dlaczego koty uzalezniaja? ;-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

czy jestes kocim 'kolekcjonerem'?

ja? nieeee!
15
23%
no dobra. troche jestem.
29
45%
kotow nigdy nie za duzo!
21
32%
 
Liczba głosów : 65

Post » Pon maja 19, 2003 18:34

No to ja uznałam, że chodzi o wewnętrzną potrzebę, a nie realne możliwości.

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 19, 2003 19:47

PumaIM pisze:No to ja uznałam, że chodzi o wewnętrzną potrzebę, a nie realne możliwości.

rzeczywiscie chodzilo mi o stan ducha, a nie stan faktyczny :wink:
Obrazek Obrazek

migaja

 
Posty: 12414
Od: Pon maja 06, 2002 15:54
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Śro maja 21, 2003 21:00

ja odp2. Choc mnie sie nie udalo dokocic. Mam 1 kota i 1 psa i.. chcialabym miec zawsze warunki na taki uklad, lub na 2 koty i psa. Lub na2 koty i 2 psy... heheee....itd Warunki dla psów sa oczywiscie bardziej hmm rozbudowane, niz dla kotow. (tereny zielone wokol, czas na regularne spacery itd pod tym wzgledem koty sa cudowne dla zapracowanych i mieszkaniowo bardziej ograniczonych ;))
dlaczego uzalezniaja? przez roznorodnosc charakterów i wyglądu. Po prostu. Chcemy miec takiego, bo takiego jeszcze nie mielismy, albo bo wlasnie mielismy, a takich jest przeciez malo itd.
np: użeramy sie od 9 lat z francą Maszą, aż "nagle" zlapalam sie na tym, ze.. mnie sie ten jej upierdliwy charakter bull-kota podoba! pomyslec tylko!.. podoba mi sie, ze nie jest tak latwo zaskarbic sobie jej wzgledy, ze obca osoba nie moze jej poglaskac, ze kota broni psa, albo nas...
Tak samo podobalo mi sie, ze moja poprzednia kotka byla najlagodniejszym, najslodszym, najbardziej wyluzowanym kotem swiata. Jestem pewna, ze tak samo podobalby mi sie zupelnie inny charakter, nie mowiac o wygladzie ;) sa wyjatkowe. wyyyjątkowe hihi

Masza

 
Posty: 364
Od: Pt lut 28, 2003 0:26
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 21, 2003 22:21

ja? nieeeeeeeeeeeee-odp.1
a koty uzależniają, bo nawet ten, co łaskawie godzi się na 1 kociamberka i to z łaski kocha go potem na zabój( vide mój TZ)
Obrazek

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto lip 08, 2003 14:02

Co prawda nie wiem dlaczego koty uzależniają, ale podam taki przykład: niedawno trzęsłam się przez egzaminem i obroną pracy i jedyne, co mi przychodziło do głowy gdy tak stałam pod drzwiami to "no koty moje, trzymajcie za mnie łapki". O niczym innym nie byłam w stanie myśleć. Czy to typowe? No i egzamin i obrona bdb. Znaczy działa!
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 08, 2003 18:29

Majorka pisze:No i egzamin i obrona bdb. Znaczy działa!

GRATULACJE!!!
na pewno dziala :D
Obrazek Obrazek

migaja

 
Posty: 12414
Od: Pon maja 06, 2002 15:54
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510, LimLim, Marmotka i 506 gości