólnoty nie wyraziła zgody i podobno jest jakaś uchwała na ten temat (jutro idę do niej po kopię). Jakie mam opcje najlepiej prawne aby przeforsować tę siatkę. Mieszkanie jest moje, mój błąd nie chodzę na te wszystkie spotkania wspólnotowe, ale wyczytałam gdzieś, że na moim balkonie mogę robić co chcę (w przenośni oczywiście). Szlag mnie trafia, moje futra czekają na ten balkon od lutego a teraz muszę się użerać z jakąś...
Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

Nit

 
Posty: 65
Od: Śro sie 24, 2011 19:19

Post » Śro maja 21, 2014 19:26 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

Nit, zobacz tutaj:
viewtopic.php?f=46&t=161681
Ten temat "wypływał" już kilka razy. Tam są jeszcze linki do starszych wątków.

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto mar 28, 2017 20:27 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

Witam. Jak przyczepiliście na tarasie 2m drewniane ekrany? Mam podobny problem. Chcę zrobić drewniany płotek ale nie wiem jak go przyczepić na tarasie nie naruszając elewacji budynku. Proszę o radę

olgaa12

 
Posty: 1
Od: Wto mar 28, 2017 20:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 389 gości