WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację ofert

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 01, 2007 18:20 WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację ofert

Proszę o informacje o poszukiwanym oraz oferowanym transporcie i jego warunkach.
Obrazek

- Wątek będzie aktualizowany raz w miesiącu.

- Posty ze zgłoszeniami uwzględnionymi w zbiorczej liście będą po każdorazowej aktualizacji wątku usuwane.

- Wpisy na liście osób poszukujących transportu będą usuwane po miesiącu jako przedawnione.

- Zapraszam do zaglądania do wątków transportowych na inne fora. - odnośniki na końcu wpisu

- Jeżeli zgłoszona potrzeba transportu nie jest już aktualna należy przeedtować wpis dot. poszukiwań i treść zastąpić wpisem nieaktualne.

- Osoby oferujące transport (jeśli to nie problem) proszę o podanie nr telefonu.
- Proszę o kontakt na PW osoby, które chcą się dopisać/usunąć z oferty stałego transportu na stronie głównej. Jeśli macie informacje, że ktoś nie oferuje już stałego transportu a nadal figuruje na stronie głównej - proszę o PW.
- proszę na tym wątku nie robić innych wpisów niż tych dot. poszukuję, oferuję - wszelkie uzgadnianie szczegółów transportu powinno być robione na pw lub innych wątkach.


:catmilk: SZUKAM TRANSPORTU:






_________________



:surprise:   OFERUJĘ TRANSPORT:







:1luvu: codziennie

:arrow: teren powiatów Sztum, Malbork, Tczew, Gdańsk, Starogard Gdański, Nowy Dwór Monikaa
:arrow: Gdynia Cisowa do Gdańsk Główny (Stocznia Remontowa) co dzień autem tel. 502284351, mary4@gazeta.pl maria_kania
:arrow: Kędzierzyn-Koźle - Racibórz - Kędzierzyn-Koźle pon.-pt. Natalia0603
:arrow: Poznań - Kostrzyn Wielkopolski / Pobiedziska (dojeżdżam też do Gniezna/Wrześni) - (koty tylko w transporterkach, jadę z trzema psami) tufi
:arrow: Pleszew - Kalisz - Pleszew tel. 668201850 zorba
:arrow: Jaworzno/Katowice w promieniu średnio ok 100km -zwierzę w transporterze/klatce , po zwrocie kosztów paliwa. zalbi


:kotek:   raz w tygodniu

:arrow: Warszawa - Toruń znajomy Morela80
:arrow: Gdynia- Sępólno Krajeńskie - Gdynia agatka13
:arrow: Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Krotoszyn zyberka
:arrow: Kraków - Bielsko Biała - Kraków Madzia Fretkowa aktualne w roku akademickim
:arrow: Świeradów Zdrój (dolnośląskie) - Bogatynia/Legnica - Świeradów Zdrój dase
:arrow: Puławy - Lublin - Puławy gertaaa
:arrow: Bielsko-Biała - Pszczyna - Tychy - Katowice - Opole - Wrocław - Bielsko-Biała tel. 607488598, weekendy BUDRYSEK
:arrow: Warszawa - Dęblin - Warszawa KsieznaJoanna aktualne w sierpniu
:arrow: Wrocław - Lubin tel. 603611815 JaEwka
:arrow: Pleszew - Ostrów Wielkopolski - Pleszew tel. 692419991 zorba
:arrow: Łódź - Skarżysko-Kamienna wyjazd poniedziałki między 5.30 - 9 rano (najczęściej o 6)  Jura
:arrow: Skarżysko-Kamienna - Łódź wyjazd piątki ok. godz. 16  Jura
:arrow: Moryń - Szczecin przez Chojnę, Gryfino kontakt tylko tel.: 502 309 385  Ogierzyświat
:arrow: Bełchatów (50km od Łodzi) - Żarnów (50km od Kielc) (piątek wieczór/sobota rano);  Żarnów - Bełchatów (niedziela wieczór) justyna_ebe
:arrow: Wrocław - Warszawa - Wrocław tylko przewóz gryzoni  Alispo  







