Kociaki z lasu- Misia szuka domku str. 99, Milo chory!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 18, 2008 16:20

Dołączam się z :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 18, 2008 16:40

Entroferment dawałam, a teraz dostałam dla niego enterogelan. RC nie miałam. Teraz kupiłam hill'sa królika i pytałam czy mogę mu podawać, czy mam jakąś dietkę. Wet powiedział, że może to jeść, ale żebym już nie dawała nic innego. Dawanie kotom dobrego suchego, mokrego i do tego jeszcze mięsa prowadzi w prostej lini do otyłości i zaburzeń jeliowych. Wydawało mi się, że jedzenie powinno być urozmaicone, ale fakt jest taki, że nie potrafię teraz powiedzieć co kotom mogło zaszkodzić - jakaś paranoja. Chyba, że to są dwa różne przypadki /Maciek i Milo/ . Rano jedzonko zwróciła również Zuzia, ale u niej to normalne.
Na razie od momentu wizyty u weta M i M koopala nie zrobiły i nie wymiotywały. Teraz wszystkie koty czekają na mięsko, a ja udaję, że ich nie widzę.
Wczoraj byłam u koleżanki, której lekarz zalecił jedniodniowe głodówki raz na tydzień /dziewczyna chuda jak przecinek/. Głodówki mają być dla oczyszczenia organizmu. Ta ja sobie wymyśliłam, że też będę to stosować, a do tego koty tylko na suchym, może wkońcu się zaoszczędzę :twisted:

Barbara Horz

 
Posty: 6763
Od: Wto sty 02, 2007 12:39
Lokalizacja: MiauKot

Post » Nie maja 18, 2008 16:50

Kciuki za wytrwałość! :ok: Nie daj się!!! :ok:

A próbowałaś podawać kotom (zwłaszcza Zuzi) Kerabol na futro? U mnie w zeszłym roku bardzo pomógł - Zuzia przestała się tak lenić (i zakłaczać w związku z tym).

Acha - i zaproś nas do drugiej części wątku! :D
Obrazek

grrr...

 
Posty: 15640
Od: Pon paź 09, 2006 19:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 18, 2008 16:59

Kerabol Zuzi podaję od ub. tygodnia. Jak na razie odzyskała apetyt :wink:

No i faktycznie nadszedł ten moment, że drugą część założyć czas. Dzisiaj to uczynię i bardzo wszystkich zaglądających i piszących zapraszam :D
Może to nie jest popularny wątek, ale bardzo mi jesteście potrzebne, żebym nie oszalała do reszty :twisted:

Barbara Horz

 
Posty: 6763
Od: Wto sty 02, 2007 12:39
Lokalizacja: MiauKot

Post » Nie maja 18, 2008 17:55

No ja Cię przepraszam, co to znaczy "nie jest to popularny wątek"??? :evil: :twisted:
Przynajmniej jest co czytać...

No.
I za kotki :ok:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 18, 2008 20:54

Link do drugiej części wątku Kociaków z lasu :arrow: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=75742
Obrazek

grrr...

 
Posty: 15640
Od: Pon paź 09, 2006 19:32
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, magic99, magnificent tree, Marmotka, Silverblue i 559 gości