Strona 1 z 1

Maine coon

PostNapisane: Pt cze 13, 2003 22:45
przez Konsti
Nie wiem czy tą rasę się tak pisze, mniejsza o to ;)
widziałam je w gazecie, są bardzo śliczne, czy ktoś mógłby powiedzieć o nich coś więcej ze źródeł, albo własnych doświadczeń?

PostNapisane: Sob cze 14, 2003 2:44
przez Olat
Dragon Lady z naszego forum ma hodowle mainów... :D
Moze napisz do niej na pm? Na pewno Ci chetnie udzieli wszelkich informacji!

PostNapisane: Sob cze 14, 2003 13:13
przez magda gabryś
A w kocich oczach widać łobuzerstwo.Poradzisz sobie?

PostNapisane: Sob cze 14, 2003 14:52
przez Blue
My mamy kotke tej rasy - i mozemy powiedziec tyle ze te koty bardziej przypominaja z charakteru psy niz koty :)
Sa bardzo towarzyskie, zakochane po uszy w opiekunie, okazujace mu milosc i zaufanie na kazdym kroku, wiele jest bardzo gadatliwych :).
Ale nie nadaja sie dla ludzi ktorzy calymi dniami pracuja a kot przez kilkanascie godzin siedzi sam w domu czekajac na powrot wlasciciela. Taki zwierzak po prostu usycha z tesknoty. Kazdy kot usycha, ale MC po prostu potrzebuja do zycia czlowieka. Oczywiscie - jesli kot tej rasy ma kolege kociego z ktorym sie lubi - to znacznie latwiej przychodzi mu czekanie - ale nie moze trwac ono zbyt dlugo bo kot po prostu cierpi.
Gdy ja jestem w domu a moj maz (ktorego ona uwielbia) wraca pozniej niz zwykle z pracy - to Malutka lazi po calym mieszkaniu, skacze po oknach, slucha pod drzwiami i miauczy - przywolujac go..

PostNapisane: Nie cze 15, 2003 21:54
przez Konsti
Nie mogę znaleźć użytkownika dragon lady.

PostNapisane: Nie cze 15, 2003 22:24
przez kinus
dragon_lady1

tak brzmi uzytkownik chyba :)