8) średnio dwa razy w miesiącu

:arrow: Koszalin - Świdwin - Koszalin MB&Ofelia tel. 505075219
:arrow: Olsztyn - Szczytno/Mrągowo - Spychowo - Olsztyn AnnyLee
:arrow: Lublin - Warszawa - Łódź alukah
:arrow: Wrocław - Świdnica/Strzegom - Wałbrzych turkawka tel. 604402337
:arrow: Trójmiasto - Warszawa - Trójmiasto tel. 500039886 KarolinaS aktualne do czerwca
:arrow: Świeradów Zdrój (dolnośląskie) - Wrocław - Świeradów Zdrój dase
:arrow: Kalisz - Myszków - Kalisz przez Sieradz, Wieluń, Częstochowę ASiAmarmo
:arrow: Warszawa - Brodnica - Warszawa weekendy tel. 508899337, pattip28@wp.pl (możliwy też transport komunikacją miejską w obrębie Warszawy) Patti:)
:arrow: Lidzbark - Warszawa - Lidzbark weekendy ania190
:arrow: Trójmiasto - Warszawa Ecrire
:arrow: Warszawa - Kielce - Warszawa przez Radom serotoninka
:arrow: Gdynia Cisowa- Bydgoszcz - Gdynia weekendy tel. 502284351, mary4@gazeta.pl maria_kania
:arrow: Wrocław - Kępno weekendy Agness78
:arrow: Radomsko - Częstochowa - Sosnowiec - Katowice - Kraków bianco nero
:arrow: Poznań - Kołobrzeg przez Chodzież - Piła - Wałcz - Szczecinek - Koszalin Herbi
:arrow: Warszawa - Częstochowa - Warszawa (samochód) tel. 513771115  Miria
:arrow: Warszawa - Węgrów - Warszawa  Wera-Baffi
:arrow: Warszawa - Biała Podlaska - Warszawa  weekendy rospit
:arrow: Poznań - Czarnków - PoznańPoznań - Wolsztyn - Poznań - (koty tylko w transporterkach; jadę z trzema psami) tufi
:arrow: Łódź - Katowice - Kraków [http://forum.miau.pl/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=52762]JoannElle [/url]
:arrow: Gdynia Cisowa - Tczew - Gdynia Cisowa tel. 502284351, gg 2788989, dni robocze maria_kania

:)   średnio raz w miesiącu
:arrow: Zduńska Wola - Wrocław przez Kępno, Syców, Wieruszów, Sieradz michalinadzordz
:arrow: Warszawa-Olsztyn-Warszawa 609.19.07.33. Flu
:arrow: Łódź - Poznań http://forum.miau.pl/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=54866MartaK
:arrow: Warszawa - Olsztyn - Warszawa aniainc
:arrow: Warszawa - Katowice - Warszawa XAgaX
:arrow: Wrocław - Nysa - Wrocław weekendy, gg: 7058843 Zołzik
:arrow: Warszawa - Radom - Warszawa tel. 502244435 variety
:arrow: Pleszew - Jarocin - Pleszew tel. 692419991 zorba
:arrow: Kielce - Kraków (samochód) wpoldotrzeciej
:arrow: Warszawa - Elbląg - Warszawa  Wełna
:arrow: Warszawa - Kraków - Warszawa tel. 519516447  Keirzontko
:arrow: Wałbrzych - Wrocław - Łódź - Wrocław - Wałbrzych kocia.mama
:arrow: Legionowo - Pułtusk/Płock/Płońsk - Legionowo  (koty tylko w transporterkach)   tel. 513104928  Teba
:arrow: Wrocław - Tarnów - Wrocław (przez Tychy) - samochód kombi - (mam transporter dla kota) kom. 0606661244 graynew oferta tymczasowo zawieszona
:arrow: Wrocław - Brzeg (przez Oławę)/Lądek Zdrój - Wrocław  Oliwka
:arrow: Poznań - Bydgoszcz - Poznań (samochód)  tel. 606291428  Catherine 
:arrow: Tychy - Warszawa Renata cirrus28@gmail.com (osoba spoza forum)
:arrow: Warszawa - Włocławek (przez Płock/Gostyń) - Warszawa  Ametystcat 
:arrow: Poznań - Chojnice - Poznań przez Oborniki, Chodzież, Piłę, Jastrowie, Człuchów (okolice weekendu) (kot tylko w transporterze) cassidy
:arrow: Laskowice - Oława - Strzelin - Kłodzko i z powrotem   kothka
:arrow: Łódź - Warszawa - okolice weekendu - PKP/czasem samochód (mam transporter) kom. 0502470745  Agalenora
:arrow: Warszawa  - Wrocław - Warszawa gutazbuta@gmail.com  Wrocław (dokładnie Krępice) odbiór zwierzaka, który jedzie do Wrocławia najchętniej na stacji benzynowej przed Wrocławiem ze względu na ograniczony czas jakim dysponuje tata gagucia    
:arrow: Łódź - Kraków - Łódź kontakt@smokticket.pl JoannElle



