Pierwsze koty za płoty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 22, 2002 22:48 Pierwsze koty za płoty

Właśnie wróciliśmy całą rodziną z odwiedzin. Byliśmy u Myszy i Macdy. Szybkie wnioski; Mamrot całą drogę była w szelkach i na dworku siedziała mi na ramieniu bacznie się rozglądając. Samochód również na smyczy zwiedzała lekko pomiałkując. Do obcego mieszkania weszła na lekko ugiętych łapach ale z dużą ciekawościa. Na początku nawet nie zauważyła, że jest tam inny kot. Teraz zdam relację z zachowania obu panienek i proszę o wnikliwą analizę faktów.
Mysza od progu bardzooo się zaniepokoiła, dziewczyny nastroszyły ogony, ale tylko Mysza kilkakrotnie wydała z siebie jakieś prychanie. Mamrot wzięła się za zwiedzanie mieszkania. Mysza nie odstępowała Mamrota na krok, z jej wnętrza dobywały się niesamowite dzwięki, nie wiedziałam że koty posiadają taki arsenał tychże. Mamrot delikatnie mówiąc nie zwracała na to uwagi. Owszem wykazywała szacunek dla "osobistej strefy" Myszy, ale nie reagowała na jej ustne zaczepki. Mysza robiła wrażenie raczej zdziwionej i zdezorientowanej: "jak to ja jestem taka groźna, a ona przede mną nie ucieka, coś tu jest nie tak, co ja mam zrobić :? " Mamrot odwiedziła wszystkie Ulubione Miejsca Myszy. W pewnym momencie Mysza stwierdziła, że Mamrot ma bardzo ciekawy ogon, będąc krok za nią podniosła łapę ... i zamarła ... potem z miną "no nie, jeszcze nie czas na taką poufałość" zaczęła porządnie myć się w okolicach przednich odnóży.
Po godzince Mamrot doszła do wniosku, że mieszkanie zostało wstępnie obwąchane i zajęła strategiczne miejsce na lekkim wzgórzu (stolik pod TV), okopała się (kamienie które chronią chybotliwy stolik przed upadkiem) i zaczęła bronić ustnie swojej twierdzy.
Posiedzieliśmy jeszcze trochę w gościach i wróciliśmy do domku. Obie koty mają mieszkać razem jak ja z TZ-em będzięmy się wywczasować nad nadmorskim kurortem. Jakie są szanse, że dziewczyny nie powydrapują sobie oczu przez ten tydzień 8O
Obrazek

warkot

 
Posty: 4292
Od: Śro mar 27, 2002 9:18
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 22, 2002 22:52

Powiedziałbym, że pewne szansę są... :wink: :D Toż to były tylko wstępne podchody. I obeszło się bez darcia pierza :!:

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 23, 2002 1:47

Zeby potem jedna za druga nie tesknila tak strasznie ze sasiedzi wyeksmituja wlascicieli obu pan z paniami wlacznie :lol:

Agi

 
Posty: 15539
Od: Pt maja 17, 2002 19:19
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Czw maja 23, 2002 11:07

No i gdzie tu problem? ;)

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw maja 23, 2002 11:11

Wlasnie chcialam zalozyc ten sam watek :)
Dodam tylko ze jedynym groznym objawem byly ow wewnetrzne bulgotania Myszy, bo prob ataku nie bylo zadnych.
Mysza raczej bawila sie w sledzia i lazila 3 cm za Mamrotem.
Kiedy Mamrot na czas jakis zamknela sie w toalecie, Mysza uwalila sie na podlodze i przypomniala sobie ze ma ruje.
A kiedy Mamrot po jakims czasie ustnie odpowiedziala na zaczepki Myszy, ta byla tak zdezorientowana ze na chwile dala spokoj z jakimkolwiek zaczepianiem ;)
Po wyjsciu Mamrota przez godzine Mysza obchodzila cale mieszkanie z pytaniem w oczach "Mamo gdzie jest to czarne cos co tu chodzilo i juz nie chodzi? Wroci???? Mogloby wrocic bo ten ogon to ciekawy byl..." :lol:
Ostatnio edytowano Czw maja 23, 2002 11:14 przez Macda, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 23, 2002 11:11

Będzie tak jak z Dagowym Falkocinem!!!!!
Macda ci ich oddać nie będzie chciała :wink:
Liv + Mafi
& Lewka za Tęczowym Mostem
Obrazek


Zapraszam do czytania i komentowania:
Mój blog: Rekin w Himalajach

Liv

 
Posty: 21685
Od: Pon lut 04, 2002 15:40
Lokalizacja: Kraków - Balice

Post » Czw maja 23, 2002 11:27

Hehe, Liv ma racje. Macda, przemysl to jeszcze! :wink:

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Czw maja 23, 2002 11:33

Kurcze cicho bo mnie wydacie no ;)
TO ja tu mam tajny plan na porwanie Mamrota a wy mnie tak demaskujecie noooooooooo :? :lol:
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 23, 2002 12:16

jeju,melia ! a co z Twoim urlopem?? Bo wiesz, jakby co to po Leona przyjeżdżam z prEdkością światła.. :)

basia

 
Posty: 2450
Od: Czw mar 21, 2002 13:38
Lokalizacja: katowice

Post » Czw maja 23, 2002 12:24

basia pisze:jeju,melia ! a co z Twoim urlopem?? Bo wiesz, jakby co to po Leona przyjeżdżam z prEdkością światła.. :)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja sie raczej nigdzie nie wybieram, ale w razie czego dzieki.
Obrazek Leon
& Obrazek Lola

melia

 
Posty: 349
Od: Czw kwi 18, 2002 13:05
Lokalizacja: Wawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Lukrecja14 i 233 gości