WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację ofert

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 23, 2014 16:06 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

W serwisie dla wspólnych przejazdów dla kierowców blablacar niektórzy zaznaczają, że mogą przewieźć pasażera z psem/kotem (znaczek z psem). Można sprawdzić wybraną trasę i porozumieć się z kierowcą, czy ewentualnie przewiezie nas z kotem w transporterze. Oczywiście dorzucamy się do benzyny.

bercy

Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Od: Czw kwi 04, 2013 20:37

Post » Czw paź 30, 2014 12:07 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Przewieziemy zwierzaki
- koty w transporterach lub przenioskach
- psy tylko chodzace grzecznie na smyczy
na terenie całej Polski.

1 zł za kilometr (do bardzo małej negocjacji).

Do dyspozycji jest mała osobówka i dostawczy merc.

Możemy przewieźć również karme, materiały budowlane, koce itp rzeczy potrzebne w schroniskach i DT.

Kontakt Monika: 607 826 423
Monika & Ruda i Kropek. Za TM Bursztyn, Kocinka, Cykoria, Wodzik, Dyś i Zuzia..
Nasz wątek http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10850216

Monika

 
Posty: 17861
Od: Pt lut 22, 2002 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 02, 2014 11:12 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Witam serdecznie.
Średnio raz w miesiącu jeżdżę autem na trasie Kalisz-Pleszew-Jarocin-Gostyń-Leszno i w drugą stronę wracam. Mogę zabrać ze sobą kociaki w transporterach.W razie potrzeby termin jest do ustalenia.

Paulina, tel 515 251 922

pannapaulina

Avatar użytkownika
 
Posty: 35
Od: Śro cze 25, 2014 21:57
Lokalizacja: Kalisz

Post » Wto lip 07, 2015 20:54 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lip 07, 2015 21:33 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY

Witam. Chcialam wszystkich przestrzec przed firma ZBYSZEKTRANS. adres:http://zbyszektrans.pl/przeprowadzki-polska-anglia Jesli kochacie swojego pupila, pod zadnym pozorem nie zlecajcie transportu tej firmie!!!!!!!
Jakis czas temu zlecilam tej firmie przewoz mojego kotka do mnie do Anglii.Firma zapewniala,ze ma wszelkie licencje i ze zwierze bedzie przebywalo w ogrzewanym aucie do przewozu osob otoczony opieka profesjonalisty. Skusily mnie dobre opinie o tej firmie i niska cena 100£. Kurier przyjechal, w obecnosci mojej siostry sprawdzil dokumenty (jak powiedzial- sprawdza po tym jak kiedys szczeniaka musial przemycic bo problem byl z jego dokumentami ,ale mu sie oplacilo bo wzial od niej przykrotnosc kwoty), potwierdzil,ze wszystko jest ok i zabral kota. Nastepnego dnia o 5 rano dostalam telefon,ze cos sie z dokumentami nie zgadza, ze on nie ma czasu na cackanie sie i ze zostawil kota przy autostradzie (bylo zimno- temp nie przekraczala 0 stopni)w jakichs krzakach i ze kot POWINIEN przezyc do nastepnego dnia wieczorem gdy on bedzie wracal z anglii to go zabierze spowrotem do polski. Gdy zorganizowalam transport i zadzwonilam z pytaniem o dokumenty powiedzial,ze dokumenty dal koledze i prekaza mi je - dlaczego nie ale jak mu zaplace za transport i DOPLACE EXTRA 40 za FATYGE. Wtedy dadza dokumenty i on powie gdzie dokladnie jest kot. Z Birmingham gdzie mieszkam pojechalam do londynu gdzie paczki rozwozil posiadacz dokumentow zwierzaka. Po paru godzinach gonitwy za kurierem udalo nam sie go w koncu zlapac jednak i ten zazyczyl sobie pieniedzy za FATYGE.razem mialam zaplacic ok 200£ oraz przy swiadkach zaswiadczyc ze nie bede ich pozywac do sadu(inaczej dokumentow nie dostane). nie mialam tyle przy sobie wiec ostatecznie odpuscili i zaplacilam 140£ (sluchajac komentarzy ze powinni go jednak gdzies wypuscic z transportera zebym go nie znalazla bo im sie nie oplacilo), zaswiadczylam ze ich nie pozwe i wreszcie dostalam dokumenty. We francji zadzwonilam do kuriera by wytlumaczyl gdzie jest kot bo sam powiedzial,ze bez jego instrukcji go nie znajde. Powiedzial,ze ma potwierdzenie o zaplaceniu i moim zaswiadczeniu i podal dane. Kot siedzial od rana do wieczora w krzakach rosnacych na srodku czteropasmowej autostrady we wlasnym moczu,bez wody i jedzenia (ktore dalismy kurierowi). Bez kuriera wytycznych w zyciu bym go nie znalazla. dopiero teraz moge o tym rozmawiac przez to zaswiadczenie ktore im dalam.Blagam nie dawajcie im swoich zwierzat. To ludzie bez serca ktorych nie obchodzi ani zdrowie ani zycie waszych pupili.

