Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 14, 2010 12:04 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

A co tam slychowac ??? !!! :lol:

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

Post » Śro wrz 15, 2010 10:31 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Indian pisze:A co tam slychowac ??? !!! :lol:

Mam już 17 część wąteczka, a poza tym piszę wierszydełka, są w wątku PP2, zajrzyj :) I niektóre dałam do antologii, mmmrrrrrrau
Inka

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Czw wrz 16, 2010 8:39 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Indian pisze:Okis zajrze :)

Cieszę się saniemowicie :)
Inka

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 27, 2012 16:36 Re:

Indian pisze:Kaprysku napisz tez cos! Jak tam Goferek :)

Miziaki dla Wszystkich !! :)


Indian, no i znowu wpadłam.. "Już" po 3 latach.. Pewnie następny raz to będzie za 5 lat :roll:

A.. dziękujemy, żyjemy sobie w duuuuuuużo większej gromadzie niż kiedy Goferek (zwany też Goofy'im czy Adasiem) dotarł do nas.. Staliśmy się krótko po jego adopcji przystanią dla kociaków Jopop, z większym lub mniejszym natężeniem, nie zawsze zależnym od chęci i potrzeb serca :roll:

Goferek jest kotkiem średniej wielkości, zawsze przymilnym, kocha ludzi, nie lubi obcinania pazurków.. Chłopak stoi na straży i zawsze wita gości pierwszy, jeżeli ktoś przychodzi adoptować kota, to zawsze mamy na niego chętnych, ale oczywiście zbywamy to śmiechem. Któż by się chciał pozbyć z chaty takiego cukierka?

Adaś też zawsze pierwszy syczy na tymczasy, a po kilku dniach pierwszy się z nimi zaprzyjaźnia.. Ot taka nasza domowa trąbeczka :1luvu:

A co u Was? Masz jakieś fotki Biszkopcika?

Pozdrawiamy,
Kaprys, Goofek i reszta kociaków

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 27, 2012 23:03 Re: Re:

Witajcie !
To jakaś telepatia.. bo ja po kilku latach też właśnie dziś zawitałam na forum przeglądając stare posty..
U nas dobrze.. Bisiek (Biszkopcik) ma już 4,5 roku.. jak ten czas leci.. Jest dostojnym kotem.. rzekłabym kawał kota.. :)

Obrazek Obrazek

Serdecznie pozdrawiamy !!! :) i do następnego !!! :)


Kaprys2004 pisze:
Indian pisze:Kaprysku napisz tez cos! Jak tam Goferek :)

Miziaki dla Wszystkich !! :)


Indian, no i znowu wpadłam.. "Już" po 3 latach.. Pewnie następny raz to będzie za 5 lat :roll:

A.. dziękujemy, żyjemy sobie w duuuuuuużo większej gromadzie niż kiedy Goferek (zwany też Goofy'im czy Adasiem) dotarł do nas.. Staliśmy się krótko po jego adopcji przystanią dla kociaków Jopop, z większym lub mniejszym natężeniem, nie zawsze zależnym od chęci i potrzeb serca :roll:

Goferek jest kotkiem średniej wielkości, zawsze przymilnym, kocha ludzi, nie lubi obcinania pazurków.. Chłopak stoi na straży i zawsze wita gości pierwszy, jeżeli ktoś przychodzi adoptować kota, to zawsze mamy na niego chętnych, ale oczywiście zbywamy to śmiechem. Któż by się chciał pozbyć z chaty takiego cukierka?

Adaś też zawsze pierwszy syczy na tymczasy, a po kilku dniach pierwszy się z nimi zaprzyjaźnia.. Ot taka nasza domowa trąbeczka :1luvu:

A co u Was? Masz jakieś fotki Biszkopcika?

Pozdrawiamy,
Kaprys, Goofek i reszta kociaków

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

Post » Sob paź 27, 2012 23:18 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Nawet nie wiesz jak Bisio z Goferkiem są podobni do siebie!!
Muszę załączyć tu jakieś zdjęcie (może w poniedziałek w pracy, gdzie je mam), to zobaczysz :ok:

Dobrej nocy Kochani :1luvu:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 27, 2012 23:23 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Koniecznie wrzuć jakieś fotki!
Dobranocka :)

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

Post » Nie paź 28, 2012 13:09 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

O, Biszkopcik się znalazł, jupi. jupi!
Inka

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 28, 2012 17:58 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Hihi Inuś, tak Bisiu sie znalazl;)a w zasadzie to byl tylko tu nie zagladal..
co u Was ?:)

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

Post » Pon paź 29, 2012 20:21 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Dużo by było do opowiadania, Ciociu. Wydałam już 2 tomiki z wierszydełkami, a resztę to zobacz w moim wątku, tu jest najnowsza część: viewtopic.php?f=1&t=145988&view=unread#unread

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 31, 2012 7:10 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Gratulacje z powodu wydania tomików!!!! a gdzie je można kupić ??? bo my je byśmy chętnie poczytali.. :)

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

Post » Śro paź 31, 2012 18:21 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Indian pisze:Gratulacje z powodu wydania tomików!!!! a gdzie je można kupić ??? bo my je byśmy chętnie poczytali.. :)

Można je zamówić bezpośrednio u mnie, w księgarniach nie uświadczysz :wink:
Wyślę w poniedziałek, chyba że bardzo się zmobilizuję do pójścia na pocztę już w piątek (mam wolny).

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław



[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Seo-Ul-Jef i 258 gości