Zagubiony Radek, czyli czas płynie zbyt szybko

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 29, 2020 22:50 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Koncert na wiele

Pozdrawiamy jesiennie :)

Rambuś:

Obrazek

a tu w ulubionej miejscówce do spania, trochę jak z horroru ;)

Obrazek

Lejka

Obrazek

Dziś biedulka miała bliskie spotkanie ze stomatologiem i wyszła uboższa do 2kg kamienia i 3 zęby

Obrazek

Małgorzata

Obrazek

Obrazek

Radek

Obrazek

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 29, 2020 22:52 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Koncert na wiele

Kociska śliczne :)

Nie chcę być niedelikatna, ale Małgorzacie przydałoby się schudnąć... :(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10685
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto wrz 29, 2020 22:58 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Koncert na wiele

Ursus

Obrazek

i na swoim ulubionym łóżku ;)

Obrazek

Rysiek

Obrazek

Obrazek

Zbiorcze <3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Psice <3

Obrazek i Obrazek

Tymczasiątka - Kulka i Lilka

Obrazek

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 29, 2020 23:00 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Koncert na wiele

Stomachari pisze:Kociska śliczne :)

Nie chcę być niedelikatna, ale Małgorzacie przydałoby się schudnąć... :(



Im wszystkim by się przydało. Już nie wiem co więcej robić. Jedzą dwa razy dziennie, na noc żarcie zabierane, ruch jest. Megi nie jest mięsa jeść, samo suche. Z Chłopakami trochę lepiej...
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 30, 2020 1:48 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Koncert na wiele

Madie pisze:
Stomachari pisze:Kociska śliczne :)

Nie chcę być niedelikatna, ale Małgorzacie przydałoby się schudnąć... :(



Im wszystkim by się przydało. Już nie wiem co więcej robić. Jedzą dwa razy dziennie, na noc żarcie zabierane, ruch jest. Megi nie jest mięsa jeść, samo suche. Z Chłopakami trochę lepiej...

Oj tam, zaraz schudnąć. Małgosia na innych zdjęciach wygląda ok, tylko na tym jednym źle się ułożyła :D
Śliczny masz zwierzyniec :1luvu: Rambusek w ulubionej miejscówce rzeczywiście trochę jak z horroru :strach:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 30, 2020 4:57 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Koncert na wiele

Madie pisze:
Stomachari pisze:Kociska śliczne :)

Nie chcę być niedelikatna, ale Małgorzacie przydałoby się schudnąć... :(



Im wszystkim by się przydało. Już nie wiem co więcej robić. Jedzą dwa razy dziennie, na noc żarcie zabierane, ruch jest. Megi nie jest mięsa jeść, samo suche. Z Chłopakami trochę lepiej...


a może właśnie za rzadko? może lepiej częściej, a mniej, bardziej zgodnie z fizjologią kocią no i wskazaniami dla ludzi 5 małych dziennie ;)?
Przy okazji- moje jedzą częściej, 3-4 razy dziennie, posiłki wysokomięsne, okresowo próby barefowania, żeby schudły i...wszystkim mniej lub więcej przydałoby się schudnąć. Więc taka rada teoretyka, co w praktyce nie potrafi zastosowac ;)

fajne masz stadko :) Liczne psiokocie :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon paź 19, 2020 10:31 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Koncert na wiele

Ech, mam problem. Rysiek który ostatnio miał masakryczne kłopoty z pęcherzem, w tym dwa cewnikowania w ciągu tygodnia, zdawało się że po lekach wychodzi na prostą.
Zaczął normalnie sikać do kuwety, być bardziej aktywny, ale dziś stało się coś czego nie potrafię zrozumieć. W nocy obudził mnie ciepły strumień na stopie, obudziłam się natychmiastowo i zauważyłam, że leżący w łóżku Rysiek na mnie sika, ale przez sen. Normalnie spał i był wyciek. Nie jako superdużo ale jednak.

