Ale sie wkurzylam!!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 15, 2007 20:46

Uwielbiam takich ludzi , ktorzy bawią sie w kulturalne dyskusje i pouczaja innych , kiedy kot zdycha z głodu lub tak jak mój został skopany przez kogoś mającego innego zdanie.

W ramach selekcji może chcesz ,żeby Ciebie ktoś skopał na ulicy?
Też to byłaby naturalna selekcja skoro okazałbyś się słabszy? :ryk:
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro sie 15, 2007 20:46

redpek,nie będę się zniżać do twojego poziomu,jezeli widzisz w miom komentarzu cos chamskiego to masz chłopcze jakis problem ze zrozumieniem tego co czytasz
Obrazek
24.05.2011 [*]

Tess 1610

 
Posty: 760
Od: Nie mar 19, 2006 1:19
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 15, 2007 20:48

:strach: rany..
ale Wam się dyskutować z trollem.. :roll:

EDIT: może to Yak wrócił.. :evil:
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28885
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Śro sie 15, 2007 20:52

nie chce nam sie! to by było na tyle! :D
Obrazek
24.05.2011 [*]

Tess 1610

 
Posty: 760
Od: Nie mar 19, 2006 1:19
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 15, 2007 20:54

Tak tylko.
Wyrażam własne poglądy, ludzi uświadamiam.
Trolle też :wink:

Kattys

 
Posty: 7599
Od: Pon lut 07, 2005 16:11
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro sie 15, 2007 20:55

Nie dyskutuję, ale sobie ćwiczę kulturalną dyskusję z człowiekiem bardzo wrażliwym z kompleksami :ryk:
Odrobina rozrywki wieczorowa porą też nie zaszkodzi.. :ryk:
A może to brunet? :ryk:
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro sie 15, 2007 20:56

redpek pisze:
Kattys pisze:Sensem życia zwierząt nie jest prokreacja ale przetrwanie...


droga kolezanko "przetrwanie" gatunku to wlasnie prokreacja, czyli podtrzymanie gatunku. Po wiecej informacji na ten temat odsylam do podrecznikow szkolnych z biologii, z zakresu klasy czwartej szkoły podstawowej...

kristinbb,tess, tig_ra Wasze komentarze nic nie wnoszą, powiedziałbym nawet ze sa chamskie. Miec inne zdanie czy poglad to nie zbrodnia. Nic nie wiedzie o mnie, moim mysleniu czy czulosci, wiec darujcie sobie tego rodzaju wpisy. Ja was kultury uczyc nie zamierzam dlatego tez, wiecej do takich komentarzy odnosic sie nie bede.
Forum moje drogie Panie to miejsce dyskusji, mam nadzieje kulturalnej. I własnie w takim miejscu, poddałem watpliwosci czy kastracja to istotnie pomoc czy bawienie sie w Boga. Jesli nie rozumiecie zasad dyskusji to mam gorącą prosbe. Dorośnijcie, pouczcie sie , zlapcie troche ogłady i dopiero pozniej wypowiadajcie sie w gronie publicznym. I pamietajcie: MYLENIE sie jest rzecza ludzka, kto nie ma zas kultury nie jest czlowiekiem.


drogi kolego niekulturalne jest przyjscie do kogos do domu i zwyzywanie go na dzien dobry od chamow, co sie wlasnie drogiemu koledze przydarzylo
czy mam w swietle Twoich wlasnych slow zrozumiec, ze nie jestes czlowiekiem? 8O az tak daleko bym sie w swych sadach nie posunela
zwroc uwage takze, ze trafiles, przypadkiem czy nie, na forum poswiecone kotom ich dobru, zdrowiu i zyciu - Twoje preferencje dotyczace seksu, myslenia i czulosci nie sa przedmiotem tego watku
najwyrazniej nie uwazales na lekcji biologii w czwartej klasie, skoro dotad nie wiesz, ze prawa rzadzace zwierzetami odnosza sie takze i do czlowieka, ktory nie jest niczym innym jak ssakiem, takim samym jak kot
nie badz taki dumny ze swojego "czlowieczenstwa" bowiem wielokrotnie juz na tym wlasnie forum dwiedziono, ze w obecnych czasach to wiekszy wstyd niz zaszczyt
a na koniec powiem Ci jedno : prawdziwego Czlowieka cechuje nie tylko "dar myslenia" i arogancja ale przede wszystkim empatia i odpowiedzialnosc, a tego najwyrazniej Ci brakuje