:)   często

:arrow: Kraków - Rabka Zdrój Qruella
:arrow: Piła - Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg i okolice gg 2903935 (Lubiasta)
:arrow: Warszawa i promień 100 km od W-wy (weekendy) tel. 663430426 vinko
:arrow: Lublin - Biłgoraj (Frampol) - Lublin (weekendy, PKS)  Karolka
:arrow: Stalowa Wola - Kraków  jogi
:arrow: Dębica - Jasło - Nowy Sącz/Mielec/Rzeszów  joanka741
:arrow: Kraków - Oświęcim - Kraków (czasem Kraków - różne miejscowości na Śląsku - Kraków) guu


:smokin:   co jakiś czas
:arrow: Sosnowiec - Warszawa - Sosnowiec tel. 605-555-803 aassiiaa
:arrow: Katowice- Sucha Beskidzka,najczęściej przez Oświęcim, Zator,Wadowice mamaGiny
:arrow: Kielce - Gdynia - Kielce przez Łódź, tel. 607800283 donia777
:arrow: Poznań - Szczecin - Poznań i/lub Szczecin - Poznań - Wrocław weekendy, PKP wampiwor
:arrow: Koszalin - Bydgoszcz/Nakło n.Not. - Koszalin Betelgeuse
:arrow: Warszawa - Kraków - Warszawa tel. 606756899 nausicaa
:arrow: Łódź - Warszawa - Łódź Atja
:arrow: Poznań - Lublin - Poznań (PKP) Polanka
:arrow: Poznań - Warszawa - Lublin i z powrotem (PKP) itaka
:arrow: Świeradów Zdrój (dolnośląskie) - Mława (mazowieckie) - Świeradów Zdrój przez Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Wrocław, Ostrów Wlkp, Kalisz, Kutno, Płock dase
:arrow: Warszawa - Łódź - Warszawa Gu
:arrow: Ustroń - Wisła - Skoczów - Cieszyn - Dębowiec - Bielsko-Biała gg 3213190, greeneyyed@interia.pl MIGOTYNKA
:arrow: Lublin - Skierniewice turkusowa jeździ mój znajomy
:arrow: Łódź - cała Polska weekendy, tel. 502754948 arczi3-1975@tlen.pl arczi3
:arrow: Łódź - Spała weekendy Landryna aktualne w wakacje
:arrow: Warszawa - Myszków - Warszawa Wisienki
:arrow: Warszawa - Łódź - Warszawa Wisienki
:arrow: Poznań - Leszno - Poznań tel. 600288447 martazd
:arrow: Poznań - Gniezno - Poznań Alisa
:arrow: Warszawa - Białystok (piątek/sobota); Białystok - Warszawa (niedziela)  esperanza
:arrow: Kraków - Krosno/Tarnów - Kraków (wyjątkowo mogę zahaczyć o np. Mielec, Rzeszów/inne na trasie) @sica
:arrow: Warszawa - Poznań - Warszawa  Ametystcat
:arrow: Mogilno - Trzebinia/Krosno - Mogilno   (tylko zdrowe zwierzęta w transporterze) gg 2084664 Lotka  
:arrow: Warszawa - Piotrków Trybunalski - Warszawa (PKP lub samochód, mam 2 transportery) patyczaki@wp.pl  Poddasze
:arrow: Łódź - Kalisz - Łódź (PKP, mam 2 transportery)  RaV
:arrow: Gorzów Wielkopolski - Szczecin kontakt tylko tel.: 502 309 385  Ogierzyświat
:arrow: Żywiec - Bielsko-Biala - Katowice, lub pobliskie miejscowości, terminy do uzgodnienia  anouschka@interia.pl   tel. 607488598  BUDRYSEK  



