KROPKA-jestem dobrej mysli

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 22, 2003 17:50

po 15 dnia dzisiejszego zadzwonil do mnei dr piotr z pytaniem czy mam jeszcze mala kotke na wydanie...odparlam( patrzac morderczo na bociana ) ze tak mam.dostalam namiar na pewna pania z poznania ktora szuka kiciawki.zadzwonilam odrazu umowilam sie na dzisiaj po 20.pani zdeklarowala sie przyjechac po kropke.ciekawe czy cos z tego wyjdzie.nie wiem czy ta pani miala jzu zwierzaki ale doktor mowil ze jak do niego dzwonila to dosc konkretne pytania zadawala i jak dla niego to mozna zalozyc ze ta pani zna sie na kotach. oj co to bedzie co to bedzie...normalne mi smutno a powinnam sie cieszyc...niedobry bocian..nie dal sie przekonac.no ale lepszy dom..niz podworko.dam znac co i jak pozniej.

a ja sie tak bardzo przyzwyczailam :(
Obrazek
"Nawet najmniejszy kot jest arcydzielem"Leonardo da Vincimoje koty

ipsi

 
Posty: 4309
Od: Pon sty 27, 2003 0:06
Lokalizacja: okolice mikołajek pomorskich

Post » Czw maja 22, 2003 17:52

Więc złapaliście się... zobaczymy 8)

Wiem, że smutno...

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 22, 2003 18:40

Na pewno bedziesz mogla ja odwiedzac....glowa do gory, fajnie, ze maluszka bedzie miala fajna pania. Trzymam kciuki, zeby sie udalo. Szkoda, ze ja nie moglam malej wziac :( ale niestety, czasem rodzina dyktuje warunki..zwlaszcza jak sie ma kociami opiekowac w czasie mojego wyjazdu :(
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 22, 2003 21:09

Oj, oj, oj, oj... Biedna maleńka Kropka, biedny tatuś-Choć i koleżanka Żaba, biedna i Ty, Ipsi... Pewnie już po wszystkim. Mam nadzieję, że Bocian był przy tym i patrzył na to rozdzierające rozstanie :evil: .

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 22, 2003 21:31

Ipsi, daj znac jak poszlo :?:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Czw maja 22, 2003 21:54

no i co..i nei mam juz kropki. :cry: jest mi tak zle ze szkoda gadac..a nowe panie kropki sa milymi dziewczynami jak na moje oko wiek kolo szkoly sredniej ( nie pytalam nawet o to bylam tak zestresowana- a pozatym wolalam opowiedziecim o kropce) kropcia bedzie mieszkac w bloku na pierwszym pietrze tu w poznaniu.
dostala w wyprawce resztke jedzenia i piasek...przed wyjsciem napila sie mleka ...i poszla spac do koszyka...uhh
a bocian...poszedl sobie do drugiego pokoju...i wcale mu nei jest przkro, a ja bucze pierwszy raz od bardzo dawna...chyba nei nadaje sie na odchowywanie jakich kolwiek zwierzatek...takie pozniejsze oddawanie to jest do kitu...
wymienilam sie adresami emilowymi z dziewczynami..jakby co to mam ich domowy numer..
a mialy jzu z tego co zrozumialam dwa koty.mam nadzieje ze kropce bedzie dobrze ....
Obrazek
"Nawet najmniejszy kot jest arcydzielem"Leonardo da Vincimoje koty

ipsi

 
Posty: 4309
Od: Pon sty 27, 2003 0:06
Lokalizacja: okolice mikołajek pomorskich

Post » Czw maja 22, 2003 21:58

Bedzie na pewno. A jak chcesz sie czasem pobawic z malymi kociambrami, to zapraszam do mnie :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 22, 2003 22:02

niedobry bocian! ipsi strasznie mi przykro :( . caly czas liczylam na to, ze bocian sie zlamie i kropka zostanie z wami.
Obrazek Obrazek

migaja

 
Posty: 12414
Od: Pon maja 06, 2002 15:54
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Czw maja 22, 2003 22:04

Wiesz, może jednak Bocianowi też jest przykro, dlatego tak czmychnął do drugiego pokoju... tylko że się za nic do tego nie przyzna. Uch, ci faceci :roll: .

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 22, 2003 22:13

tu nawet nie chodzi o zabawe z malymi kociakami..poprostu zabardzo sie przywiazuje...juz takie glupie ze mnie stworzenie..
ciekawa jestem czy duze koty odczuja brak kurupelka...
Obrazek
"Nawet najmniejszy kot jest arcydzielem"Leonardo da Vincimoje koty

ipsi

 
Posty: 4309
Od: Pon sty 27, 2003 0:06
Lokalizacja: okolice mikołajek pomorskich

Post » Czw maja 22, 2003 23:40

Dobrze, że Kropeczka znalazła domek.

Ipsi, pomyśl jakbyś się czuła wiedząc, że jest kotkiem podwórkowym a tak ma cieplusi domek :)
Obrazek
__________
One czekają ...

Janka

 
Posty: 2750
Od: Nie gru 01, 2002 1:49
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 22, 2003 23:48

zadreczylabym przyszlych tesciow :? i czekalabym na telefon kiedy kot mial spotkanie z ulica :? prawda jest taka ze mieszkajac w bloku kot jest bezpieczniejszy..ja spokojniejsza...
choc mi smutno, bo tak bardzo chcialam aby kropka byla z nami jzu na zawsze...tylko pewne przeszkody w domu tez mialam :roll: nie ma tego zlego co by na dobre nei wyszlo!i wszystko co sie dzieje ma jakis sens...moze pisany jest mi inny kot.
staram sie podniesc uszy do gory...bede czekac niecierpliwie na wiesci o kropce.mam nadzieje ze dziewczyny odpisza na emila
Obrazek
"Nawet najmniejszy kot jest arcydzielem"Leonardo da Vincimoje koty

ipsi

 
Posty: 4309
Od: Pon sty 27, 2003 0:06
Lokalizacja: okolice mikołajek pomorskich

Post » Pt maja 23, 2003 0:11

Napewno będzie bardzo szczęśliwa :spin2:

ale przyznam, że siedzę teraz i chlipię :placz:
i z żalu, że nie mogła zostać u Was i ze szczęścia, że ma ciepły domek

Wszystko będzie dobrze :D

dorota

drotka

 
Posty: 1802
Od: Wto kwi 22, 2003 11:49
Lokalizacja: Warszawa Kabaty

Post » Pt maja 23, 2003 7:52

Cieszę się, że kropeczka znalazła domek :D

Powiedz tylko - czy pytałas co stało się z wcześniejszymi kociakami? Bo trochę mnie to martwi...
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Pt maja 23, 2003 8:21

Katy pisze:Cieszę się, że kropeczka znalazła domek :D

Powiedz tylko - czy pytałas co stało się z wcześniejszymi kociakami? Bo trochę mnie to martwi...


Mnie też ...
Obrazek
__________
One czekają ...

Janka

 
Posty: 2750
Od: Nie gru 01, 2002 1:49
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Zeeni i 481 gości