On teraz bierze leki co prawda przeciwzapalna i neurologiczne działające na pęcherz ale to mnie bardzo niepokoi. po 14 będzie jego wetka i mam zamiar zadzwonić ale ktoś się spotkał z taką sytuacją?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 19, 2020 11:59 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Sikanie przez sen

Moja piesa miała bakterie w pęcherzu. Jedynym objawem był brzydki zapach moczu. Na podstawie antybiogramu dostała enrofloksacynę. Od kuracji ma kłopoty z trzymaniem moczu. Co kilka dni zwieracze jej puszczają. Jest przytomna a mocz po kropelce z niej ciurka, aż robi się plama.
Teoretycznie enrofloksacyna nie ma prawa spowodować nietrzymania moczu. Ale zbieżność w czasie jest wyraźna. Jeśli psu nie przejdzie, będziemy z wet diagnozować.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10685
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon paź 19, 2020 22:13 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Sikanie przez sen

Już wszystko wiemy, to kwestia tych leków neurologicznych. Mamy odstawić i ma być dobrze.

Poniżej zdjęcia nasze tymczaski - Kulki ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 19, 2020 23:22 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Sikanie przez sen

Madie pisze:Już wszystko wiemy, to kwestia tych leków neurologicznych. Mamy odstawić i ma być dobrze.

Poniżej zdjęcia nasze tymczaski - Kulki ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oby bylo lepiej!
Tymczasik cudny :201461 :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 19, 2020 23:24 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Sikanie przez sen

Dziękujemy !! :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 30, 2020 11:38 Re: Już nie Saturn, ale jest kosmicznie || Sikanie przez sen

Z Rysiem dużo lepiej (odpukać) ale pojawił nam się kłopot z Rambo...

Cholernik od tygodnia znaczy. Zalał mi buty ( zasmrodził) i nie dało nic pranie, olał drzwi wejściowe, przed sekundą nasikał koło mnie na ścianę w kuchni. Pomóżcie proszę. Już nie wiem co zrobić. Ma obróżkę, w kontakcie feromony, bierze psychotropy przebadany od krwi po usg, robaki itd, i tylko dostaje suple na wątrobę, bo ma parametry delikatnie podwyższone. W domu po staremu, a ten leje...Ręce mi opadają.

Nikt na niego nie krzyczy, nic m nikt nie robi, w domu 6 kuwet z róznymi rodzajami żwirku.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 30, 2020 11:41 Re: Jest kosmicznie || Duży problem ze znaczeniem przez Ramb

Są koty,które powinny być jedynakami. I nic tego nie zmieni :roll:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 30, 2020 11:43 Re: Jest kosmicznie || Duży problem ze znaczeniem przez Ramb

tabo10 pisze:Są koty,które powinny być jedynakami. I nic tego nie zmieni :roll:


Tylko że on serio kocha większość innych kotów. Spi z nimi, bawi się, liże, pomaga, ma jakies wonty tylko do Lei. Psa (Sadzę) kocha ponad życie. Będzie ciężko znaleźć dom kotu który nie widzi, sika i ma kłopot z łapą...To ostateczność.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 30, 2020 11:45 Re: Jest kosmicznie || Duży problem ze znaczeniem przez Ramb

Jeden kot intruz spokojnie wystarcza,by kot znaczył behawioralnie.
U mnie wszystkie koty kochają psa,a większość z nich siebie (to znaczy swój gatunek-koty) nawzajem leje :roll:

Nie wiem jakie psychotropy Rambo bierze.
Wkleję co pisałam kiedyś na wątku o podobnej tematyce,może się Wam przyda:

Trochę zmniejsza napięcie olejek CBD 2%
https://biokonopia.pl/dla-zwierzat/267- ... bapet.html

Przekleję odp.jaką dostałam od weta (dr Gójskiej) w sprawie szczacza:

"Olejek 2% 2xdz 1 kropla.
Trzeba też zbadać mocz i zrobić usg pęcherza.
Można podać też albo Cystaid albo Synoquin, oba zawierają glukozaminę, która zmniejsza reaktywność ściany pęcherza.
Jeśli nie pomoże to trzeba zastanowić się nad Seronilem."
Ostatnio edytowano Pt paź 30, 2020 11:46 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 504 gości