:ok: Dysponuję autem i zawiozę...

:) Od 18.lutego do Ja i Tż możemy zawsze pomóc przewozić zwierzaki do domów ze Śląska (Wyruszamy z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej i miast w okolicy. Wozimy do 100km w jedną stronę tylko w weekendy-za zwrot kosztów paliwa CatAngel
:) Mam możliwość transportu zwierzątek na terenie Dolnego Śląska nawet dalsze trasy w godzinach popołudniowych, wieczornych, późnowieczornych, nocnych. Posiadam busik o dużej ładowności- osobowy VITO z 2010r., szelki i transportery. Możliwość przejazdów codziennie. Kontakt z uzgodnieniem warunków krzys87toxic@gmail.com tel. 607993256 krzys.toxic
:) Polecam swoje uslugi na terenie Kolobrzegu i okolicy za darmo. Mozliwość wyjazdu praktycznie w kazdej chwili do kazdego miasta 80gr za kilometr. pomocny24h@interia.pl dooman
:) Mogę wozić zwierzaki na terenie calej Polski za zwrotem kosztów paliwa. Jestem z Sosnowca k. Katowic.
tel. 500631584 Doda_
:) Oferuję bezpłatny transport autem ma terenie całego Śląska, dalszy bezpłatny transport (do 200 km) do wczesniejszego ustalenia, gdyż muszę zaplanowac tydzień pracy, ewentualnie w bardzo pilnych przypadkach mogę poświęcic wolny weekend na dowóz. Nie posiadam własnego transportera więc do przewozu musiałby byc pożyczony.
tel. 501502312 Ania G
:) Oferuję transport po aglomeracji śląskiej. gg 2721196 Morfi
:) Chcę zaoferowac się jako kocie taxi na terenie całej Polski z Białegostoku za koszt paliwa. Wieczory i noce. Auto spala 8 l./100 km. w trasie. isabella7272
:) Oferuję darmowy transport na terenie Bydgoszczy i okolic. Bydgostia
:) Oferuję za zwrotem kosztów paliwa transport. Razem ze znajomym, zawodowym kierowca, jesteśmy z Poznania, możemy zawieźć lub odebrać kotka z dowolnego miejsca w Polsce także za granicą. Zawoziliśmy juz kilka psów z dogomanii, bardzo lubimy zwierzęta i z chęcia pomożemy. Kontakt: tel 609 417 508 pypla1676@wp.pl ana666
:) Dysponuję z chłopakiem autem. Jesteśmy z Wrocławia i możemy pomóc w przewozach wszelkich zwierzaków. Auto pali tak ok 50-60 zł na 100 km. Jeśli ktoś potrzebował by transportu i może zwrócić paliwo to śmiało dzwońcie. tel. 603616546 Negri
:) Oferuję transport na terenie Bydgoszczy gg 7224061 jomi20
