Polski ranking vetów

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 16, 2003 9:05 Polski ranking vetów

Nie wiem właściwie czy to dobry pomysł ale może by tak zrobić ranking vetów z podziałem na miasta, gdzie każdy uczestnik forum mógłby ocenić i skomentować veta.
Co wy na to? Moze taki pomysł już był tylko nie znalazłem w archiwum?

Pozdrowienia
Dry
Obrazek

dry

 
Posty: 21
Od: Czw kwi 10, 2003 21:24

Post » Śro kwi 16, 2003 9:14

Było już, tutaj: http://forum.rokcafe.pl/viewtopic.php?t=727
Pozdrawiam
Obrazek ObrazekObrazek
Ania + Sonia (06.2002-07.2014)+ Imbir (07.2002-11.2013) - Tocik (.... -09.2023) Aszka i Niuniuś
Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... &start=675

Aniutella

 
Posty: 5230
Od: Czw sty 23, 2003 11:28
Lokalizacja: Warszawa - Chomiczówka

Post » Śro kwi 16, 2003 10:26

No tak - ale ja miałem na myśli osobny moduł do forum, coś jak to (oczywiście nie na temat):
http://www.prl.strefa.net/index.php

Mogę włączyć się swoimi skromnymi umiejętnościami programistycznymi do tego przedsięwzięcia.

Pozdrawiam
Obrazek

dry

 
Posty: 21
Od: Czw kwi 10, 2003 21:24

Post » Śro kwi 16, 2003 11:11

Nie wzięłabym udziału w takim przedsięwzięciu.
Po pierwsze: nie wiem jakie kryteria oceny by tu ustalić. Procedur leczenia, jako nie-weterynarz, nie powinnam oceniać (tak uważam).
To, że np. ktoś sterylizuje krótkim cięciem, wcale nie musi oznaczać, że jest bardziej biegłym chirurgiem, bo wiele elementów wpływa na powodzenie operacji i możliwość wyboru jej metody.
Oceniać np. wielkość lecznicy i sprzęt jaki tam jest? A jeśli ktoś np. ma USG u siebie, ale nie przeszkolił odpowiednio personelu, więc odczyty są nieprawidłowe? (tego nie wiem), ktoś inny zaś odsyła do USG w innym gabinecie, doskonale interpretującym obraz? To komu punkt?
Po drugie: gabinety mające mniej pacjentów z forum mogą wypaść nieobiektywnie. :(

Podsumowując:
wolę by pozostało jak jest: osobiste komentarze w wątku "Weci polecani" (być może ze stałym doń linkiem z homepage) zamiast rankingu.

ana

 
Posty: 23812
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Śro kwi 16, 2003 12:06 wet

ja jednak sądze że Weci polecani nie spełniaja swojego zadania do konca to tylko pojedyncze czasem stronnicze opinie
moze by zrobic tak jak proponuje dry skatalogowac tych wetóe w mmiastach lub wojewodztwach i tam jako ankiet albo jak nie wiem co :)
opisywac tzn kazdy z uczestników forum który zaszedł by do weta wpisałby i wypełnił odpowiednia ankietę i juz z czasem wyłonmili by sie Ci najepsi samo pzrez sie
np chcoroba
czy leczona
jaki efekt
jak obsługa?

pini1

 
Posty: 7035
Od: Nie cze 30, 2002 19:56
Lokalizacja: katowice

Post » Śro kwi 16, 2003 12:42

Ma podobne zdanie jak Ana - oficjalny ranking nie przyniósłby nic dobrego, bo nie ma obiektywnych kryteriów oceny, a ocena popularności bywa myląca.

Jeśli ktoś ma konkretne argumenty za przy przeciw, wypowiada je na forum. Można założyć osobny wątek z komentarzami - jak było to na kotach.pl, gdzie obok "Weci polecani" został założony też temat "Uwaga - zły wet!" Chociaż należy liczyć się z tym, że niektórzy zostaną wymienieni w obu wątkach, ze skrajnie rozbieżnymi ocenami... :roll:

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Wojtek i 493 gości