Dlaczego...? :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 14, 2018 15:17 Re: Dlaczego...? :)

Bo podsłuchał Twoją rozmowę z koleżanką?
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt gru 14, 2018 15:32 Re: Dlaczego...? :)

Bo koty są OKROPNE, PRZEWROTNE, WREDNE!!! Mam cztery na wydanie - czy jest tu ktoś kto kocha koty?
Czy ktoś może regulować zegarek wg zachowania kota? Ja tak!!! Godz. 23,30, temperatura na zewnątrz ok 0 st.C - Drops chce na balkon :evil: Cóż mam zrobić? Wypuszczam, marzniemy, bo po powrocie (z zimnego balkonu) Drops troszkę ZJE! A on niejadek i chudnie mi :cry:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt gru 14, 2018 16:02 Re: Dlaczego...? :)

fili i wszystko teraz dla mnie jest jasne. Na bank tak musiało być :D

ewkkrem, niedobre koty są lepsze od zegarków. Nawet budziki przy nich wymiękają.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt gru 14, 2018 16:26 Re: Dlaczego...? :)

Niedobre, wstrętne koty są be!!! Jak tak kochasz to podeślę czwórkę. Na własny koszt i z wyprawką :P
Adres plizz ...
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt gru 14, 2018 18:26 Re: Dlaczego...? :)

A dlaczego wstrętne koty idą za potrzebą właśnie wtedy, gdy i my idziemy? I dlaczego robią szanownie kupę, gdy i my grzecznie na swoim toilet siedzimy i się w nas wymownie wpatrują ze swojej toilet??? Toć to stresujące dla nas jest!!!
BTW mój niedobry kot ma kuwetę w łazience, gdzie i moja toilet jest.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt gru 14, 2018 20:08 Re: Dlaczego...? :)

Anja pisze:Dlaczego Brucek ochoczo drze wszystkie papiery zebiskami, a najchetniej te urzedowe? :twisted:.

ba!! a nawet służbowe, zeżarły pól okładki od BARDZOWAŻNYCHDOKUMENTÓW!
feainne pisze:Dlaczego male , niedobre kotki siadaja przed monitorem komputerowym i zaslaniaja Forum, lapia lapkami kursor lub w zachwycie podziwiaja podpis Padme :?: :D

i turlające się emotki? i CZEMU robią to układając się mi na klacie tyłkiem do twarzy dokładnie???
i dlaczego wysyłają pod nieobecność moją skomplikowane i długie wiadomości na MS do różnych ludzi??

p.s. cytowane to wpisy z samego początku wątku...więc dlaczego, jeśli minęło 15 lat, te male niedobre koty niczego się nie nauczyły???!!!

Ale nie! w zasadzie się nauczyły. Zatem..
Dlaczego te male i duże niedobre koty uznały, że najlepszym miejscem do ściganek jest szafka w łazience obstawiona kosmetykami?
Od razu mam odpowiedz- bo wiedziały, że zrzucając wielką szklaną butlę z kosmetykiem i tłukac na kawałki wielką płytkę na srodku łazienki wreszcie zmobilizują DOM do wykonania remontu łazienki, której ta od jakiegos czasu potrzebuje :evil: :twisted:

cudny ten wątek :D i już wiem, ze one wszystkie miały jednego wspolnego przodka...wszystko, co moje wymyśliły już było, nawet, gdy pewnie ich rodzicow na swiecie nie było :D
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt gru 14, 2018 20:20 Re: Dlaczego...? :)

Bestol pisze:A dlaczego wstrętne koty idą za potrzebą właśnie wtedy, gdy i my idziemy? I dlaczego robią szanownie kupę, gdy i my grzecznie na swoim toilet siedzimy i się w nas wymownie wpatrują ze swojej toilet??? Toć to stresujące dla nas jest!!!
BTW mój niedobry kot ma kuwetę w łazience, gdzie i moja toilet jest.


A dlaczego wchodzą do łazienki za potrzebą (tą grubszą!) dokładnie w momencie, gdy ułożę się w wannie i odpalę jakąś cudnie pachnącą świeczkę z nadzieją na pół godziny błogiego relaksu? I po załatwieniu tej swojej grubszej potrzeby, jakby mało było wrażeń zapachowych, zakopują urobek w kuwecie tak długo, aż cały żwir wykopią na środek łazienki?

