zagubiony sutek czy guzek?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 24, 2003 8:16 zagubiony sutek czy guzek?

Bawiąc się dziś rano z Cosmo znalazłam pod jego prawą przednią łapką (prawie dokładnie pod stawem) mały guzek koloru różowego. Pytanie czy może to być jakiś "zapodziany" sutek :?: Kociak ma 7 tyg. W sobotę idziemy na szczepienie a że Cosmo szaleje i wygląda zdrowo więc pogadam z wetem w sobotę ale może ktoś spotkał się z czymś takim bo wygląda jak sutek ale z lewej nie ma takiego guzka... :roll:

msc

 
Posty: 1078
Od: Nie mar 09, 2003 12:46
Lokalizacja: Londyn

Post » Czw kwi 24, 2003 10:25

Czy jesteś pewien,ze kotek ma 7 tygodni? Wydaje mi sie,że jest jeszcze za wcześnie na szczepienia?Czytałam Twój post,ze byłeś z kotkiem u weta,czy wet zdecydował o tak szybkim szczepieniu? Odrobaczyłeś kotka? Powinien być odrobaczony,przynajmniej 2 razy przed szczepieniem,odpowiednim dla jego wieku preparatem.

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Post » Czw kwi 24, 2003 10:38

To wet zdecydował o szczepieniu bo kocie będzie miało już 8 tyg wtedy i było już odrobaczane a że pochodzi od niewychodzącej kotki i nie ma kontaktu z innymi kotkami to efekt odrobaczania był taki, że kocie wykupczyło to co przed wizytą u weta zjadło w tempie ekspresowym a żadnych obcych w kupce nie było. Czy tak częste odrobaczanie (czytałam o odrobaczaniu co 6 miesięcy) jest konieczne w przypadku kociaka niewychodzącego i żyjącego na suchej karmie?

msc

 
Posty: 1078
Od: Nie mar 09, 2003 12:46
Lokalizacja: Londyn

Post » Czw kwi 24, 2003 11:08

Jest program odrobaczania kociąt,zależy jakim preparatem jest odrobaczony.To,ze nie widziałeś robaków gołym okiem nic nie znaczy,robale możesz przynieść do domu na butach,rękach,ubraniu i kot liżąc się może je mieć natychmiast w swoim organiźmie.Dlatego tak ważne jest kilkakrotne odrobaczanie maluchów,przed pierwszym szczepieniem.Jeżeli wet zadecydował o tak szybkim szczepieniu,musisz sie liczyć z tym,ze i tak bedzie musiał być zaszczepiony jeszcze raz po ukończeniu 3 m-cy.
Późniejsze odrobaczanie także zależy od preparatu,jaki będziesz stosował.I nie ma znaczenia,czy kot jest wychodzący,czy nie.Przecież Wy wychodzicie z domu i zapraszacie gości?
Do jakiego weta chodzisz? Mam nadzieje,że nie do Gruszki?

Candy

 
Posty: 1409
Od: Wto lut 04, 2003 22:27
Lokalizacja: Małe Trójmiasto




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 490 gości