Niebieskie kulki do sikania ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 07, 2002 10:32 Niebieskie kulki do sikania ?

Bardzo porsze o podanie nazwy tych rewelacyjnych kuleczek, kto je produkuje :?:
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post » Wto maja 07, 2002 11:20

Ja też jestem bardzo ciekawa co to za cudo :wink: Czy jest lepsze od Cat's Best EcoPlus ?
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Wto maja 07, 2002 14:24

No cudo to ponoc dlatego, poniewaz kulki sa niebieskie, a jak sie juz zabrudza to robia sie zolte, wybiera sie tylko qpki :!:
Kulki wchalniaja tak jak papmpersy heh podobno :!:
Nie nadaje sie ponoc do niewykastrowanych kiciakow, bo bardziej smrodza hehe
Odsylam z reszta to postu Cynamonka na temat zamknietej kuwety :!:
"BE NOT INHOSPITABLE TO STRANGERS LEST THEY BE ANGELS IN DISGUISE"

WiMaRa

 
Posty: 22315
Od: Wto kwi 16, 2002 9:14
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post » Wto maja 07, 2002 16:46

Ja też chce cos o tych kulkach wiedzieć :) brzmi ciekawie, ale czy kot tych kulek sobie nie bierze do turlania ??
Obrazek
Obrazek

Qrczak

 
Posty: 102
Od: Pon lut 04, 2002 17:13

Post » Wto maja 07, 2002 17:10

a czy nie przywieraja do kocich łapek tak ze tylko pocieranie łapek o dywan moze łapki uwolnic od zwirku. miałam juz takie cudo w postaci trocin na dywanie (zielono czerowny - wszystko widac, kazdy pyełek)

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Wto maja 07, 2002 22:18

jak siê nazywa to z pamiêci nie powiem, ale zawsze w sklepie wiedz±, jak pytam o przezroczystro - niebieski ¿wirek. z tym turlaniem jest tak: najpierw produkowali kuleczki - cynamon nie u¿ywa³ do zabawy, ale kot mojej przyjació³ki jak najbardziej. ale poniewa¿ te okr±g³e te¿ mia³y tak± wadê ¿e bardzo "wychodzi³y" z kuwety i rozlatywa³y siê koncertowo po pod³odze, to zmienili na ¿wirek. ¿wirkiem kiepsko siê bawiæ i nie tocfzy siê po pod³odze. jest super. a z tym przylepianiem siê do pod³ogi jest tak- je¶li kot bêdzie mieæ bardzo mokre ³apy /prosto z wody/ to siê przylepi±, ale mi siê to nie zdarzy³o - a ¿e siê przylepiaj± wiem z moich r±k. s± naprawdê ¶wietne, spróbujcie koniecznie. :wink:

cynamon

 
Posty: 199
Od: Śro lut 06, 2002 23:14

Post » Śro maja 08, 2002 21:13

Jeśli mówimy o tym samym, to żwirek nazywa się Fresh'n'Easy, sprowadzany z Niemiec (firma Trixie). Jedna torba, 3.8 l, starczyła mi przy jednej kici na 3 tygodnie. Pewnie zgodnie z instrukcją starczyłaby na 4, ale wyglądało to nie teges, bo duża część białych kawałków zżółkła. Rzeczywiście nic nie było czuć. Gdzie się to wszystko mokre podziewało 8O ? Aha, kosztowało jakieś 24 zet. Pewnie w Niemczech dużo mniej :roll:

Kesi

Avatar użytkownika
 
Posty: 10195
Od: Wto lut 12, 2002 17:36
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 520 gości