koty do oddania

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 14, 2002 20:15 koty do oddania

skopiowane z koty.pl

kotki do oddania ... agnieszka 14.05.2002 18:20

Witam.

Mam 6 kotów i nie dlatego, że tyle planowałam, ale latego, że nie potrafię nie pomóc gdy zwierzę potrzebuje mojej pomocy.
A teraz do rzeczy :-). Moje koty nie wychodzą na zaewnątrz. Niestety jakiś czas temu w moim życiu nastąpił zmiany - i to nie na lepsze. Warunki mieszkaniowe mi się pogorszyły i niestety mieszkam teraz z moimi pociechami na 20m kw. co oczywiście przy 6 kotach nie jest dobrym pomysłem. I w związku z tym mam problem z otyłością jednej z moich kotek. Niestety nie mogę zastosować żadnej diety, ponieważ inny mój kot ma problem z wątrobą i musi przebywać na specjalnej diecie i nie może podjadać innej karmy niż ta przeznaczona dla niego.
I stąd moja prośba. Chciałabym oddać moją kotkę jakieś dobrej, odpowiedzialnej, kochającej osobie. Kotka jest otyła, ale poza tym nie ma z nią żadnych problemów.
Mam też do oddania kocurka (wszystkie moje koty są sterylizowane/kastrowane), którego przyniesiono mi parę miesięcy temu. Niestety kotek ten atakuje moje inne koty, które najwyraźniej nie mogę sobie z nim poradzić. Kotek gryzie i drapie, ale człowiek może go tego zachowania łatwo oduczyć. To jest w stosunku do siebie. Poza tym kocurek ma się dobrze, jest zdrowy, przyuczony ( jak wszystkie moje koty) do kuwety.Myśle , że obyta z kotami osoba miałaby wiele radości z posiadania tego żywego, pogodnego kocurka.
Bardzo proszę o pomoc.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt za pośrednictwem maila.
Pozdrawiam :-)))
Agnieszka
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, jacek1982, włóczka i 232 gości