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Sob gru 15, 2018 15:33 Re: Dlaczego...? :)

megan72, żeby Tobie było bardziej nastrojowo :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob gru 15, 2018 16:08 Re: Dlaczego...? :)

A dlaczego moja się uaktywnia wtedy kiedy świeżo zmyje podłogi i depcze po mokrej zostawiając ślady ?

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob gru 15, 2018 18:32 Re: Dlaczego...? :)

Chikita pisze:A dlaczego moja się uaktywnia wtedy kiedy świeżo zmyje podłogi i depcze po mokrej zostawiając ślady ?


a) bo do mokrej się ładniej klei żwirek
b) drifty na zakrętach są bardziej efektowne
02.09.15 Fran Fran na pokładzie! ★
07.10.16 Arłowa rodzinka w komplecie z Lili
14.03.17 Ełcia na pokładzie ✿ 25.01.2024 za tęczowym mostem
03.06.18 Kicia i Misia na pokładzie w nowym mieszkaniu ✔
07.11.18 Znajdźka Kipep na pokładzie ♪
25.10.19 Oposik ze skrzynki elektrycznej na pokładzie ☀
21.11.21 Czito ze wsi stał się mieszczuchem ❥

arłynaantresoli

Avatar użytkownika
 
Posty: 432
Od: Czw gru 29, 2016 21:13
Lokalizacja: Milanówek

Post » Sob gru 15, 2018 19:34 Re: Dlaczego...? :)

arłynaantresoli pisze:
Chikita pisze:A dlaczego moja się uaktywnia wtedy kiedy świeżo zmyje podłogi i depcze po mokrej zostawiając ślady ?


a) bo do mokrej się ładniej klei żwirek
b) drifty na zakrętach są bardziej efektowne


:ok: :ryk:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob gru 15, 2018 21:27 Re: Dlaczego...? :)

Bungo pisze:Odkopuję wątek z rozpaczliwym pytaniem:
Dlaczego wredna bura kocica, mająca trzy miski w wodą, regularnie wypija moją ze szklanki?
Zaznaczam, że i w miskach i w szklance jest taka sama kranówa :roll:



A kto to widział,żeby w XXI w.pić wodę z miski :201461

zuzia115

 
Posty: 122
Od: Czw maja 21, 2009 10:44

Post » Nie gru 16, 2018 18:23 Re: Dlaczego...? :)

:oops: :oops:
A u mnie koty "załatwiają duży interes" tylko wtedy gdy ja już prawie wieczorem zasypiam i ... 8O i "zagrzebują" pozostałości przynajmniej z dziesięć minut :evil: . One chyba wiedzą, że "aromat" nie daje mi możliwości być obojętnym.
Czemu nikt :smokin: żaden z nichvnie zrobi "pachnących prezentów" zanim prawie zasypiam ???
Lucas2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie gru 16, 2018 18:36 Re: Dlaczego...? :)

Chciałabym tylko wspomnieć :oops: są tylko 3 kuwety na dwa koty ale... robimy "duże prezenty" tylko w sypialni!!! I zawsze kiedy Duża prawie śpi!!! (My wiemy :twisted: , ona pracuje na "trzy zmiany" :ryk: )
2 kocurki aktywujące Dużą do "mobilizacji" .
Lucas i Julek.

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie gru 16, 2018 20:32 Re: Dlaczego...? :)

lucas 2014 pisze::oops: :oops:
A u mnie koty "załatwiają duży interes" tylko wtedy gdy ja już prawie wieczorem zasypiam i ... 8O i "zagrzebują" pozostałości przynajmniej z dziesięć minut :evil: . One chyba wiedzą, że "aromat" nie daje mi możliwości być obojętnym.
Czemu nikt :smokin: żaden z nichvnie zrobi "pachnących prezentów" zanim prawie zasypiam ???
Lucas2014


Z bardzo prostego powodu: jak zrobią to wstaniesz przecież sprzątnąć urobek.

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue, Zeeni i 189 gości