:) Mogę za zwrot kosztów paliwa zawieźć zwierzaki. Na dogomanii mam nick mrowa23, jeżdże na krótkich/bardzo długich trasach, nawet trasy zagraniczne. Możliwe także transporty w tygodniu. Mieszkam w Poznaniu,  często bywam w Wałbrzychu i we Wrocławiu, zatem zawsze mogę stamtąd rozpocząć drogę. Kontakt: mroweczka23@wp.pl  gg 3267175  tel. 506122690  mrowa
:) Oferuję transport w obrębie wlkp za zwrot kosztów paliwa (lub za połowę kosztów). Możliwość transportu dalej (za paliwo), ale tylko w weekendy. natasha7a
:) ze Śląska (Wyruszamy z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej i miast w okolicy. Wozimy tak do 150-200km- tylko w weekendy -za zwrot kosztów paliwa-samochód jest na gaz CatAngel
:) Oferuje transport na terenie woj.kuj-pom,pomorskiego,zach-pom,wielkopolskiego,czesciowo lodzkie i mazowieckie za zwrot kosztow paliwa. kontakt 785 466 772. 2tf9ak8
:) Mam teraz dużo wolnego czasu, dysponuje autkiem Opel Omega kombi z klimatyzacją, klatkami i transporterami we wszystkich możliwych rozmiarach, szelki, pasy- jeśli zwierzak nie jest kłopotliwy nie musi jechać zamknięty oferuję transport psów, kotów i innych zwierzaków na terenie całej Polski - szczegóły tel. 796 663 104 lub email kadwaa(@)gmail.com
Lokalizacja wyjściowa: Białobrzegi (w połowie drogi między Radomiem a Warszawą)
kadwaa
:) Oferuje transport samochodowy w promieniu 300km od Poznania za zwrot kosztów. itaka
:) jestem z okolic Krakowa i w miarę możliwości pomagam w transporcie zwierzaków do nowych domków. Były to trasy dłuższe i krótsze. Jeździłam po psiaki do Wrocławia, Kielc, Zakopanego, Katowic i innych miejscowości.
Więc gdyby ktoś potrzebował transportu w tych okolicach to proszę dać znać, może będę w stanie pomóc.
Transport raczej bezpłatny Agata1505
:) oferuje transport na calym terenie polski ze zwrotem kosztow paliwa ( okolo 0,28 - 0,30 zl za kilometr). Doda_
:) Jestem z Chorzowa, dysponuję samochodem i wystarczającą ilością czasu aby pomóc w transporcie jakiegoś kociaka za zwrot kosztów paliwa. Czasem dysponuję popołudniami i w weekendy, w sytuacjach awaryjnych w nocy:) mimetka
:) Mogę przewieźć zwierzaki na trasie Warszawa-Toruń-Bydgoszcz-Szczecin i odwrotnie :) To proszę pisać na mail : Tomekprzewioze@wp.pl Akcent

