DRUGI KOT - KOTY DWA? trochę zdjęć

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 06, 2003 10:39

:D jak widzę, dla każdego coś pięknego
a mnie oczywiście niesamowicie podobają się obydwa kituchy

Delucha gdy solidnie napuszy swój ogonek wygląda jak wiewiór, a i niejedna wiewióra mogłaby jej pozazdrościć takich puchatości
a wtedy miała ochotę przepędzić Leo z kuwety, więc musiała na nim zrobić wrazenie starsznego wielkiego kota :lol:
Obrazek Obrazek
Delen & Leo & coolor

coolor

 
Posty: 462
Od: Pon gru 16, 2002 14:33
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Nie lip 06, 2003 17:45

coolor pisze::D jak widzę, dla każdego coś pięknego
a mnie oczywiście niesamowicie podobają się obydwa kituchy


Alez oczywiscie, oba sa piekne :) Z tym ze dla mnie wlasnie Leo, z ta swoja postura i niebagatelnym kolorkiem - ideal kociej urody ;) Ale jak juz pisalam - Delce niczego nie brakuje, a za sam ogon musisz ja ode mnie wymiziac :lol:
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie lip 06, 2003 18:35

Dzieki odbieraniu zarelka mialam okazje zobaczyc osobiscie :-)
Delka zachowala krolewski dystans wymagajacy szacinku, a Leo troszke spekal, ale potwierdzam - naocznie sa rownie piekni obydwoje co na zdjeciach :-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84894
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lip 07, 2003 21:32

w imieniu kotforów dziękuję za kotplementy :)

dzisiaj kotuchy wykazały, powiedziałabym zastraszającą formę
ok 4 nad ranem ( :twisted: to ulubiona pora kitusiów do budzenia mnie) Leo, kot niskopienny, który do tej pory był wskoczył jakieś dwa razy na parapet, usiłował dostać się prawie pod sufit zaliczając kolejne stopnie wysokości - parapecik, telewizorek, półeczka nad telewizorkiem i już miał wskoczyć na półkę ok 2m, kiedy to zaniepokojona pańcia postanowiła mu przeszkodzić w tym procederze, ponieważ dotąd raczył zeskakiwać z osiągniętej wysokości, zazwyczaj bezpośrednio na podłogę, chciała wziąć sprawy, a raczej kota w swoje ręce, gdy tymczasem kot z miną "zostaw mnie, nie jestem dzieckiem, umiem chodziś po półkach, w przeciwieństwie do ciebie, bo co ty wiesz o półkach"; zdecydowanie cofnął się spod rąk pod które dotąd zawsze wchodził domagając się dopieszczania i postanowił samodzielnie opuścić wysokości
następnie udał się pod drzwi kuchni, z wyrazem pynia "to teraz możesz, mi wrzucić do miseczki jakieś małe, a lepiej większe conieco, bo strrrrrrrrrrasznie głodny jestem po tych eskapadach" i dalej dzień potoczył się własnym torem

po południu zaś Delunia dostała hiper-napędu, jak każda kotka w tydzień po sterylce, przecież 8O, pędziła po całym mieszkaniu, nie zważając na to czy tratuje ludzi nieopatrznie przebywających na trasie jej przelotu czy sprzęty domowe, a powietrze za nią aż furczało
ukoronowaniem tych wyczynów miał być wskok na balustradę balkonu, który oczywiście się powiódł i tak rozpięta jak czarny, włochaty i bardzo długi pająk, tylnymi łapkami podparta na okrągłej rurze, a pazurkami przednich łapek trzymając się sieci wisiała chwilę, by efektownie zeskoczyć, a następnie dostojnie udać się do wodopoju, jak gdyby nigdy nic...

i tak to zachowują się moje koty, jeden tłuścioszek i jedna rekonwalescentka po sterylce dokonanej w ubiegłym tygodniu...
Obrazek Obrazek
Delen & Leo & coolor

coolor

 
Posty: 462
Od: Pon gru 16, 2002 14:33
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto lip 08, 2003 7:44

No nieźle łobuzują... Na brak wrażeń i rozrywki narzekać nie możesz :lol:
Obrazek ObrazekObrazek
Ania + Sonia (06.2002-07.2014)+ Imbir (07.2002-11.2013) - Tocik (.... -09.2023) Aszka i Niuniuś
Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... &start=675

Aniutella

 
Posty: 5230
Od: Czw sty 23, 2003 11:28
Lokalizacja: Warszawa - Chomiczówka

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, marta_kociara i 520 gości