afi19842003

 
Posty: 4
Od: Nie wrz 07, 2014 8:33

Post » Śro lip 08, 2015 6:18 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

O Jezu!!!!! 8O 8O 8O 8O 8O
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 08, 2015 10:04 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Masakra jakaś 8O Wrzuciłam info o zmarłym kotku w podróży na fb niech się inni dowiedzą co to za firma :evil:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lip 08, 2015 12:13 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

skurw... Czy kot przezył czy umarł?
Kotka Milka
 

Post » Śro lip 08, 2015 13:17 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Dla tych którzy wysyłają wiadomości z zapytaniem o zdrowie kotka z mojego postu. Kotek ma się teraz dobrze, wyleguje sie wlasnie u mnie na lozku.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

afi19842003

 
Posty: 4
Od: Nie wrz 07, 2014 8:33

Post » Śro lip 08, 2015 15:57 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

afi19842003 pisze:Dla tych którzy wysyłają wiadomości z zapytaniem o zdrowie kotka z mojego postu. Kotek ma się teraz dobrze, wyleguje sie wlasnie u mnie na lozku.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Jezu ja bym chyba umarła gdyby moje koteczki zostały gdzies wywalone niewiadomo gdzie!
Nie dała bys rady tego gdzies zgłosic?hmmm tylko bez dowodu trudno co zdziałać!
Kotka Milka
 

Post » Nie kwi 10, 2016 10:51 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Za zwrot kosztów paliwa mogę czasem wybrać się na wycieczkę po Polsce ze zwierzem :) Mój telefon 603179634

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Sob sie 13, 2016 21:37 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Dzień dobry wszystkim. . We wrześniu ok 4 razy będę jechała na trasie Słupsk-Gdańsk-Warszawa centrum. Ok raz na 2 miesiące w ogóle jeżdżę na tej trasie pociągiem. Gdyby ktoś potrzebował pomocy w dowiezieniu świeżo wyadoptowanej kici, to się oferuję społecznie  . Puchacz.  
Update - coś nie wiem, czy moja wiadomość dotarła na pw doszła.
Kinia098 - aktualne, teraz będę jechać ok. 9-10 września Słupsk Warszawa. Mozłiwy też nastèpny tydzień w sobote ;)
Ostatnio edytowano Wto sie 23, 2016 18:27 przez puchacz991, łącznie edytowano 1 raz

puchacz991

 
Posty: 20
Od: Czw mar 24, 2011 9:56

Post » Pon lut 06, 2017 17:17 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Wiadomość sprawdzona - tak jechały dwa koty od "mojego" Garfielda

firma Bud Max przewoźnik Szybkie Przewozy z Lublina
Krzysztof Budoran ul Snopkowska 8/19
20-067 LUBLIN

Firma przyjmuje zlecenie na przewozy zwierząt za granicę, mają konkurencyjną cenowo ofertę.
W moim przypadku przewozili 2 koty do Anglii. Podróż zwierząt trwała 2,5 doby!!! choć firma przyjmując zlecenie zapewniała, że podróż potrwa dobę (miało niby jechać dwóch kierowców, jechał jeden).
Kontenerki były wrzucone na pakę!!! - mimo zapewnień, że zwierzaki pojadą w szoferce.
Ani raz nie zmieniono kotom podkładów, dojechały cuchnące, oblepione własnymi odchodami. Były mocno zziębnięte i wygłodzone.
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 10, 2018 22:16 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Jedzie ktoś może na trasie: Częstochowa - Warszawa/Sochaczew?
Albo: Zielona Góra - Warszawa/Sochaczew?

Przydałby mi się stamtąd transporter :) (a nawet kilka transporterów, gdyby coś...)
Ostatnio edytowano Pt sty 19, 2018 16:13 przez Stomachari, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lut 01, 2018 23:12 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Ja wciąż poluję na transportery.
Obecnie szukam kogoś na trasie:
Kraków - Warszawa/Sochaczew
Zielona Góra - Warszawa/Sochaczew
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz, Zeeni i 252 gości