tig_ra

 
Posty: 823
Od: Śro maja 24, 2006 16:03

Post » Śro sie 15, 2007 21:01

kristinbb pisze:W ramach selekcji może chcesz ,żeby Ciebie ktoś skopał na ulicy?
Też to byłaby naturalna selekcja skoro okazałbyś się słabszy? :ryk:


Ty juz zostałas skopana, choc pewnie jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Z drugiej strony, zal mi Ciebie bo to jednak nie do konca Twoja wina. Daj przeczytac swoje wypowiedzi rodzicom i wybacz im bo popełnili troche błędów...

redpek

 
Posty: 31
Od: Nie lip 29, 2007 12:47

Post » Śro sie 15, 2007 21:05

redpek pisze:
Kattys pisze:Sensem życia zwierząt nie jest prokreacja ale przetrwanie...


droga kolezanko "przetrwanie" gatunku to wlasnie prokreacja, czyli podtrzymanie gatunku. Po wiecej informacji na ten temat odsylam do podrecznikow szkolnych z biologii, z zakresu klasy czwartej szkoły podstawowej...

kristinbb,tess, tig_ra Wasze komentarze nic nie wnoszą, powiedziałbym nawet ze sa chamskie. Miec inne zdanie czy poglad to nie zbrodnia. Nic nie wiedzie o mnie, moim mysleniu czy czulosci, wiec darujcie sobie tego rodzaju wpisy. Ja was kultury uczyc nie zamierzam dlatego tez, wiecej do takich komentarzy odnosic sie nie bede.
Forum moje drogie Panie to miejsce dyskusji, mam nadzieje kulturalnej. I własnie w takim miejscu, poddałem watpliwosci czy kastracja to istotnie pomoc czy bawienie sie w Boga. Jesli nie rozumiecie zasad dyskusji to mam gorącą prosbe. Dorośnijcie, pouczcie sie , zlapcie troche ogłady i dopiero pozniej wypowiadajcie sie w gronie publicznym. I pamietajcie: MYLENIE sie jest rzecza ludzka, kto nie ma zas kultury nie jest czlowiekiem.


No i małe P.S.
Drogi "kolego":
Zapewniam Cię iż na tym forum bardzo wiele osób jest dorosłych i dojrzałych jak i również wykształconych. Ogłady także im nie brak.
I tak jak wspomniała tig_ra: nie wywyższaj się, tylko dlatego że jesteś człowiekiem. To takie samo zwierzę jak inne, tylko specyficzny gatunek.
Jeżeli mówisz że sensem życia zwierząt jest prokreacja, to - rozmnażajmy się :!: Lećmy polityką prorodzinną, ciekawa jestem która kobieta chciałaby rodzić np. piętnastkę dzieci bo ty sądzisz że jest to jej sensem życia... :wink:

Kattys

 
Posty: 7599
Od: Pon lut 07, 2005 16:11
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro sie 15, 2007 21:05

mały apel do "starych" forumowiczów: nie atakujcie redpeka. W ten sposób nic nie zrobicie. a za to nie jest to kulturalne.

