2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 02, 2009 22:36 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

"Podlewanie" mieszkania to nie problem klejnotów Stasia - od roku już ich nie posiada....

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Czw gru 03, 2009 6:18 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Spróbowałabym jeszcze podawać "kalmaid" u mnie jak Rysio wpadł w stres to pomogło, teraz są na karmie "rc calm" ale jak rozumiem to Staszek powinien jeść suchą leczniczą, a łobuziak ma leczenie w głębokim poważaniu i uwielbia to czego mu nawet lubić nie wolno :roll:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie gru 06, 2009 21:16 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Fochy przeszły Staśkowi - na jak długo? - nie wiem. Od kilku dni w domu sucho i bez "wonnych kocich kadzideł" :ryk:

Stasiu dalej się buntuje w sprawie jedzenia urinary, ale jak głód ściśnie, to i to wciska w siebie. Przy jego niechęci do jedzenia tej karmy cierpią Zośka i Kacper, bo ich miski muszą znikać z podłogi, jak tylko od nich odchodzą. W przeciwnym razie Staś wymiecie im wszystko, a oni wolą jadać na raty... :twisted:

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Sob sty 02, 2010 9:21 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Obrazek

Wszystkim życzymy, aby w 2010 roku były same DOBRE dni!!!

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Sob sty 02, 2010 12:08 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Dziękujemy i też życzymy wszelakiego dobra!
Stasinek jak czytam uspokoił się trochę i nie posikuje, mam nadzieję, że ten stan przejdzie w stan trwały!
Pozdrowienia cieplutkie :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt lut 19, 2010 21:21 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Witamy zimowo.

Zmieniłyśmy Stasiowi karmę na mokrą
http://www.zooplus.pl/shop/koty/karmy_specjalistyczne/kattovit/kattovit_karma_mokra/60930
a suchą teraz dostaje tą:
http://www.swiat-zwierzat.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=1697

I jak na razie skończyło się posikiwanie po kątach :mrgreen:

A to kilka fotek Stasinka:
1. duży kot jestem

Obrazek

2. jak siedzę, to też jestem duży

Obrazek

3. nudzę się

Obrazek

4. tak śpię sam lub z Kacprem

Obrazek Obrazek

5. portret odwrotny

Obrazek

6 jestem zaciekawiony, co się dzieje

Obrazek

Ogólnie zdrowotnie jest dalej wszystko OK. Oczy nie wykazują żadnych zmian chorobowych. Stasiu jest wesoły i mam nadzieję, że szczęśliwy w naszym domu.

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Sob lut 20, 2010 6:09 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Cudownie :1luvu: pięknie chłopak wygląda, a portret odwrotny mówi, że jest najszczęśliwszym kotem pod słonkiem, które mam nadzieję będzie nam w końcu świeciło, bo zimy mamy już serdecznie dość.
Kochana ja też myślę o zmianie karmy i zastanawiam się nad boschem, albo orjenem a boscha masz tańszego w krakvecie: http://www.krakvet.pl/bosch-sanabelle-u ... 12908.html
Całuję mocno, dziękuję, że nasze drogi się skrzyżowały. Szczęście Stasia mnie uszczęśliwia. Dziękuję całej twojej rodzinie, wymiziaj futrzane towarzystwo, oczywiście najbardziej "szczupłego" Stasinka :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Sob lut 20, 2010 17:28 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Właśnie Staś został "zmierzony" :mrgreen: jak wylegiwał się na tapczanie. od czubka nosa do końca ogona mierzy... UWAGA!!!... 95 cm. Niezły z niego "maleńtas" :twisted:

Odnośnie karmy - zamawiamy ja w zooplusie, tam gdzie Kitteny, ale nie chciało mi się wyświetlić ze strony sklepu :(

Stasiek zajada się i mokrą i suchą a wieczorem dopycha kurczakiem, dorszem lub mintajem. Nie położy się spać, gdy w brzuchu ma chociaż kawałek wolnego miejsca :mrgreen:

Pozdrawiamy i "byle do wiosny" :piwa:

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Pon mar 29, 2010 13:44 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

No i mamy wiosnę :mrgreen:

U nas pogodnie, słonecznie chociaż chłodnawo :D

A Stasiu ma się dobrze, nawet bardzo dobrze. Z podlewaniem uspokoiło się w miarę (drobne wpadki, gdy Froggy ociąga się z wyczyszczeniem kuwety :evil: ). Zaczyna strajkować z jedzeniem Kittena, bo są tylko dwa smaki. Dostaje więc czasami, tak jak Zosia i Kacper, Bozitę z kartonika.

A teraz kilka fotek:
dla przypomnienia - taki był maluszek :D
Obrazek

a taki malutki jest teraz:

Obrazek

i "jeszcze" zimowe wietrzenie 8)

Obrazek

a taki jest "szczuplutki" :ryk:

Obrazek

A tutaj cała trójca: Zosia, Kacper i Staś:

Obrazek

Wiosenno - świąteczne pozdrowienia dla "czytaczy" :mrgreen:

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Pon mar 29, 2010 15:38 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Cudownie, popłakałam się. Dziękuję z całego serca za miłość jaką u Was drodzy moi znalazł Stasinek :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon mar 29, 2010 17:44 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Jak Go można nie kochać? Jest takim przymilakiem, że wystarczy na niego popatrzeć, a on już na podłodze z brzuchem do góry - głaszcz mnie, głaszcz!!!

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Pon mar 29, 2010 18:33 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Dziękuję, nie mogę się napatrzeć co za cudny kocuro! pomiziaj go od nas i ucałuj w nosek :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto mar 30, 2010 20:30 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Zrobione! :ryk:

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post » Śro mar 31, 2010 5:08 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

Dziękuję :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pt maja 07, 2010 11:53 Re: 2mies. Stasiu w swoim Cudownym Domu w Będzinie!dziękujemy!

U Stasia wszystko w porządku.

Podlewanie podłóg skończyło się (oby na zawsze!).

Stasiu dużo przebywa na balkonie "przypatrując się" wszelkim ruchomym rzeczom. Jednak widzi dość sporo, bo potrafi obserwować łażącą po dachu garażu srokę, biegać za motylem czy muchą!

Oczy nie sprawiają żadnych kłopotów - suche, czyste, błyszczące. Trzecia powieka nie przesuwa się wyżej, więc nic się nie dzieje takiego, aby trzeba było odwiedzać weta. W ubiegłym tygodniu Staś z Kacprem byli na szczepieniu.

Wetka, która widziała go zaraz po przyjeździe do nas, nie mogła uwierzyć, że to ten sam kocurro! Zważyła go i ... Staś waży TYLKO 7,5 kg - moje maleństwo!

A tak się wietrzy na balkonie!
Obrazek

Pozdrawiamy zaglądaczy do stasiowego wątku!

osspdg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1922
Od: Wto sie 05, 2008 9:09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Mhml i 236 gości