Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 10, 2012 13:56 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Biszkopciku, jak Ci się spało? Amciu już dziś dostałeś?
Inka

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 10, 2012 16:05 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Ale super watek, zaznaczam co by poczytać dalej :1luvu:
Fajne z Was kotecki wiecie szkraby ? :1luvu:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Sob lis 10, 2012 20:09 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

No i doczytalam. :ok:
Gdzieś w połowie zorientowałam sie że wątek zaczął się w 2008 roku. Myślalam że jest z tego roku. :lol: :roll:
Jakie to niesamowite uczucie obserwować jak kociak z maleńkiego okruszka wyrasta na przystojnego kocurka. I poznać jego historię.
Zawsze zastanawiałm się co moje kociaste a mam ich trzy sztuki myślą. Teraz już wiem co kot sobie myśli. :D

Bisiu kochany co u ciebie słychać? Broisz troche Dużej? Super kociak z ciebie wiesz :1luvu: Przypominasz mi mojego PYSIA.
Taki maleńki był, mieścił sie na jednej ręce. Malenstwo ciągle miałczące. A teraz kocisko wielkie i cieżkie sie zrobiło.
Nikusia Ty kochana koteczko przypominasz mi moją Rysię.
Pierwsza w domu, pełna powaga, spokój i opanowanie.
Rysia jest u nas już rok(od września 2011r)Pysio miesiąc po Rysi pojawił sie u nas w domku. I jest jeszcze KOKO, najmłodsza dziewczynka która jest u nas od września 2012. Ma 3 miesiąca, słodka pingwinka z ADHD :D
Zapomniałam dodać ze RYsia jest szylkretką a Pysio cały biały tylko ogonek czarny i łatka na głowce. Polubiłbyś Bisiu Pysionka, też taki wariatuńcio.

MaryLux, super pisałaś o swoich koteckach. Wiesz że ja sama zaczęłam tak mówić do swoich mluteckich dzieciacków. :1luvu:
A jak sie ośmiałam :ryk: :ryk: :ryk:
Dzięki Dziewczyny za tak wesoły wątek :1luvu: :ok:
Czekam na dalsze losy dzieciaków :1luvu:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin


Post » Nie lis 11, 2012 18:20 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

agusialublin jesoosicku nie wiedziałam że ktoś to jeszcze czyta.. oprócz nas zgromadzonych na wątku.. ;)
Wątek był żywy w 2008r. jak Biś się pojawił u mnie a ja pojawiłam się na forum miaUa ;)
Kiedy Biś trochę urósł, historia zwolniła tempo.. a ja coraz rzadziej pojawiałam się na miau.

Teraz niedawno napisała do mnie Kaprysek2004 i tak po dużej przerwie zobaczyłam co się dzieje na forum i w naszym wątku.. Gdzieś zniknęły wszystkie zdjęcia z dzieciństwa kociaków.. a było ich bardzo dużo.. (w sumie ilustrowały każdą opowieść) ale serwer widać zmienił ustawienia albo cosik i nie ma.. Są tylko te zdjęcia, które wrzuciłam przez inny serwer albo te ostatnie.. Szkoda.. szczególnie, że jakimś cudem fotki także zutylizowały się z mojego kompa..

agusialublin bardzo się cieszę, że przeczytałaś naszą opowieść. Wymiziaj od nas : ode mnie (Dużej), Niki - którą od kilku lat nazywam po prostu Kiciunią i Biśka swoje kociste Rysię i Pysia :)
i zaglądaj tu czasem.. Serdecznie zapraszamy.. Może coś się jeszcze napisze.. W życiu i historii wiele.. Kto wie.. :)

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55



Post » Sob lis 17, 2012 18:06 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Mry mry !! :) troszkę to trwało :)

Jeszcze raz dziękuję MaryLux za tomik z wierszami ! :)
Fajnie się go czyta ! :)
Moje koty też słuchały.. :)))))
buziaki

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

Post » Sob lis 17, 2012 20:20 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Ceść dziewcyny :1luvu:
To ja maleńka Koko , curecka Duzej Agi.
Bo ja bym chciała kolezanki i kolegi zapoznać, wiecie.
Duza mi powiedziła ze Biskopcik to fajny chłopak jest i pewnie moglibysmy się zakolegowac :D
Biskopcik, chces być moim kolegom?
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Nie lis 18, 2012 12:00 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Koko jasne :)
Wrzuc jakas fotke ! :)

Pozdrawiamy z Lodzi ! :)))))))))))

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

Post » Nie lis 18, 2012 14:17 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

Indian pisze:Mry mry !! :) troszkę to trwało :)

Jeszcze raz dziękuję MaryLux za tomik z wierszami ! :)
Fajnie się go czyta ! :)
Moje koty też słuchały.. :)))))
buziaki

Ojejku, naprawdemkem? Cieszem siem saniemowicie :)
Inka

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 18, 2012 14:19 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

agusialublin pisze:Ceść dziewcyny :1luvu:
To ja maleńka Koko , curecka Duzej Agi.
Bo ja bym chciała kolezanki i kolegi zapoznać, wiecie.
Duza mi powiedziła ze Biskopcik to fajny chłopak jest i pewnie moglibysmy się zakolegowac :D
Biskopcik, chces być moim kolegom?

Koko, a dzie Twój wontecek? Twoja Duża obiecywała, a nie dała, sachrajka!
Inka

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 18, 2012 20:44 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

[quote="agusialublin"]Obrazek

Ceść Citecki :1luvu:
to ja Koko jestem. Duza mówi na mnie pingwinek albo duszek.
Na tym zdjeciu oblizywałam sie po smietance, ale dobra mniam :D

Inka, gadałam z moją Duzą w sprawie wontecka i Duza powiedziała ze nie wie cy będzie umiala taki fajny wątecek zrobić jak mają Ciotecki i lubi gadać na Wasych wonteckach to nie gniewaj sie na moją Duzą, dobze? :wink:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Pon lis 19, 2012 20:21 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

agusialublin pisze:
agusialublin pisze:Obrazek

Ceść Citecki :1luvu:
to ja Koko jestem. Duza mówi na mnie pingwinek albo duszek.
Na tym zdjeciu oblizywałam sie po smietance, ale dobra mniam :D

Inka, gadałam z moją Duzą w sprawie wontecka i Duza powiedziała ze nie wie cy będzie umiala taki fajny wątecek zrobić jak mają Ciotecki i lubi gadać na Wasych wonteckach to nie gniewaj sie na moją Duzą, dobze? :wink:

Kokusiu, moja Duża już napisała Twojej, co i jak. I niech to zrobi sypko-sypko-jus!

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 19, 2012 21:36 Re: Bizcocho Blog - czyli opowiesci malego Biszkopta

ooo Koko rzeczywiście podobna do Kici mej !!! :)

Indian

 
Posty: 269
Od: Czw mar 27, 2008 21:55

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Jamessmext, kasiek1510, KevinWaf i 425 gości