Czy ktoś z Poznania ma "na wydaniu" małą czarną

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 21, 2003 13:51

sytuacja wygląda tak - mała kotka z bb ma 8 tygodni je sama jest wypieszczona wychuchana - jestem w kontakcie z tą dziewczyna od poszukiwań - nawet jestem chętna na dowózkę kotka do Poznania - ale......primo boję się jechać z kociakiem troche:))))) secundo - a co będzie jak sie kotek nie spodoba?????
poradźcie plisssss

kasiap&smok_telesfor

 
Posty: 1217
Od: Pon kwi 28, 2003 21:09
Lokalizacja: bielsko-biała

Post » Pon lip 21, 2003 14:55

Radzilabym umowic sie z Ola dokladnie - czy wezmie ktoregos z poznanskich kociakow, czy poczeka i zdecydowanie wezmie Twoja. Przeciez nie moze byc tak, zebys jechala tylko pokazac kotka! Przy okazji - jak dluga ta podroz? Dochodzi jeszcze ten upal...
Pozdrawiam,M.

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Czw lip 24, 2003 16:55

uffffff właśnie wysiadłam z pociagu po 9 godzinach podrózy i umieram:((( z mauchem bałabym sie jechac chyba .....skrobie teraz maila do zainteresowanej - czy poczeka na Poznaniaka czarnego ?

kasiap&smok_telesfor

 
Posty: 1217
Od: Pon kwi 28, 2003 21:09
Lokalizacja: bielsko-biała

Post » Pt lip 25, 2003 19:18

Dzis tak jak mowilam, potwierdzilo sie, ze kolo mnie sa dwa maluchy czarne. Jedno na pewno umie sie zalatwiac w dolku, w kuwecie zapewne tez po przyuczeniu. Na razie sie bawia, niestety kolo ulicy, bo tam je mama wyprowadza. Wszystkie trzy zywotne, ciekawe swiata. Dzis gonily sie naokolo drzewa. Ten z lekkimi rudosciami ma czubek ogona rudy. Sama nie moge wziac, moim maluchom ciagle jest tak samo zle. Ropka wciaz wycieka z oczek. Moze jednak Ola sie zdecyduje na ktores z tych maluchow. Wtedy nie trzeba by bylo wiezc Waszego tak daleko.
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lip 25, 2003 20:00

kinus miła - ja dostałam od Joli wiadomośc, że Ona na jakiegoś Kocianego z Poznania sie zdecydowała :) nie wiozę więc malucha pociagiem tylko dalej w bb domków szukam:)

kasiap&smok_telesfor

 
Posty: 1217
Od: Pon kwi 28, 2003 21:09
Lokalizacja: bielsko-biała

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Google [Bot] i 479 gości