Pakowanie :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Czy Twoj kot 'pomaga' Tobie w pakowaniu? ;)

TAK
24
86%
NIE
3
11%
SPORADYCZNIE
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Post » Wto lip 08, 2003 12:15

Mam przecież :ryk:
W przyzwoitym domu musi być czarny kot :!:

Tylko powinnam przy czarnym pozostać :lol:
Obrazek

Eury

 
Posty: 168
Od: Pon lut 10, 2003 14:58
Lokalizacja: warszawa

Post » Wto lip 08, 2003 12:22

Eury pisze:Tylko że ja lubię w czarnych ciuchach chodzić :evil: :evil: , ale jeszcze bardziej lubie kotuchy......efekt, czasami wyglądam jakbym tarzała się z nimi po podłodze.


Moj brat polozyl kiedys garnitur na swoim lozku :roll: , a ze jest to niekwestionowany rewir Paczusia, koteczek ucial sobie na rzeczonym garniturze drzemke. Mysle, wszyscy wyobrazaja sobie niebanalna radosc mojego brata :twisted: i czas poswiecony na czyszczenie czarnego materialu z jasnej dlugiej siersci :twisted: , grunt ze nigdy wiecej zaden elegancki czarny ubior nie znalazl sie w zasiegu kociej lapy :twisted:

Cieeeekawe czeeemu? :roll: ;) :twisted:

Eury: mam nieprzyzwoity i nie zakocony na czarno dom :( ;)
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto lip 08, 2003 12:27

Eury pisze:Mam przecież :ryk:
W przyzwoitym domu musi być czarny kot :!:


No proszę, to ja mam przyzwoity dom!
A czarny kot przynosi kupę korzyści (jak niektórzy powiadają - z dużą przewagą kupy). Znajomej Zuzka czarna jak smoła jeździ z nią samochodem, leżąc na tylnej półce, patrzy sobie na samochody jadące za nimi i niewielu kierowców odważy się je wyprzedzić! (Powtarzam się, już o tym pisałam, ale nieodmiennie mnie to śmieszy).
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 08, 2003 12:30

Majorka pisze:[Znajomej Zuzka czarna jak smoła jeździ z nią samochodem, leżąc na tylnej półce, patrzy sobie na samochody jadące za nimi i niewielu kierowców odważy się je wyprzedzić! (Powtarzam się, już o tym pisałam, ale nieodmiennie mnie to śmieszy).


Hmmm, dziwne, na mojego niebiessskiego Ssskarba tez tak reaguja, a definitywnie nie jest czarny :twisted:
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto lip 08, 2003 12:41

To rzeczywiście dziwne... Czyżby przesądy dotyczyły wszystkich kotów, nie tylko czarnych? A może po prostu chcą na niego popatrzeć? :wink:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 08, 2003 12:43

:lol: :ryk:
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto lip 08, 2003 12:45

Proszę mi wyjaśnić ciekawe zjawisko:
Kot pcha się do każdej torby na horyzoncie: od mojej torebki po reklamówki, plecaki i to, z czym przyjdą goście.
W zeszłym tygodniu dostala własną.

I olewa ją totalnie.
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Wto lip 08, 2003 12:56

:ryk:

Padme - ja tam nie widze nic ciekawego ;) Mysle, ze gdybys co jakis czas grzebala w torbie koty, umieszczajac tam jakies 'fascynujace' przedmioty codzinnego uzytku, od czasu do czasu wyganiajac lokatorke i dajac do zrozumienia ze torba jak kazda inna - to koteczka bylaby zadowolona ;)
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto lip 08, 2003 13:05

Bo najlepiej smakuje cudze...
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 08, 2003 15:07

Moja Kluska ostatnio uparla sie i uporem maniaka wyciagala bielizne z plecaka mojego brata ktory przyjechal do mnie na wakacje, nie bylo juz na nia zupelnie sily. Mozecie wyobrazic sobie mine mojego brata gdy moja kocia przyciagnela ten woreczek do duzego pokoju pelnego gosci :oops:
Obrazek Obrazek Obrazek

zojka

 
Posty: 1345
Od: Pon lut 24, 2003 14:19
Lokalizacja: W-wa Białołęka

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510, kotcsg i 505 gości