:) organizuję wyjazdy na koncerty autobusami z Krakowa, Katowic, Częstochowy i innych miast i zawsze mogę zabrać jakieś zwierzątko, tam albo z powrotem - oczywiście bezpłatnie! Jedyne wymogi to transporter (koty i mniejsze stwory) i aktualne świadectwo szczepienia (pieski). Transport kiedy, skąd i dokąd jadą autobusy
można sprawdzać na mojej stronie smokticket.pl. W razie zainteresowania pisać PW lub mail na kontakt@smokticket.pl JoannElle



:idea: wątki transportowe:Obrazek

:regulamin: Dogomania
:regulamin: Mapa Pomocy Dogomaniaków
:regulamin: Szczury
:regulamin: Króliki
:regulamin: Świnki morskie

dodatkowe miejsca:

meg11 pisze:Myślę że jest to dość ważna informacja dla wyjeżdających za granicę.

http://www.lotniska.info/publikacja,gru ... t,148.html


Mulesia pisze:Zaglądajcie też tu:
http://www.facebook.com/groups/425886884111869/


Katia80 pisze: http://www.blablacar.pl/
Osoby jeżdżące po Polsce (i nie tylko) na różnych trasach oferują miejsce w swoim samochodzie, za opłatą zwykle, ale z tego, co patrzyłam na przypadkowych trasach, są to zwykle symboliczne kwoty.
Oferty są kierowane do ludzi, ale przecież można spróbować zapytać o pomoc w przewozie zwierzaka, prawda? Zwierzolubów na świecie jest sporo ;)


kropkaXL pisze: Szukajcie tu:
http://jazdarazem.pl/
i tu:
http://www.carpooling.pl/


britta pisze:ja znalazłam transport na facebooku, w grupach: transport psów i kotów
. https://www.facebook.com/groups/4258868 ... 9/?fref=ts
https://www.facebook.com/groups/transpo ... w/?fref=ts
Ostatnio edytowano Śro sty 21, 2015 21:16 przez evalla, łącznie edytowano 938 razy
Obrazek Obrazek

evalla

 
Posty: 3605
Od: Pon lis 05, 2007 19:46
Lokalizacja: Ostróda / Warszawa

Post » Pt sie 30, 2013 16:53 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

przepraszam, że się dubluję, ale będzie bardziej widoczny wpis:

Jeżdżę mniej więcej co 2-3 tyg. na trasie Zduńska Wola - Wrocław przez Kępno, Syców, Wieruszów, Sieradz, mogę w razie czego zboczyć z drogi do Oleśnicy (nie wiem co tam jeszcze są za większe miejscowości po drodze...) W razie czego oferuję transport dla kotów albo innych małych zwierząt (mieszczących się w zwykłym transporterze) na tej trasie.

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Nie wrz 01, 2013 8:14 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

przypominam!

evalla pisze:
- proszę na tym wątku nie robić innych wpisów niż tych dot. poszukuję, oferuję - wszelkie uzgadnianie szczegółów transportu powinno być robione na pw lub innych wątkach.

Obrazek Obrazek

evalla

 
Posty: 3605
Od: Pon lis 05, 2007 19:46
Lokalizacja: Ostróda / Warszawa

Post » Czw wrz 05, 2013 18:05 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

zobacz na carpooling.pl -mi udało się tam znaleźć transport dla tymczasa

britta

Avatar użytkownika
 
Posty: 2355
Od: Śro sie 03, 2011 21:30
Lokalizacja: kraków

Post » Pon wrz 09, 2013 16:46 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Czarna puma pisze:
evalla pisze:Proszę o informacje o poszukiwanym oraz oferowanym transporcie i jego warunkach.
Obrazek


http://www.carpooling.pl/

Tu czesc transportu niestety jest NIEAKTUALNE:(



oferty są aktualizowane jak osoby wpisane jako oferujące transport przekażą taką informację. jeżeli te osoby przekażą mi taką informację to wątek zostanie zaktualizowany.
Obrazek Obrazek

evalla

 
Posty: 3605
Od: Pon lis 05, 2007 19:46
Lokalizacja: Ostróda / Warszawa

Post » Śro wrz 18, 2013 8:39 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

evalla pisze:
oferty są aktualizowane jak osoby wpisane jako oferujące transport przekażą taką informację. jeżeli te osoby przekażą mi taką informację to wątek zostanie zaktualizowany.


Problem polega na tym, że co do niektórych ofert z góry wiadomo, że są nieaktualne np. oferta od osoby, która napisała w całości 3 posty, ostatni raz była na forum w 2010 r, nie zostawiła maila, telefonu ani żadnych innych namiarów, nie zaznaczyła opcji napisania maila przez forum.
PW i tak nie odbierze, bo od trzech lat jej nie ma na forum.

