K-ów,zdrowy kocur do uśpienia,teraz w Krakvecie, co dalej??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 23, 2008 20:45

Tunisia pisze:a której mniej więcej p.Marek będzie w schronisku?


ma być około 9-tej. Właśnie dzwoniła dr Ola ze schronu, uzgodniłyśmy wszystko. Marku, dopilnuj, proszę, aby wpisano wyniki badań do książeczek, bo mają porobioną morfologię i biochemię, Tiger dodatkowo białaczkę.

Nie obeszłoby się gdyby dr Ola nie wynalazła jeszcze jakiegos kociego nieszczęścia, kóre bedzie mi teraz spędzać sen z oczu. Czarna kotka, Babcia Tekla, lat 15 a może i 20, całe życie spędziła u pani, obecnie 92-letniej, którą zabrano do szpital i która raczej nie ma szans wyjść z niego żywa :cry: Babcia Tekla jest przerażona to dla niej jakiś koszmar i możliwe, że umrze jeszcze szybciej niż jej pani jeżeli tam zostanie. Żaden kot nie powinien odchodzić samotnie w schronie a szczególnie ten, który całe życie miał swój dom

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lis 23, 2008 21:23

Dobry wieczór!
Witam po dłuższej przerwie. Bardzo żałuję, że nie mogłam uczestniczyć w spotkaniu, ale mam nadzieję szybko nadrobic co i jak :wink: , bo na razie ciężko mi się połapać :P
U mnie aktualnie na tymczasie przebywa trójeczka:
1. Julka - młoda czarno-biała koteczka, której zmarły dwie zabrane z nią córeczki. Nie jest wysterylizowana, nie była szczepiona. Ale jest zdrowa (poza powracającym łzawieniem z jednego oczka) i można to szybko nadrobić. Niesamowicie przytulasta, uwielbia ludzi, bardzo potrzebuje domku gdzie ktoś będzie mógł poświęcać jej dużo czasu.
2. Wincenty - staruszek, który z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie.
3. Flo - u mnie dopiero trzeci dzień, jest bardzo obrażony na razie.

Na razie mam jeszcze pewne ograniczenia, ale pomału wracam do pełnej sprawności.
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Nie lis 23, 2008 21:31

lutra pisze:Więc, ja będę w pracy od ok. 12 do 17 i później. Więc koty można do mnie dostarczyć obojętnie do której do biura, adres ma Tweety.
Ja postaram się pojechać z nimi do wet jeszcze tego samego dnia, a najpóźniej kolejnego, czy mam się zaopatrzyć w coś specjalnego, znaczy karmę, czy kociaki są chore czy "tylko" zagłodzone?
Miałam kiedyś psa na tymczasie, dalmatyńczyka. Jak go brałam ze schronu ważył 12 kg, a jak go oddawałam po miesiącu już 20, a więc z tuczeniem zwierząt mi się udaje, gorzej z tuczeniem siebie ;).
Mam nadzieję, że kociakom też wystarczy tyle czasu, żeby do żywych powrócić.
PS
A bure to moje ulubione ;)


Czesc Lutra :)

Z nieba nam spadasz tak niespodziewanie :1luvu: :1luvu: :1luvu:

PS> z Cincianem tez kochamy burości
Obrazek

kosma_shiva

 
Posty: 3109
Od: Czw lip 03, 2008 16:56
Lokalizacja: Kraków, (Sanok)

Post » Nie lis 23, 2008 21:32

Kinya pisze:Dobry wieczór!
Witam po dłuższej przerwie. Bardzo żałuję, że nie mogłam uczestniczyć w spotkaniu, ale mam nadzieję szybko nadrobic co i jak :wink: , bo na razie ciężko mi się połapać :P
U mnie aktualnie na tymczasie przebywa trójeczka:
1. Julka - młoda czarno-biała koteczka, której zmarły dwie zabrane z nią córeczki. Nie jest wysterylizowana, nie była szczepiona. Ale jest zdrowa (poza powracającym łzawieniem z jednego oczka) i można to szybko nadrobić. Niesamowicie przytulasta, uwielbia ludzi, bardzo potrzebuje domku gdzie ktoś będzie mógł poświęcać jej dużo czasu.
2. Wincenty - staruszek, który z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie.
3. Flo - u mnie dopiero trzeci dzień, jest bardzo obrażony na razie.

