Sterylizować, czy dopuścić?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 03, 2003 9:33

vitez pisze:
Candy: Vitezz a nie Viteź . Prosze nie pisac blednie mojego nicka, umiem uzywac polskich liter i gdybym mial nick z polska litera to bym go tak pisal


Ekhm, ekhm... Nie czepiając się: Ty w ogóle nie używasz polskich znaków, więc nie dziwię sie, że można nazwać Cię viteź :P
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Wto cze 03, 2003 9:38

Tak, zostałam na PW przeproszona przez Viteza.

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto cze 03, 2003 9:42

Żaden polski wyraz, zawierający typowe dla nas znaki diakrytyczne, chyba nie zaczyna się na "v". :lol:

ana

 
Posty: 23811
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Wto cze 03, 2003 9:54

Keskese pisze:Tak, zostałam na PW przeproszona przez Viteza.


Szkoda, że nie zrobił tego publicznie - w tym wątku - przynajmniej nie pozostawiłby po sobie takiego niesmaku. No, ale nie każdy ma tyle odwagi cywilnej, by publicznie przyznać się do błędu.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 03, 2003 10:02

Sluchajcie...niektorzy do konca zycia zostaja dziecmi. Jak sobie to czlowiek uswiadomi, to wyjasnia sie wszystko. Zostawcie wiec viteza w spokoju....po co sie draznic? najwazniejsze i tak sa koty.

Keskese :)
z tego co wiem, to rejestracja w zwiazku i licencja jest potrzebna. Jezeli jestes w PZF, to licencje masz chyba z automatu po ocenie weta, ale sprawdze to jeszcze w regulaminie.
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 03, 2003 13:15

I to są właśnie forumowicze. Wystarczy jeden wyraz źle napisany aby wywiązała sie wojna na słowa. Ile wy macie lat?
agade

aga de

 
Posty: 47
Od: Śro kwi 30, 2003 14:38

Post » Wto cze 03, 2003 13:16

kinus pisze:Keskese :)
z tego co wiem, to rejestracja w zwiazku i licencja jest potrzebna. Jezeli jestes w PZF, to licencje masz chyba z automatu po ocenie weta, ale sprawdze to jeszcze w regulaminie.


Kinus, to ja pytalam :D Bo az zwatpilam, serio... szanowna autorka postu jakos nie napisala, ze nalezy do ktoregos ze zwiazkow tylko odgornie zalozyla ze z rodowodowych ot tak rodzicow kociaki tez beda mialy prawo do rodowodu :roll: wiec sie nie dogadalismy.
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto cze 03, 2003 13:19

:lol: :lol: :lol:

aga:)
zle odbierasz slowa....a tak szczerze czasem o to samo mialabym ochote Cie zapytac....
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 03, 2003 13:21

aga de pisze:I to są właśnie forumowicze.


Tak. Czyzby cos nie pasowalo?

aga de pisze:Wystarczy jeden wyraz źle napisany aby wywiązała sie wojna na słowa.


To nazywasz wojna na slowa? Moze w najwyzszym guscie to nie bylo, ale na pewno to tez nie wojna. Byla to wymiana zdan na temat nickow i nie widze w tym nic dziwnego. Potraktowalas to jakby lala sie tu krew albo ktos poczul sie nie wiem jak obrazony :roll:
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto cze 03, 2003 13:22

aga de pisze:I to są właśnie forumowicze. Wystarczy jeden wyraz źle napisany aby wywiązała sie wojna na słowa. Ile wy macie lat?


Droga Ago de, to akurat mozesz łatwo sprawdzić, bo był stosowny wątek.
Nie wiem tylko czemu przejmujesz się nasyzmi wypowiedziami, skoro tak Ci sie to forum nie podoba i masz nas za dzieci z piaskowinicy?

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 03, 2003 13:24

Oberhexe pisze:Nie wiem tylko czemu przejmujesz się nasyzmi wypowiedziami, skoro tak Ci sie to forum nie podoba i masz nas za dzieci z piaskowinicy?


Oberhexe, swoj do swego ;) z tym ze teraz aga sie pomylila... :roll:
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto cze 03, 2003 13:26

Tak sobie czytam i sie dziwie. :?
Pamietam te dyskusję z czasu, gdy ona sie odbyła.
Teraz- z zaskoczeniem zauważam, ze koleżanka Aga de przywróciła watek nie po to, zeby napisać coś nowego, nakreślić wnioski do jakich doszła, czy rozwiązania, na które się zdecydowała.
Watek został przywrócony wyłącznie po to, by rozdmuchać przygasłe emocje i powrcić do zapomnianych pretensji. Pytam się Ago de- grzecznie- PO CO?
W jakim celu wlasciwie odświezyłaś ten wątek, bo z Twoich wypowiedzi niejak to nie wynika :?

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39246
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto cze 03, 2003 13:28

...czyzby po to, aby pokazac, jacy to jestesmy straszni toczac te strrraszne wojny na slowa o jakas glupia literowke, wkladajac ci w usta jakies slowa i wyciagajac stosowne wnioski z twoich tekstow? Arghh :?
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto cze 03, 2003 13:30

O nie, powiem to delikatnie- czuje się urażona. Aga to CZEGO TY OCZEKUJESZ??? Że Ci ktoś napisze, dobrze robisz dobrze, a teraz mnie za to pogłaszcz?? Wiesz co , jesteś walnięta i to ostro !!! Pytasz się o wiek. A coż to ma niby określić. Naszą dorosłość?? Czy czasem dzieci - za jakie nas uważasz0 nie są bardziej roządne od niejednego "dorosłego". Najlepiej skończ wypisywać te obrażające bzudry.
Każdy Ci napisał co o tym sądzi. Jeżeli nie wiesz to od tego jest forum , pytać i dostawać odpowiedzi. Jeżeli nie zgadzają się one z Twoją - już chyba podjetą decyzją - to trudno, tu nie chodzi o to aby wchodzić sobie do tyłka :evil:

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 03, 2003 13:33

Basiu, chyba niepotrzebnie sie unosisz... Odnoszę dojmujące wrażenie, ze o to właśnie Adze de chodziło, o rozdmuchanie emocji, jak napisała Olat.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Zeeni i 500 gości