Wystarczy wejść w profil, sprawdzić i odsiać takie osoby. To pomogłoby zaktualizować oferty.
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie paź 13, 2013 19:00 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Zajrzyj jeszcze na fb do wątku transportowego :ok:
https://www.facebook.com/groups/425886884111869/
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto paź 15, 2013 19:39 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Witam,
jestem z okolic Krakowa i w miarę możliwości pomagam w transporcie zwierzaków do nowych domków. Były to trasy dłuższe i krótsze. Jeździłam po psiaki do Wrocławia, Kielc, Zakopanego, Katowic i innych miejscowości.
Więc gdyby ktoś potrzebował transportu w tych okolicach to proszę dać znać, może będę w stanie pomóc.
Transport raczej bezpłatny :)

Agata1505

 
Posty: 42
Od: Wto paź 15, 2013 19:33

Post » Czw paź 24, 2013 12:03 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

bede w nastepnym tygodniu jechala na trasie katowice - opole - wloclawek - katowice.
moge zabrac koty , bede wiozla psa. transport jest ze zwrotem kosztow paliwa.

a poza tym, to oferuje transport na calym terenie polski ze zwrotem kosztow paliwa ( okolo 0,28 - 0,30 zl za kilometr ) .
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Doda_

 
Posty: 353
Od: Nie kwi 13, 2008 15:59
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 29, 2014 16:52 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Witam.
Mogę przewieźć zwierzaki na trasie Warszawa-Toruń-Bydgoszcz-Szczecin i odwrotnie :)
Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na pw.

Witam.
Jeśli ktoś chciałby nadal przwieźć jakiegoś zwierzaka na trasie Warszawa-Toruń-Bydgoszcz-Szczecin.
To proszę pisać na mail : Tomekprzewioze@wp.pl ponieważ na tym forum świeży użytkownik nie może pisać wiadomości prywatnych.
Chore.
Ostatnio edytowano Czw mar 06, 2014 14:34 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączyłam posty

Akcent

 
Posty: 2
Od: Śro sty 29, 2014 16:48

Post » Śro lut 19, 2014 15:00 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Hej,
organizuję wyjazdy na koncerty autobusami z Krakowa, Katowic, Częstochowy i innych miast i zawsze mogę zabrać jakieś zwierzątko, tam albo z powrotem - oczywiście bezpłatnie! Jedyne wymogi to transporter (koty i mniejsze stwory) i aktualne świadectwo szczepienia (pieski). Najbliższy możliwy transport w poniedziałek 24.02 do Łodzi, potem można sprawdzać na mojej stronie smokticket.pl, kiedy, skąd i dokąd jadą autobusy. Poza tym w dalszym ciągu średnio raz w miesiącu jeżdżę z Łodzi do Krakowa i z powrotem. W razie zainteresowania pisać PW lub mail na kontakt@smokticket.pl
Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek

JoannElle

 
Posty: 390
Od: Pt wrz 21, 2012 20:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 17, 2014 12:52 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Proszę o zmianę :) autko już nie jest na gaz.
A więc możemy zawsze pomóc przewozić zwierzaki do domów ze Śląska (Wyruszamy z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej i miast w okolicy. Wozimy do 100km w jedną stronę tylko w weekendy. Jak jest blisko to w tyg tez możemy spróbować. Za zwrot kosztów paliwa.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon kwi 28, 2014 21:56 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Oferuję transport parę razy w miesiącu (najczęściej 2) na trasie Sieradz - Łódź
Obrazek

Artyna

Avatar użytkownika
 
Posty: 503
Od: Śro kwi 09, 2014 19:10
Lokalizacja: Łódź/Sieradz

Post » Śro maja 14, 2014 21:30 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

Nie miałam dostępu do forum. Moja oferta aktualna. Numer telefonu zmienimy na inny 668201850. Dziękuję :)
Obrazek

zorba

 
Posty: 2451
Od: Śro lis 12, 2008 19:24
Lokalizacja: Pleszew

Post » Pt lip 04, 2014 23:35 Re: WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację o

zawiozę zwierza w transporterze/klatce do miejscowości w promieniu średnio ok 100 km od Jaworzna/Katowic. praktycznie codziennie w miarę możliwości, ale po zwrocie kosztów paliwa.
bazarkowo:
handmade: klik
różności: klik

zalbi

Avatar użytkownika
 
Posty: 532
Od: Pt wrz 11, 2009 20:04
Lokalizacja: Jaworzno

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot], grubysnake, Szymkowa, Wojtek i 84 gości