Karma Almo Nature -opinie.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 31, 2011 1:22 Re: Karma Almo Nature -opinie.

ale czy moglibyście mi powiedzieć, czy ten fosfor może wyrządzić kotom jakąś krzywdę? mogę używać TYLKO Almo Nature na moich Potworach?

vill_

 
Posty: 194
Od: Czw maja 01, 2008 5:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 31, 2011 1:33 Re: Karma Almo Nature -opinie.

Wydaje mi się, że zastrzeżenia co do niezbilansowania tyczą się karmy mokrej, a nie suchej. Kiedyś Kot Bolesław spożywał i taką i taką, i o ile pamiętam, to na stronie producenta zalecano, żeby nie karmić wyłącznie mokrą, nawet podawano proporcje, jak łączyć. Może po prostu rzuć okiem na ich porady i przeanalizuj sprawę?

Jeśli nadal będzie Cię to niepokoić, to jak już zjedzą ten worek możesz przetestować Applawsa, który też jest na liście Pety.

guzik

 
Posty: 368
Od: Wto sie 12, 2008 23:37

Post » Czw mar 31, 2011 15:40 Re: Karma Almo Nature -opinie.

Wielkie dzięki :) Trochę mnie to uspokoiło, staram się ich nie karmić mokrymi karmami zbyt często, gdyż za chętnie je jedzą, a jedna z nich ma problemy z wagą ;] Doczytam jeszcze co do suchej.
I chętnie się zapoznam z tą drugą firmą, urozmaicenia nigdy za wiele;]

vill_

 
Posty: 194
Od: Czw maja 01, 2008 5:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 31, 2011 18:10 Re: Karma Almo Nature -opinie.

do suchego mokre jedzenie jest konieczne-czy to kocie puszki,czy surowe mięso-koty lepiej przyjmują wodę z pożywienia,karmienie tylko suchym,nie ważne jak dobrym i zostawienie miski wody do dyspozycji może skutkować problemami urologicznymi.
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 11, 2017 17:07 Re: Karma Almo Nature -opinie.

Koszmaria pisze:Almo Nature jest super,ale ze względu na cenę rzadko ją mamy.

U nas tak samo mimo że mój kociak ją uwielbia..

dlapupila1

 
Posty: 1
Od: Pon gru 11, 2017 17:03

Post » Czw paź 18, 2018 10:13 Re: Karma Almo Nature -opinie.

A znalazł ktoś może zawartość wapnia i fosforu w karmie Almo Nature Urinary Support? Mój 15 letni kot tylko to lubi. Z rybą

Marcel2003

Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Od: Pon wrz 24, 2018 13:45

Post » Czw paź 18, 2018 10:26 Re: Karma Almo Nature -opinie.

Koszmaria pisze:do suchego mokre jedzenie jest konieczne-czy to kocie puszki,czy surowe mięso-koty lepiej przyjmują wodę z pożywienia,karmienie tylko suchym,nie ważne jak dobrym i zostawienie miski wody do dyspozycji może skutkować problemami urologicznymi.

Mówimy nie suchej karmie. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Każda sucha karma ma te same "minusy": jest sucha i ma zbyt wiele węglowodanów; żadna nie ma ani jednego plusa, poza wygodą stosowania.
Wygoda versus zdrowie kota?
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, RobertstorE, Zeeni i 193 gości