od kiedy Promon Vet ? Pomocy !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 28, 2008 8:22

a ja zapomniałam napisać jeszcze o rudym Lefku z mojego podpisu, jest wykastrowany, a w ciągu ostatnich 3 miesiecy przeszedł 3 operacje ( 1 błędna i 2 naprawcze, które odbyły sie w przeciagu tygodnia). I ma się świetnie. Ze wszystkich kotow, które znam, to najsłabiej narkoze zniosła moja Zula-typowy szarak.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*Obrazek

Jeśli nie odbieram, to postaram się jak najszybciej oddzwonić - 695-817-051
Wyprzedaż przeprowadzkowa - viewtopic.php?f=27&t=110041 - ZAPRASZAM!

milenap

 
Posty: 12493
Od: Czw mar 06, 2008 12:35
Lokalizacja: słupsk

Post » Pon cze 02, 2008 13:30

Oj ludzie nie strasz mnie ! :P
Moja Centucha jest typowym szarakiem i chyba bym nie przeżyła jak by coś się jej stało . . 8O
Pogadam poważnie z rodzicami . . .
Może rzeczywiście przemyślą decyzję tej sterylki . . .
Wszystko jest możliwe. ^^

Jagnesss

 
Posty: 25
Od: Wto sie 28, 2007 19:22
Lokalizacja: Sulechów / Lubuskie

Post » Pon cze 02, 2008 13:55

Biorąc pod uwagę tekst w Twoim podpisie, powinno się udać. Powodzenia!
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon cze 29, 2009 10:21

Moja kotka ma 3 lata. Kiedy skonczyla roczek zaczelam podawac jej - z przepisu weterynarza - Promon Vet. Lacznie przez nieco ponad pol roku. Nastepnie odstawilam tabletki, a po pewnym czasie kotka zaszla w ciaze. Urodzila cztery piekne, zdrowe kociaki. Cztery miesiace pozniej znow zaczelam podawac jej tabletki. Planuje sterylizacje, jednak chcialabym, aby - zanim to nastapi - kotka miala jeszcze jeden miot. W zwiazku z tym pytania:
- czy zawsze istnieje ryzyko ropomacicza, nawet, jesli tabletki podaje sie - tak jak ja - z przerwami?
- czy kotka zawsze po zabiegu sterylizacji wraca do pelni zdrowia?
Moj kocur po zabiegu kastracji (wykonanym w poznanskiej klinice, na temat ktorej mam dobre zdanie) przez trzy dni "dochodzil do siebie", wydaje mi sie, ze dosc mocno sie meczyl, jeszcze drugiego dnia po zabiegu krwawil.

Vonkje

 
Posty: 6
Od: Czw wrz 06, 2007 9:33
Lokalizacja: Poznań/ Londyn

Post » Pon cze 29, 2009 10:26

Vonkje pisze:Moja kotka ma 3 lata. Kiedy skonczyla roczek zaczelam podawac jej - z przepisu weterynarza - Promon Vet. Lacznie przez nieco ponad pol roku. Nastepnie odstawilam tabletki, a po pewnym czasie kotka zaszla w ciaze. Urodzila cztery piekne, zdrowe kociaki. Cztery miesiace pozniej znow zaczelam podawac jej tabletki. Planuje sterylizacje, jednak chcialabym, aby - zanim to nastapi - kotka miala jeszcze jeden miot. W zwiazku z tym pytania:
- czy zawsze istnieje ryzyko ropomacicza, nawet, jesli tabletki podaje sie - tak jak ja - z przerwami?
- czy kotka zawsze po zabiegu sterylizacji wraca do pelni zdrowia?


Czemu chcesz jeszcze jeden miot? Co zrobisz z kociakami, które się urodzą? Co się stało z tamtymi czterema kociakami?

Vonkje pisze:Moj kocur po zabiegu kastracji (wykonanym w poznanskiej klinice, na temat ktorej mam dobre zdanie) przez trzy dni "dochodzil do siebie", wydaje mi sie, ze dosc mocno sie meczyl, jeszcze drugiego dnia po zabiegu krwawil.

Po czymś takim zmieniłabym zdanie o tej klinice. Kocury dochodzą do siebie po kilku godzinach ("moje" bawiły się już trzy godziny po kastracji).

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], jowitha, Silverblue i 526 gości