Skuteczność akcji mailowych

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 19, 2003 14:45 Skuteczność akcji mailowych

Jak oceniacie skuteczność akcji mailowych w przypadku naruszania praw zwierząt? Czy coś udało się w ten sposób osiągnąć? Bo mnie się wydaje, że skuteczność takich działań jest bardzo mała.
Czy macie jakieś pomysły na to, żeby skuteczność mailigu była wyższa?

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Sob lip 19, 2003 18:27

Czarno to widzę :( W dobie zmęczenia użytkownika spamem taka akcja będzie przez większość traktowana jak kolejny spam, niestety. Na pewno pomoże, jeśli wysyłany list będzie porządny - będzie miał wiele mówiący tytuł i nadawcę :!: , będzie przejrzyście napisany, ale nie za duży, itd. itp.

Ale nadal czarno to widzę :(
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 19, 2003 19:15

Czasami adresy email są podawane tak dla picu. W rzeczywistości nikt nadchodzacej poczty tam nie czyta :(

kociamatka

 
Posty: 13328
Od: Śro mar 20, 2002 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 20, 2003 0:03

Dzięki takim akcjom znalazłem już sporo domów dla zwierząt. Ale to przedewszystkim zasługa moich znajomych, znajomych znajomych itp. Moim zdaniem każda akcja tego typu ma jakiś sens jeśli ma tylko pomóc zwierzakom

Grzesio z OOPZ

 
Posty: 170
Od: Wto lip 15, 2003 12:10
Lokalizacja: Radom Wolontariusz tel. 693 102 275

Post » Nie lip 20, 2003 9:40

Myślę, że skuteczność zależy od tego jak skomputeryzowana jest firma bo przecież na allegro wystarczy już jeden mail aby zareagowali. A jak ktoś ma maila dla picu to poprostu nie wie, że dostaje maile i wtedy można zastosować mailing "papierowy" :wink: Prawda jest taka, że jeśli firma się przejmuje to mailing i każda inna metoda działa a jak nie mają skrupułów to nic oprócz prokuratury, policji lub zdecydowanego bojkotu oznaczającego drastyczne zmniejszenie przychodu (tak jak w '92 w przypadku Shella) ich nie ruszy niestety :( Trzeba poprostu próbować. Najważniejsze to promować wzorcowe zachowania, żeby klienci byli uświadomieni co jest ok a co nieetyczne :D

msc

 
Posty: 1078
Od: Nie mar 09, 2003 12:46
Lokalizacja: Londyn




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jowitha, Silverblue i 535 gości