Kociątko do oddania - nie to, za to inne. Ech ...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 21, 2003 12:59 Kociątko do oddania - nie to, za to inne. Ech ...

<i>Jest małe kocię do oddania w Warszawie. Biało-czarne, płeć nieznana. Ma 4 dni, do oddania byłby, jak dorośnie, ale jeśli do czwartku nie znajdzie się chętny/a, to kociak zostanie uśpiony :(</i>

23.07 - to już nieaktualne, pani zdecydowała się uśpić, bo było zero odzewu (ja też nie mogłam pomóc - nie działało mi forum :( )

Za to mam kolejnego kota do oddania. Malutki, dopiero zaczyna sam jeść, biało-szary, płeć nieznana. Mieszka w jakichś ruinach gdzieś na Woli. Znalazła go moja koleżanka. Jeśli będę miała czas w weekend, pojadę z nią sprawdzić płeć malucha i zrobić zdjęcia.

24.07 To biało-szare kociątko to kotka. Podobno jej mama też gdzieś się tam plącze :?
Ostatnio edytowano Czw lip 24, 2003 19:22 przez Atka, łącznie edytowano 2 razy
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 21, 2003 13:07

Ludzie powinni byli podjąć decyzję o jego ewentualnym uśpieniu ZANIM się urodził. Zwierzęta uspypia się możlwie NAJSZYBCIEJ, zaraz po urodzeniu. A nie teraz, kiedy kocię już rośnie, a kotka się z nim związała :evil:

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Pon lip 21, 2003 13:09

przepraszam ale po raz kolejny zadziwia mnie ludzka glupota

Mariusz

 
Posty: 371
Od: Nie kwi 20, 2003 18:03
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon lip 21, 2003 13:26

No dobrze, ale co ja poradzę? Kotek jest, dobrze byłoby, gdyby znalazł się dla niego dom.

P.S. Prosiłabym o podwieszenie tematu, niech powisi do tego czwartku, może ktoś ...
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 21, 2003 14:51

płeć może byc jak najbardziej poznana, trzeba się po prostu dobrze przyjrzeć dziewczynka ma "dziurki" bardzo blisko siebie, chłopak oddalone + to że ta druga jest mniej dziurką a bardziej wzgórkiem :oops:

juz u jedno dniowych można to określić
ponadto
FOTKI !!! , koniecznie i mailem po znajomych z prośba o podanie dalej

i jeszcze:
zerknij na wątek "DOM W W-WIE mala od Gragi ma szansę"
kobieta chce kociaka wszystko jedno jakiego, jakbys się z nią umówiła i pokazala jej to maleństwo mogłoby ja za gardo chwycić (kot kotem ale kwestia możłiwości uratowania życia itp), ja juz kogos znalazłam więc ona jest nadal aktualna, jest tam telefon domowy, kobieta jest w domu

uważam, że warto spróbować
kobieta mieszka na Stawki, nie ma samochodu więc zaproponuj cos dla niej dogodnego i ugotuj ją!!! podkreślała, że chce malucha łagodnego (nie dziczka) a takiego to własnie można jej podchodować itd itp

daj znać, czy coś z tego wyszło, czy skorzystałaś

graga

 
Posty: 1138
Od: Wto paź 15, 2002 13:52
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Post » Śro lip 23, 2003 14:27

Nowe wiadomości w pierwszym poście.
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 23, 2003 20:09

Nie rozumiem- mialo byc do czwartku, dzis jest sroda. Ja bym tego kota wziela, choc na troche i znalazla mu dom, jak mozna uspic kilkudniowe kocie, brak mi slow, a to rzadko naprawde sie zdarza:(((
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 542 gości