2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 09, 2010 18:06 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Wydrukowałam sobie fotki Stasinka, taki piękny, dorodny z niego kawaler. Chłopak ma wiele szczęścia w życiu, bo trafił mu się najwspanialszy DOM pod słonkiem. Za to serdecznie dziękuję :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon lip 12, 2010 15:48 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Nowe wieści o Stasinku!

Ślepokot zawzięcie poluje na wszystko, co fruwa. Wczoraj dał popisowy numer! Bardzo mu przeszkadzał malutki komar, którego zauważył wieczorem, gdy krwiopijca wlatywał do pokoju.

Zobaczcie sami, gdzie Staśka poniosło!

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zaznaczam, że drapak ma prawie 2 m wysokości! Mieszkanie ma 3 m wysokości! A ten gamoń skacze jak wiewiórka!

Zdrowy, wysportowany, przymilny, kochany burasek :mrgreen:

Pozdrawiam fanów Stasinka!

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Pon lip 12, 2010 15:57 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Stasinek jak widać mierzy w górę :D ambitny chłopak :ok: Wygląda wspaniale i widać, że szczęśliwy z niego chłopiec. Przesyłamy buziaki :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto sie 17, 2010 19:01 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Wczoraj Stasiek przez "przypadek" załapał się na badanie moczu :lol:

W niedziele przygotowałam kuwetę ze specjalnym żwirkiem (KATKOR), aby złapać kuwetkowe prezenty Kacpra. Oczywiście Stasiek "załapał" się pierwszy na sikanie :twisted:
Tak więc materiał do badana był super!

Wyniki ma lepsze niż poprzednio. Do ideału jeszcze daleko, ale jest ogólnie lepiej. Sprawdzili też osady - czysto. Więc chyba nic nowego się na szczęście nie dzieje. Chłopak ma energię, spory apetyt, wygląda zdrowo i jest straszliwym przytulakiem :D

Pozdrawiamy wszystkich podczytujących wątek :mrgreen:

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Śro sie 18, 2010 12:11 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Mocna kciuki za Stasinka mojego "malusiego chłopczynki" i buziaki od ciociuni :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Czw gru 16, 2010 9:50 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

W sobotę bylismy ze Stasiem u dr.Garncarza, który bawił na lekarskim występie w Tychach. Z oczami wszystko OK tzn.nie ma zmian na gorsze i nie ma do tego predyspozycji. Dostaliśmy receptę na Difadol (tak na wszelki wypadek, ponieważ czasami oczy są lekko zaczerwienione).

Poza tym śpieszę donieść, że od stycznia Stasiek i Zosia zmieniają miejsce zamieszkania. Zmniejszy im sie powierzchnia do wyścigów, ale mam nadzieję, że sie przyzwyczają.
ObrazekObrazek Obrazek

froggy

 
Posty: 1478
Od: Pt sie 01, 2008 14:17
Lokalizacja: Będzin (woj.śląskie)

Post » Czw gru 16, 2010 20:39 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Cieszę się, że Stasinek ma się dobrze :1luvu: kochany szczęściarz :1luvu: Z pewnością się przyzwyczają będą miały ciebie a to jest najważniejsze :1luvu:
Dziękuję za całą miłość jaką otaczasz Stasia.
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt gru 17, 2010 22:20 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

A ja mam trochę stracha przed tą przeprowadzką Stasinka!!! Oby się zaaklimatyzował w nowym miejscu! Boję się, że będzie bardzo przeżywał rozstanie z Kacprem, bo bardzo się lubią i często chłopaki szaleją ze sobą. Zosia jest wyciszona i nie lubi zabaw ze Staśkiem :(

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Sob gru 18, 2010 7:35 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Tak, z pewnością i Staś i Kacper będą za sobą tęsknić. Jeżeli więź jest duża to mogą to nawet odchorować...Miałam tak jak odeszła za TM Porcelanka, z którą mój Ryś był bardzo związany. Płakał, zawodził, podupadał, zaczął sikać po kątach. U nas pomógł feliway i karma rc calm. Choć powiem ci, że to nie jest już ten Ryś. Tzn niby normalnie wszystko, ale jest jakby był z nami i jednocześnie go nie było...Czasem jak mamy akurat jakiegoś tymczasika to się troszkę nim zajmuje, ostatnio Balbinia mu przypadła do serca, ale nie tak jak Porcelanka. Nawet sobie postanowiłam, że jak Rysio pokocha jakiegoś tymczasika jak Porcelasię to go nie wydamy mimo, że mamy 4kotysie plus jedną koteczkę w pracy i oczywiście suńkę. Ale to na razie nie nastąpiło. Trzymam kciuki za Stasia, Zosię i Kacperka, a może weź je wszystkie? Moja koleżanka jak się wyprowadzała z domu na swoje to jej mama powiedziała, że nerkę jej odda ale nie będzie rozdzielać kotów a trójki jej nie odda i ona przygarnęła sobie pareczkę :D
Pozdrawiam, proszę pisz jak się sprawy mają.
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon lut 14, 2011 9:49 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Staś pojechał do Katowic i ... wrócił do Kacpra!
Obaj źle się czuli po rozłące. Są z sobą bardzo zżyci.

Było czułe powitanie, zabawa, wspólne spanie...

Teraz obydwaj są zadowoleni - brykają i szaleją razem i osobno!

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Pon lut 14, 2011 10:57 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Myślałam, że tak się skończy. Koty zżyte ze sobą bardzo cierpią jak się je rozdzieli. Cieszę się, że Staś i Kacper są znowu razem :1luvu: Buziaki-przytulaki dla "braciszków" :kotek:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon lut 14, 2011 12:22 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Ja tak nie potrafiłam wyadoptować Amisia, który zaprzyjaźnil się z niepelnosprawnym Milutkiem. Wzruszające są ich dowody przywiązania:))
Rozumiem, ze wolny dom masz:)) Jest teraz śliczny kot nowoprzybyły w schronie. Zerknij tam może do niekochanych:))

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro sie 07, 2013 22:16 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujem

Kilka aktualnych fotek Stasia. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek Obrazek

froggy

 
Posty: 1478
Od: Pt sie 01, 2008 14:17
Lokalizacja: Będzin (woj.śląskie)

Post » Czw sie 08, 2013 20:26 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujem

Dziękuję z całego serca za to jakim wspaniałym Domem jesteście dla Stasineczka! Chłopak wygląda jak milion dolarów:) :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt sie 09, 2013 9:28 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujem

biamila pisze:Dziękuję z całego serca za to jakim wspaniałym Domem jesteście dla Stasineczka! Chłopak wygląda jak milion dolarów:) :1luvu:


Jezeli chodzi o gabaryty to nawet ze 3 miliony $ ;) Oczy w porządku - nic się z nimi nie dzieje. Apetyt ma nawet za duży - trzeba pilnować zeby zjadał tylko ze swojej miski. Ostatnio (odpukać!) załatwia sie tylko do kuwety i sikanie poza zdarza się naprawdę sporadycznie. :ok:
ObrazekObrazek Obrazek

froggy

 
Posty: 1478
Od: Pt sie 01, 2008 14:17
Lokalizacja: Będzin (woj.śląskie)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dino&felek, Google [Bot] i 158 gości