czysty kot zaczal brudzic

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 27, 2003 14:49

A sikała na boki? Mara - odpukać - nie sika...
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Wto maja 27, 2003 14:52

Padme pisze:A sikała na boki? Mara - odpukać - nie sika...


8O Czy mogę prosić o bliższe szczegóły - jak to na boki - na oba boki równocześnie?
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 27, 2003 14:52

Ja wiem, ze to jest powazny probelm z tym sikaniem, ale po prostu sie poplakalam ze smiechu. Dobrze, gdyby tylko sikala na boki, a nie robila boki :) fajnie jest czytac o ko - corkach :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto maja 27, 2003 14:53

I wiem, ze mnie to tez czeka i to podwojnie :) ale i tak sie smieje :lol:
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto maja 27, 2003 14:54

Chodzi mi o takie sikanie, jak ludzie chodzą "na boki" to znaczy, nie w miejscu do tego przeznaczonym. :lol: :lol: :lol: :lol:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Wto maja 27, 2003 14:56

Ludzie siusiac chyba nie chodza na boki :lol: raczej hm...co innego wtedy chyba robia :?
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto maja 27, 2003 14:56

Dzieki za tyle odpowiedzi:-))

o tym ze ma miec na jesien mowila mi jej wlascicielka .. zna sie na tej rasie ( maine coon ). Nie wiem czy tak bedzie. byc moze i to ruja z tym ze wlasnie nie widze innych oznak .. a wlasciwie jest inaczej niz mi mowili.. chowa sie glownie na balkonie i nie chce z nami sie bawic.. jest dzika.. no coz.. zatosuje tym czasem sprawe tak ze zamkne ten pokoj ktory sobie upodobala na zalatwianie tych spraw... ( kuwete ma w innym miejscu wiec moze wroci do niej tak jak to robila grzecznie wczesniej.. co Wy o tym myslicie?

Asik

 
Posty: 17
Od: Pt mar 21, 2003 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 27, 2003 14:56

Moja mutantka dwa razy siknęła na łóżko oraz zaczęła 'spryskiwac' niektore meble i torbe TZ-a. I tym soboe przechlapała (przepryskała? przesikała?), tak by jeszcze pochodziła parę tygodni....
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]

lady_in_blue

 
Posty: 6164
Od: Pon kwi 22, 2002 10:35
Lokalizacja: Wola

Post » Wto maja 27, 2003 14:58

:-)) zdaje sobie sprawe ze to jest smieszne- to sikanie na boki... :-)) ale mojego brata to nie bardzo bawi bo wlasnie jako te boki Mala wybrala sobie jego lozko... :-)

Asik

 
Posty: 17
Od: Pt mar 21, 2003 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 27, 2003 14:59

No wiec jak mówie - jak BluMka sobie wybrała "boki", to szybciutko poszła pod nóż. Kolejnym krokiem (albo moze wczesniejszym) byłoby zbadanie moczu. Bo może coś tu jest nie w porządku.
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]

lady_in_blue

 
Posty: 6164
Od: Pon kwi 22, 2002 10:35
Lokalizacja: Wola

Post » Wto maja 27, 2003 15:00

Majorka pisze:
Padme pisze:A sikała na boki? Mara - odpukać - nie sika...


8O Czy mogę prosić o bliższe szczegóły - jak to na boki - na oba boki równocześnie?


O Bosz, prawie spadłam z krzesła na wizję.... :lol:

myszka

 
Posty: 3120
Od: Pt sie 09, 2002 13:45

Post » Wto maja 27, 2003 15:02

W przypadku MCO właśnie to bym radziła. Marunia jest dachowcem, to nie to samo. Jeśli właścicielka tak twierdziła, może coś w tym być. Zrób jej badania na mocz. To chowanie się mnie niepokoi - koty się tak zachowują, jak chcą mieć spokój, a zwykle chcą mieć spokój, kiedy je coś boli.
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Wto maja 27, 2003 15:10

... dzieki za pomoc.. po tej chorobie ( miala duzy ropien na zebrach ) zrobila sie innym kotem i to mnie martwi... przejde sie z nia na badania...

Asik

 
Posty: 17
Od: Pt mar 21, 2003 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 27, 2003 15:29

Padme pisze:Chodzi mi o takie sikanie, jak ludzie chodzą "na boki" to znaczy, nie w miejscu do tego przeznaczonym. :lol: :lol: :lol: :lol:

No patrzcie państwo, a ja już myślałam że mówimy o wężu do polewania trawnika! To mi przypomina pewną historię - kiedyś na Nowym Swiecie w W-wie nie było wielu knajpek, a co za tym idzie (a przynajmniej powinno), WC-ików. Jedna pani spotrzebiona zeszła do piwnicy jednego z domów i postanowiła tam siknąć. Ale nie zdążyła bo ktoś ją w ciemnościach poklepał po gołej pupie. Okazało się, że zmęczony pijaczek w tym właśnie miejscu postanowił się zdrzemnąć, ale nie zdzierżył takiego widoku!!! No, uciekała tak szybko, jak było to oczywiście możliwe w tym stanie niekompletnego ubrania...
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 27, 2003 17:46 Re: czysty kot zaczal brudzic

Asik pisze:Mam kota ktory bedac u mnie od ponad pol roku nie brudzil w domu... od kilku dni cos sie zmienilo bo zaczal wlasnie rozrabiac:-(... i to w jednym pokoju z trzech.. wybral sobie jedno miejsce i tam zalatwia brudne sprawy. Zastanawiam sie co moze byc przyczyna.. moze choroba i dosc spora ilosc zastrzykow ktora bral??... zrobil sie bardziej dziki.. nie przychodzi juz do nas tak chetnie jak kiedys.. Ja z mezem jezdzilam z nim po lekarzach wiec moze to nam pamieta i stracil zaufanie?.. jak go uczyc od nowa czystosci..? ma w tej chwili ok 8 miesiecy..
Asik


Skoro to kotka to jaki problem pisac z zenskimi koncowkami?
"mam kotke... nie brudzila... zaczela wlasnie rozrabiac... wybrala... brala...zrobila sie...jezdzilam z nia...stracila...jak ja uczyc..." I od razu latwiej zgadnac plec :P .
I podpisuje sie pod reszta - dojrzewa, wiec sterylizacja ja pewnie czeka...
Zdjęcia kotów, z wystaw kotów i nie tylko... :arrow: http://vitez.pl

vitez

 
Posty: 2914
Od: Wto mar 04, 2003 10:44
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 476 gości