a teraz do redpeka:
a) w kwestii psychiki kociej nic to nie robi, kot nie ma poczucia krzywdy ani nic takiego. Na Animal Planet widziałam kiedyś psa, któremu amputowano nogę; wet w TV powiedział, że coś takiego dla zwierząt nie jest żadną traumą. myślę, że analogicznie możemy potraktować problem sterylizacji
b) osobiście uważam, że cel życia zwierzęcia nie sprowadza się tylko do przedłużenia gatunku, bo to oznaczałoby, że jest to "cel sam w sobie", jako że raczej istoty żywe nie są tylko sejfem dla DNA. Po cholerę pewna skomplikowana i różnorodna cząsteczka kwasy dezoksyrybunukleinowego chciałaby (choć nie ma rozumu :) ) się powielać?? Czy celem dla zwierzęcia miałoby być wydaniem potomstwa, któego jedynym celem miałoby być wydanie kolejnego potomstwa, które miałoby tylko wydać na świat kolejne pokolenie, które.... i tak aż do nieskończoności. to gdzie byłby sens tego wszystkiego??
Dlatego też uważam, że sens leży gdzieś indziej. Gdzie? Trudne pytanie; osobiście wierzę, że ten sens istnienia dał stworzeniom Bóg, ale na czym miałoby to polegać - hm. pewnie na Jego miłości do nas i/lub zwierząt itd... To, rzecz jasna, moje zdanie.

a resztę aeumentów podali poprzedni forumowicze.

I proszę, nie wściekaj się na nas, tu też są ludzie narwani, którzy piszą nie do końca spokojnie :wink:

okapika

 
Posty: 210
Od: Pt maja 27, 2005 20:16

Post » Śro sie 15, 2007 21:06

Gówniarzu nie mieszaj do tego moich rodziców.!!! :ryk:
Zabrakło Ci argumentow?? :ryk:

Łatwo dałeś się sprowokować. :ryk:

A nie mówilam ,że brunet??!!!! :ryk:

No i po kulturalnej dyskusji , a szkoda.. :x

Rozczarowaleś mnie. :smiech3:
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro sie 15, 2007 21:07

Redpek, ale kurczę, do argumentów Myszki.xw jakoś się nie odniosłeś... Chciałeś merytorycznej dyskusji, a przerzucasz się złośliwościami - no to zostałeś trollem :twisted:

Uschi

 
Posty: 11026
Od: Śro kwi 12, 2006 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Piaski

Post » Śro sie 15, 2007 21:08

redpek pisze:
ano tak to juz jest, ze jesli w ramach tego samego łancucha pokarmowego zwieksza sie populacja jednego gatunku to musi sie zmniejszyc drugiego, koło sie zamyka.... NATURALNA SELEKCJA:)


Jasne. Tylko dzięki Twojej "naturalnej selekcji" stada bezdomnych psów i kotów skutecznie "selekcjonują" przedstawicieli populacji dzikich zwierząt (ptaki, młode zające, chronione gryzonie itp.) I wszystko byłoby ok, gdyby te psy i koty nalezały do dzikiej fauny - wtedy natura sama sobą rządzi, w tym nędznym zakresie, w jakim wszechmogący człowiek jej pozwoli. Ale pies i kot dawno temu zostały udomowione i koniec pieśni. Od tej pory zadaniem "posiadacza" - czyli rozsądnego człowieka jest kontrola tej populacji. Te bezdomne psy i koty skądś się wzięły na ulicy, same tam nie wyszły :?
A propos zabawy w Boga jak to ładnie określiłeś/-aś...Bóg dał człowiekowi rozum i trzeba tą zawartość głowy wykorzystywac do czego innego niż li i jedynie do noszenia czapki. Odkąd po raz pierwszy pojawiła sie medycyna człowiek "bawi się w Boga" 8) [/img]
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 15, 2007 21:08

Ale ta moja babcia..namieszała.. :lol: znowu :smiech3:

patoo

 
Posty: 12
Od: Wto sie 14, 2007 20:45
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post » Śro sie 15, 2007 21:10

Uschi pisze:Redpek, ale kurczę, do argumentów Myszki.xw jakoś się nie odniosłeś... Chciałeś merytorycznej dyskusji, a przerzucasz się złośliwościami - no to zostałeś trollem :twisted:


Nie tylko złośliwościami.
Trollusie charakteryzuje chamstwo samo w sobie.
Co potwierdza wypowiedź z fragmentem "daj przeczytać swoim rodzicom i wybacz im bo popełnili trochę błędów..."
Moim zdaniem odzywa się tu kompleks sierocy no ale cóż. :wink:
Nie będę już o tym myśleć :lol:

Kattys

 
Posty: 7599
Od: Pon lut 07, 2005 16:11
Lokalizacja: Toruń

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 140 gości