Poranek z myszkami

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 01, 2003 5:46 Poranek z myszkami

Po co ktoś wymyslił myszki z dzwoneczkami? Powiem Wam. Ten ktoś miał bardzo ważną misję do spełnienia i wymyślił te myszki dla zdrowia człowieka... Tak, tak...
Człowiek musi:
a) wytężać wzrok, kiedy szuka myszki pod łóżkiem,
b) wyciągać ręce, kiedy wyciąga myszke spod łóżka, szafy, zza regału,
c) ćwiczyć kręgosłup, kiedy po raz kolejny schyla się żeby rzucić kotu myszkę,
d) ćwiczyć mięśnie rąk, kiedy tę myszkę rzuca,
e) ćwiczyć mięśnie szyjne, kiedy próbuje dostrzec gdzie jest myszka, którą bawi się kot o 5 nad ranem :roll:

5 rano dzisiejszego dnia. Lestat bawi się na łóżku myszką z dzwoneczkiem. Dźwigam swój wypoczęty po całej nocy kręgosłup i zabieram myszkę. Myślę: pośpię jeszcze 10 minut... Mija chwila. Coś brzęczy koło łóżka, po stronie TŻ-ta. Znów dźwigam swój kręgosłup i dodatkowo wytężam wzrok żeby dostrzec brzęczące maleństwo. Jest! Konfiskuję myszkę i myślę: pośpię jeszcze 10 minut... Próbuję sobie też przypomnieć ile myszek maja moje koty... Mija chwila. Leży na mnie Mefisiek i leniwie przerzuca myszkę z jednej łapki do drugiej. Po raz kolejny podnoszę swój kręgosłup, dodatkowo ćwiczę chwyt dłoni szukając myszy w fałdach kołdry. Jest! Konfiskuję myszę, prostuję kręgosłup oraz nogi, wstaję. Wyprowadzam koty za drzwi pozostawiając w pokoju Niedobrotkę, która grzecznie śpi. Podchodzę do niej, głaskam ją i mówię: grzeczna kotka moja kochana...Myślę: pośpię jeszcze 5 minut. Mija chwila. Za drzwiami coś brzęczy. W pokoju coś drapie w drzwi. Prostuję swój wypoczęty po nocy kręgosłup - czas wstawać do pracy... Otwieram drzwi i ćwiczę prawą nogę, która stanęła właśnie na myszkę :roll: :lol:
Ostatnio edytowano Pon wrz 01, 2003 8:23 przez Katy, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Pon wrz 01, 2003 7:19

To ty te myszki z dzwonkami kupilas dla swoich kotow? 8O
Z tego co pamietam z watku w ktorym byly zamawiane - mialy byc dla ludzi ktorych nie bardzo sie lubi ale posiadajacych koty... na zlosliwy prezent dla nich :twisted: . Albo dla masochistow.
Przeciez wiadomo ze to glosna zabawka i ze koty na pewno nie beda laskawie czekac z glosnym bawieniem sie az sie opiekunowie obudza :roll: .
A moze dzis wieczorem odgornie znajdziesz i skonfiskujesz na noc wszystkie glosne zabawki wydajac je komisyjnie dopiero rano po obudzeniu? :roll:
Zdjęcia kotów, z wystaw kotów i nie tylko... :arrow: http://vitez.pl

vitez

 
Posty: 2914
Od: Wto mar 04, 2003 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 01, 2003 7:23

Vitez, tak sie składa, że myszki kupiłam dla kotów. Może jakaś inna jestem. W każdym razie nie wydaje mi się żebym strasznie narzekała, a wątki które zakładam są raczej żartobliwe niż poważne :roll: :? Czep się więc kogo innego :P
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Pon wrz 01, 2003 7:52

nie ma jak troche gimnastyki o swicie :twisted:
bimiski olewaja zabawki bez dzwoneczka - maja wiec ze 20 halasujacych myszek/kuleczek itd.. na szczescie mnie nic cichszego od rozbijania doniczki nie budzi :? .
Obrazek Obrazek

migaja

 
Posty: 12414
Od: Pon maja 06, 2002 15:54
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Pon wrz 01, 2003 8:05

Zadziwiające jest to jak człowiek potrafi przyzwyczaić się do niektórych dzwięków. Na początku przeszkadzał nam jakikolwiek odgłos zabawy Imbirka, nawet jak sie bawił gumową piłeczką.
A teraz........ latają oba z szeleszczącymi myszkami, piłeczkami z folii alumioniowej albo brzęczącymi a my śpimy w najlepsze :roll:
No chyba, że w trakcie porannej głupawki przeleci po 2 x 4 kilo kota, to się budzimy :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Ania + Sonia (06.2002-07.2014)+ Imbir (07.2002-11.2013) - Tocik (.... -09.2023) Aszka i Niuniuś
Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... &start=675

Aniutella

 
Posty: 5230
Od: Czw sty 23, 2003 11:28
Lokalizacja: Warszawa - Chomiczówka

Post » Pon wrz 01, 2003 8:08

Katy pisze:Może jakaś inna jestem.

Masochistka po prostu? ;)
Zdjęcia kotów, z wystaw kotów i nie tylko... :arrow: http://vitez.pl

vitez

 
Posty: 2914
Od: Wto mar 04, 2003 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 01, 2003 8:11

Mam tak samo - mnie raczej papugi budza, a nie koty :) Koty tylko jak zwala doniczke, przewroca stojak z praniem albo zloza deske do prasowania. Nic innego :)Nawet skakanie po mnie i polowanie na nogi mnie nie budzi :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 01, 2003 8:16

ja to tylko znowu powtorze, ze sie pewnie w domu nudzic nie mozesz :lol: moja kota jako stateczna 2latka :wink: omija szerokim lukiem wszystkie swoje zabawki, chyba ze przyniose jakas nowa, wtedy laskawie pobawi sie nia jakies 10 min 8) tak wiec problemu nie mam, na razie... bo jak przyjdzie Lestat... :lol:

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

Post » Pon wrz 01, 2003 9:28

Ja jednak Szarce co wieczór konfiskuję myszy i piłeczkę z dzwoneczkiem. Jak o tym zapomnimy, to trzeba szukać o czwartej nad ranem. A kota obecnie i tak woli szeleszczący papierek, który mi w spaniu nie przeszkadza.
Dzisiaj kota przyszła do nas około czwartej i zasnęła obejmując moją rękę wszystkimi łapciami.
Deli

Deli

 
Posty: 14345
Od: Nie cze 29, 2003 11:14

Post » Pon wrz 01, 2003 9:43

Ja tez chce byc tak przytulana ! :)
Nie kupowalam kotom zadnych brzeczacych zabawek, bo to bylby nocny horror :lol: Juz i tak wystarczajaco rozrabiaja.
Odruchowo budze sie kilka razy w nocy i sprawdzam co sie dzieje z kotami :roll: Przed zasnieciem tez sprawdzam ich pozycje :lol:
Dzis rowniez ocknelam sie w nocy i chcialam skontrolowac futrzaki, ale bylo tak cicho ze dalam sobie spokoj. Klade sie i spostrzegam, ze kolo mnie spi Pupsi zwinieta w klebek.
Ale sie ucieszylam :)

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 515 gości