Na razie mam jeszcze pewne ograniczenia, ale pomału wracam do pełnej sprawności.


cześć Kingusiu! jak miło Cię widzieć :1luvu:

czy Ty masz fotki tych swoich kociuszków? a w sumie tylko Julki, bo Wincent ma u Marka i Flo też już po sesji

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lis 23, 2008 21:35

Kinga, tylko Ty sie na Flo przypadkiem nie obaraj :P

on taki cudny jest ...
na pewno za jakiś czas będzie ci leżał na kolanach i mruczał :)
Obrazek

kosma_shiva

 
Posty: 3109
Od: Czw lip 03, 2008 16:56
Lokalizacja: Kraków, (Sanok)

Post » Nie lis 23, 2008 21:36

Kinga, tylko Ty sie na Flo przypadkiem nie obrażaj :P

on taki cudny jest ...
na pewno za jakiś czas będzie ci leżał na kolanach i mruczał :)

No i oczywiscie WITAMY po przerwie w transmisji i pozdrawiamy

EDIT.: Niech żyje słowotwórstwo !
Ostatnio edytowano Nie lis 23, 2008 22:09 przez kosma_shiva, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

kosma_shiva

 
Posty: 3109
Od: Czw lip 03, 2008 16:56
Lokalizacja: Kraków, (Sanok)

Post » Nie lis 23, 2008 21:36

Jakieś mam, ale kiepskie, bo robione z komórki no i na samym początku kiedy Julka była w nieco gorszej formie.
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Nie lis 23, 2008 21:39

kosma_shiva pisze:Kinga, tylko Ty sie na Flo przypadkiem nie obaraj :P

on taki cudny jest ...
na pewno za jakiś czas będzie ci leżał na kolanach i mruczał :)

No i oczywiscie WITAMY po przerwie w transmisji i pozdrawiamy


:P To on sie obraził, dumny jest jak cholera, pogarda w tych pięknych oczyskach nie do opisania.
Dziś nawet myślałam, że mruczy jak go wzięłam na ręce i miziałam, ale on się trząsł a nie mruczał :(

Dzieki Wszystkim za miłe powitanie! :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Nie lis 23, 2008 21:55

No to ja też powitam :1luvu:
Obrazek
Obrazek

catalina

 
Posty: 1528
Od: Sob kwi 16, 2005 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lis 23, 2008 23:49

Kosma, Tonia co prawda jest wciśnięta za muszlę ale przy piątym podejściu z głaskaniem już nadstawia łepetynkę i się wtula oraz mrrruczy :1luvu:

a jak sesja u Miuti? i czekam na fotki Malinki, bo pytają o nią

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 24, 2008 8:14

Oj chyba nie nauczyłem Mopika kulturalnego jedzenia
Obrazek
:oops:
Obrazek
Obrazek Obrazek
MRUCZUŚ ,JULKA (*)

markopolo00

 
Posty: 1682
Od: Pt cze 27, 2008 19:02
Lokalizacja: kraków

Post » Pon lis 24, 2008 8:59

Koteczki obfotografowane.
Dziękuję fotografowi i "wystawczyni" (ta ostatnia spłynęła w trakcie swych czynności krwią...).

Przypominam, że jest u mnie klatka Toszy! Może by się Markowi przydała?

Myślę o tej staruszce...

Dzięki AFN za przesyłkę. Wpłacę przy okazji chociaż stówę na konto tej Wspaniałej Organizacji. No i za kalendarz 20 - oczywiście na osobnej fakturze, żeby nie było bałaganu.

Jesteście wszyscy na kupę wspaniali.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 24, 2008 10:01

Miuti pisze:Koteczki obfotografowane.
Dziękuję fotografowi i "wystawczyni" (ta ostatnia spłynęła w trakcie swych czynności krwią...).

Przypominam, że jest u mnie klatka Toszy! Może by się Markowi przydała?

Myślę o tej staruszce...

Dzięki AFN za przesyłkę. Wpłacę przy okazji chociaż stówę na konto tej Wspaniałej Organizacji. No i za kalendarz 20 - oczywiście na osobnej fakturze, żeby nie było bałaganu.

Jesteście wszyscy na kupę wspaniali.


Miuti daj spokój, przecież tymczasujesz nasze ogony i to w większej ilości, powietrzem nie żyją, do kieszeni sobie nie sikają.

A gdzie Ty chcesz dać staruszkę, no gdzie? każdy człowiek ma jakieś ograniczone możliwości pomocy innym. Ona chyba była jedynaczką, ją, poza zmianą miejsca, przeraził tłum kotów.

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 24, 2008 10:24

Tweety pisze:
Miuti daj spokój, przecież tymczasujesz nasze ogony i to w większej ilości, powietrzem nie żyją, do kieszeni sobie nie sikają.

A gdzie Ty chcesz dać staruszkę, no gdzie? każdy człowiek ma jakieś ograniczone możliwości pomocy innym. Ona chyba była jedynaczką, ją, poza zmianą miejsca, przeraził tłum kotów.


Z ust mi to wyjełaś Tweety. Ja wiem, ze Miuti chce dobrze, ale w tym wypadku to chyba nie byłoby najlepsze rozwiazanie.
BTW - zarezerwowałam wstepnie te klateczke od Toszy dla "działkowca"
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Pon lis 24, 2008 10:30

Jakby co to wiecie........

I nie czepiajcie się.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], nfd, Zeeni i 533 gości