jaki powinien być stolec?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 26, 2018 12:46 Re: jaki powinien być stolec?

Kocurek został porządnie odrobaczony? Co najmniej dwukrotnie w odstępach czternastodniowych? Mocne zarobaczenie może powodować odór.
Zmieniłaś mu dietę ot tak? Czy mieszasz narazie nowe ze znanym mu żarełkiem? Organizm musi się przestawić, narazie spokojnie, tylko obserwuj czy nie ma biegunek, zaparć.
Jeszcze tak poza tematem kup, ale związanym :mrgreen: kocio jest wykastrowany? Mocz pełnojajecznych strasznie cuchnie, do tego może oznaczyć Ci cały dom, ten smród jest wręcz nie do zniesienia.

Ja mam tylko porównanie, karmy przemysłowe (mokre i suche) bezzbożowe do BARF'a (surowe mięso) więc tylko w tym mogę się wypowiedzieć. Jednak gdzieś czytałam, że nawet najlepsze karmy suche powodują silniejszy zapaszek kupali niż karmy mokre, nie wiem, nie sprawdzałam, ale pewnie to też nie jest reguła, każdy organizm jest nieco inny.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt paź 26, 2018 14:31 resoeaRe: jaki powinien być stolec?

Na odrobaczanie dzis z nim idę. Karmy mieszam, ale jak nasypalam tej nowej lepszej to później starej nie chcial tykać... Jak pomieszam to jakos zje. Kupki ma ok, żadnych biegunek ani bobków... Tylko ten zapach... Kotek jest bardzo czysty, nic nie obsikuje i siuśki wcale tak nie śmierdzą ich wcale nie czuć, tylko te kupy zwalają z nóg... Nie byl kastrowany, myślę o tym ale nie chce go teraz bardziej stresować bo sama przeprowadzka ze wsi do mieszkania jest dla niego wielkim przeżyciem...

Kropek_21

 
Posty: 4
Od: Pt paź 26, 2018 11:10

Post » Pt paź 26, 2018 21:51 Re: jaki powinien być stolec?

Jakiś czas pewnie minie nim z jelit to się usunie. Teraz mieszasz to nie będzie "efektu aż takiego. Jak przyjdziesz całkiem to pewno sama zauważysz, że jest mniej smrodlawo.
Obrazek
Obrazek

MIGOTYNKA

 
Posty: 427
Od: Pon mar 01, 2010 0:09

Post » Sob paź 27, 2018 9:05 Re: jaki powinien być stolec?

Wczoraj byliśmy na odrobaczaniu, zjadl tabletkę i po ok. 5h zrobił kupkę (robali tam nie widziałam) ale smrodek był znacznie mniejszy... Tylko w toalecie bylo czuć i to lekko nie tak jak dotychczas... Czy to możliwe, ze to ta tabletka tak zadziała? Przepraszam, ze tak pytam ale chce by u nas był szczęśliwy i bezpieczny... Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

Kropek_21

 
Posty: 4
Od: Pt paź 26, 2018 11:10

Post » Nie paź 28, 2018 8:08 Re: jaki powinien być stolec?

Nie, przypadek. Po jednej tabletce od razu nie zadziała.
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Nie paź 28, 2018 9:10 Re: jaki powinien być stolec?

Dziękuję bardzo za odpowiedź. To może powolutku ta lepsza karma zaczyna działać? :) Naprawdę od piątku kupy Kocurka są o niebo lepsze dla człowieka, smród już nie budzi w środku nocy, są prawie niewyczuwalne... Na drugą tabletkę mamy iść za 11dni. Jeszcze raz bardzo dziękuję i przepraszam za zawracanie głowy, ale chcę jak najlepiej dla niego. Miłej niedzieli :)

Kropek_21

 
Posty: 4
Od: Pt paź 26, 2018 11:10

Post » Czw lis 01, 2018 22:41 Re: jaki powinien być stolec?

U nas kupale ładniutkie.

Jak U Was KROPEK _21?
Obrazek
Obrazek

MIGOTYNKA

 
Posty: 427
Od: Pon mar 01, 2010 0:09

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, magnificent tree, ryniek i 511 gości