2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 30, 2008 19:45 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

To był dla mnie sądny dzień, ktoś w niebiosach się uparł, że zrobi pranie i lało niemiłosiernie, nie wiem jak trafiłem na polną drogę? szedłem po omacku nic nie widziałem, i ze względu na deszcz, który smagał moje drobne ciałko, i dlatego że zachorowałem i nic nie widziałem....szedłem, bo było było mi wszystko jedno....szedłem i w końcu stwierdziłem, że tu chcę umrzeć, że to koniec mojej ziemskiej podróży....po co żyć jak i tak nikt nie zauważył mego odejścia, nikt mnie nie szukał, i nikt po mnie nie zapłakał...po co więc żyć?!
Usiadłem i czekałem na swój koniec...i nagle usłyszałem, że ktoś do mnie mówi:"witaj kotku, co tu robisz?, o Boże twoje oczy!!! " jakieś ciepłe rączki wzięły mnie. I zaczęło się zamieszanie, nowe głosy i leczenie długie i ciągle trwające leczenie, miałem nie tylko chore oczy ale i rzęziło mi coś w środku, dostawałem zastrzyki..okropne, ale znosiłem je dzielnie, bo w końcu dla kogoś byłem ważny, ciągle leczą moje oczy ponoć jest szansa abym na jedno widział, bardzo bym chciał móc coś zobaczyć...choć i tak teraz świat jest dla mnie piękny, bo jest ktoś kto o mnie dba, kto poświęca mi czas i mnie tuli i głaszcze, a ja wtulam się w nią jak głupi na całość, chciałbym ją objąć całym sobą za wszystko co dla mnie zrobiła.
Niestety nie mogę zostać w tym domu choć bardzo bym chciał, ale mieszkają tam duże psy, które w nosie mają moje kalectwo ja staram się unikać spotkań z nimi ale nie zawsze się da i Duża się o mnie martwi.
Proszę może jest ktoś, kto taką sierotę, kalekę przyjmie pod swój dach, trafiam do kuwetki, tulę się, traktorkuję ....oprócz tego, że nie widzę jestem całkiem kocim kotem.
Ale czy mam szansę na dom? czy drugi raz się do mnie szczęście uśmiechnie, czy ktoś mnie pokocha?
A tak wyglądam:

Obrazek[/url]


Obrazek[/url]


[img ] http://upload.miau.pl/3/118934.jpg [/img][/url]


Obrazek[/url]


Obrazek[/url]
Ostatnio edytowano Nie sie 10, 2008 18:57 przez biamila, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Śro lip 30, 2008 19:53

:crying: :crying: :crying:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Śro lip 30, 2008 19:55

Kurcze jakie sliczności, a że nie widzi to chyba nie powinno mieć znaczenia :) cudniasty szkoda, że ja nie mogę przynajmniej jak na razie mieć więcej kociaków bo jak tylko ten moment przyjdzie to wezmę własnie jakiegoś niewidomego albo be nózki. Ale za maluszka będę kibicować i trzymać kciuki za znalezienie domku. u naszej Basi w Sosnowcu na tymczasie jest też buraska Słoneczko z sosnowieckiego schronu bez jednego oczka nie dało się go uratować i trzeba było całkowicie usunąć też jest cudna.
Ostatnio edytowano Śro lip 30, 2008 19:57 przez terenia1, łącznie edytowano 1 raz

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 30, 2008 19:56

O matko cały mój Tontinek, też prawie ślepek, :cry: znam to ślepe, wierne spojrzenie, kotku może jest szansa :(
Obrazek
Obrazek

catalina

 
Posty: 1528
Od: Sob kwi 16, 2005 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lip 30, 2008 20:20

Proszę Was bardzo o DOM!!!!!
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Śro lip 30, 2008 20:30

Takie małe sliczności szuka domku...podrzucę Cię chociaż koteczku...
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro lip 30, 2008 20:31

Kurcze, sprawa jest o tyle trudna, że ja np. mam 7 kotów, większość ''miauczyńskich'' jest w podobnej sytuacji. Czy ty na pewno nie możesz go zatrzymać??
Obrazek
Obrazek

catalina

 
Posty: 1528
Od: Sob kwi 16, 2005 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lip 30, 2008 20:56

catalina pisze:Kurcze, sprawa jest o tyle trudna, że ja np. mam 7 kotów, większość ''miauczyńskich'' jest w podobnej sytuacji. Czy ty na pewno nie możesz go zatrzymać??

Kotek nie jest u mnie tylko u znajomej, która mi opowiedziała jego smutną historię i która ma dwa duże (niewychowane) psy, które co prawda wrogo nastawione nie są ale też nie zważają w ogóle na Stiviego a wręcz wydaje się iż specjalnie a to nadepną mu na ogon a to potrącą nosem jak zabawkę...ona jest o niego spokojna wtedy kiedy mały jest u niej na kolanach lub siedzi w kieszonce.... marzy jej się dla niego dom który będzie kochał Stiviego a mały nie będzie miał lęków, bo on generalnie nie boi sie psów, ale one są niedobre dla niego mimo, że on każdym swoim gestem udowadnia, że nic nie szkodzi, iż te duże i futrzaste go nękają... to taki wspaniały miziak!
Ten kot zasługuje na szansę! za TM go nie chcą postawili na jego drodze-polnej kaszubskiej drodze- istotę, która nie odwróciła się plecami, która dostrzegła go mimo, że ledwo widziała co się dzieje za szybą (deszcz siepał niemożebnie) a jego dostrzegła.....burego kota na polnej burej drodze ...on dostał szansę, to kot który miał tu zostać, bo ma jakąś misję do spełnienia, jest potrzebny tu! Szukamy domku, który jest przeznaczony naszemu po prostu Staszkowi!
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Śro lip 30, 2008 21:08

Staszek mówi dobranoc i jeszcze raz przypomina, że szuka swojego domu, domu, który jest mu przeznaczony, tego domu, który on małe bure, niewidome kocie uszczęśliwi i utuli, bo to taki mały, a jednak wielki kocio.
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Śro lip 30, 2008 22:03

Jak to kocie chwyta za serce........ Kciuki za najlepszy dom!!

bellavita

 
Posty: 2623
Od: Czw wrz 27, 2007 15:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 30, 2008 22:14

Bidulek piękny... Czy on ma ogłoszenia? Ja niestety nie dam rady zrobić ale dużo ogłoszeń to dużo szans na TEN domek!
Obrazek Obrazek

Patsi

 
Posty: 3575
Od: Pon wrz 04, 2006 23:52
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lip 30, 2008 23:16

:crying: jejku, jaki z niego szczesciarz...oby go szczescie nie opuscilo bo jest przecudowny :(

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 31, 2008 5:16

Stasiu się przypomina i bardzo, bardzo czeka na ten swój jedyny domek!
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Czw lip 31, 2008 6:38

bellavita pisze:Jak to kocie chwyta za serce........ Kciuki za najlepszy dom!!



Może jakieś dobre serce go przygarnie, biedny kotuś... :(
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Czw lip 31, 2008 7:05

Maluszku za dobry domek :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 281 gości